Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba a Ty tez w wawie? czy w lodzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nom ja o 21:00 pojechałem po babe to wracając przez centrum tak walnęło deszczem, że więcej jak 40km/h nie polecisz... :gwizdanie:

Opublikowano

qrde a ja siedze i nic w ogole ani kropla nie spadla nawet ani jednego blysku nie widzialem

Opublikowano
  • Autor

Tomek w warszawie jestem u mnie juz leje na ursynowie

burza idzie pelna gemba a ja zaczynam walke z palami i c**jem na pietrze

Opublikowano

z tym co twarogiem napierdzielał....? :D

Opublikowano
  • Autor

tak k**wa tylko dzisiaj zuca butelkami szklanymi w ludzi i auta a ja stoje na lini ....

zajebe k**wa jak tu siedze

Opublikowano

Tomek w warszawie jestem u mnie juz leje na ursynowie

burza idzie pelna gemba a ja zaczynam walke z palami i c**jem na pietrze

ja jestem na ogrodowej jakies 3 przystanki autobusowe od centralnego w strone ronda onz i cisza na dzielnicach sie nie znam :P to ni widu ni slychu o deszczu

tak ku*** tylko dzisiaj zuca butelkami szklanymi w ludzi i auta a ja stoje na lini ....

zajebe ku*** jak tu siedze

zejdz na dol zadzwon do drzwi walnij miedzy oczy albo cos wiecej a nie bedziesz na smerfy czekal

Opublikowano

tak ku*** tylko dzisiaj zuca butelkami szklanymi w ludzi i auta a ja stoje na lini ....

zajebe ku*** jak tu siedze

kuwa to faktycznie kolesiowi się dobrze gówno z mózgiem wymieszało... :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Tomek w warszawie jestem u mnie juz leje na ursynowie

burza idzie pelna gemba a ja zaczynam walke z palami i c**jem na pietrze

ja jestem na ogrodowej jakies 3 przystanki autobusowe od centralnego w strone ronda onz i cisza na dzielnicach sie nie znam :P to ni widu ni slychu o deszczu

tak ku*** tylko dzisiaj zuca butelkami szklanymi w ludzi i auta a ja stoje na lini ....

zajebe ku*** jak tu siedze

zejdz na dol zadzwon do drzwi walnij miedzy oczy albo cos wiecej a nie bedziesz na smerfy czekal

no i po deszczu polalo chwile dosc obficie :)

tak ale wiesz to musi byc ktos chory pierdolniety na glowe

potem mi auto zniszczy albo cos nie wiem kto to jest nie wiem czego sie moge spodziewac

wiem jedno ze nie zostawie tego

tak ku*** tylko dzisiaj zuca butelkami szklanymi w ludzi i auta a ja stoje na lini ....

zajebe ku*** jak tu siedze

kuwa to faktycznie kolesiowi się dobrze gówno z mózgiem wymieszało... :shocked:

k**wa to nie jest ktos normalny albo dzieciaki bo juz by cie dawno znudzily

trzeba miec pieniadze zeby zucac 40 jajkami dziennie czy 10 rolkami papieru ...

Opublikowano

to tu masz co prawda nie Misio ale taką nowszą Be Piuntkę :P

http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-380km-tylko-60tys-km-0-200km-h-17s-i1603502645.html

biere od reki gdzie mam z kasa jechac :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 19:04_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-tuning-lpg-sekwencja-C18593460.html tu mam extra model dla Bartasa :polew: :polew: :polew: :polew:

ten zabytek stoi jak sie jedzie na wloclawek

Opublikowano

Sebek nie no koleś ewidentnie chory.... najgorsze, że taki w razie czego jeszcze za nic nie odpowie bo chory... :wallbash:

Opublikowano

do :bry: wieczór

Nie no za samo rzucanie to tylko pewno mandat czy coś,

jakby kogoś trafił to inna sprawa , wtedy by miał ciekawie :gwizdanie:

Opublikowano

ja mysle ze jakby Seba nie byl @#%^&* to by go sam trafil a tak.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja mysle ze jakby Seba nie byl @#%^&* to by go sam trafil a tak.... :gwizdanie:

wierz mi ze nie pier**le sie w tancu :) tylko ze nie widze goscia lazilem z kamera zeby go zlapac na goracym uczynku

ale blok nie oswietlony ciemno zero latarni nie ma swiatla widzialem co prawda kogos nie jak rzucal ale tam byl

nie wiem czy to to pietro ale by sie zgadzalo w sumie nie chce tez kogos falszywie oskarzyc

jakbym wiedzial kto to to by bylo inaczej... [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:22_________________________________________________a do agresji mam -10 chyba ze wypije :) to sie lacza niesmiertelnosc a tak staram sie wiesz metodami bezinwazyjnymi zalatwic konflikt

wole komus przyznac ze jest mistrzem i co tam tylko chce zeby tylko nie uzywac sily :) najwidoczniej taka c*paa jestem :D

Opublikowano

oj, chyba dojdzie do samosądu... Fakt faktem, że takie argumenty jednak najlepiej przemówią do tego gościa :confused4:

Opublikowano

ja tez jak wypije to moge 8 czesc niesmiertelnego krecic :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

K****a - jak Ty wypijesz, to zawsze Ci się wkręca agresja na mnie :polew:

Opublikowano

ej halo, jakbys glupich rzeczy nie robil to by sie nie wlaczala, czy widziales zebym szural do kogos innego ???

jak jestes zakochany to powiedz :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja tez jak wypije to moge 8 czesc niesmiertelnego krecic :polew: :polew: :polew:

heheh cos w tym jest :) tak czy siak nie ma opierdalania sie i nie ma lekko

zycie nie jest proste a i ja nie bede ulatwial [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:36_________________________________________________

ej halo, jakbys glupich rzeczy nie robil to by sie nie wlaczala, czy widziales zebym szural do kogos innego ???

jak jestes zakochany to powiedz :polew: :polew:

no i ja nie wiem co napisac

Opublikowano

kierwa zapomnialem dodac ze bez kaskadera moge krecic :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.