Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: po dłuższej nieobecności ale wiecie junior absorbuje czas :>
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

jeszcze nie wiemy :D[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 11:27_________________________________________________ale jesteśmy na dobrej drodze by się dowiedzieć :gwizdanie:

Opublikowano

coś zasiałeś :wink4:

Opublikowano

Szogun - podaj numery rejestracyjne auta, bo skoro jesteś z pabianic, to może kojarzę Twoje auto :decayed:

Taka czarnulka s-line na 18'' RS4 :decayed:

Opublikowano

coś zasiałeś :wink4:

:D narazie jeszcze nie
Opublikowano

Szogun - podaj numery rejestracyjne auta, bo skoro jesteś z pabianic, to może kojarzę Twoje auto :decayed:

Taka czarnulka s-line na 18'' RS4 :decayed:

dobry sprzęt :decayed::good:

Opublikowano

oby wieczorem nie padało :gwizdanie:

Opublikowano

oby wieczorem nie padało :gwizdanie:

ma padać ale bardzo delikatnie...

http://new.meteo.pl/

Opublikowano

tyle to pikuś :tongue4:

Opublikowano

zjadlem na sniadanie bochenek chleba :blink: chyba mam tasemca :tongue4:

klysiu a nie wyglądasz żeby ci się cały bochenek mieścił :>[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 12:43_________________________________________________Będzie spocik jutro czy nie w końcu :) :gwizdanie:

Opublikowano

jak to nie będzie :mysli:

Opublikowano

pytanie, co będzie dzisiaj...? Kto na te juwenalia idzie?

Opublikowano

ja zajrze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siemka :)

no jak nie bedzie spocika jutro jak bedze :P hyhyh :)

ja na juwenalia odpadam chociaz koncert grubsona i gurala kurde kusi

ale dopiero wrocilem do domu i jestem zjebany jak kon po westernie :/

Opublikowano

że tak zapytam jakbym jutro podjechał, przekoduje mi ktoś na spocie dzienne światełka by się prócz przodu i z tyłu pozycje paliły? :)

Opublikowano
  • Autor

nie :D musisz byc przynajmniej 5 razy na spocie i postawic pepkowego litra: P :polew: :polew: :polew:

zartuje oczywiscie :) [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 19:48_________________________________________________znajac zycie to specow u nas nie brakuje :) wiec pewnie ktos ogarnie :D

Panton Dj Bartek1605 Kimi Marcin :) nie brakuje specow z reszta wiesz :)

Opublikowano

że tak zapytam jakbym jutro podjechał, przekoduje mi ktoś na spocie dzienne światełka by się prócz przodu i z tyłu pozycje paliły? :)

U mnie zostały wczoraj wyłączone :decayed:

Opublikowano

nie :D musisz byc przynajmniej 5 razy na spocie i postawic pepkowego litra: P :polew: :polew: :polew:

zartuje oczywiscie :) [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 19:48_________________________________________________znajac zycie to specow u nas nie brakuje :) wiec pewnie ktos ogarnie :D

Panton Dj Bartek1605 Kimi Marcin :) nie brakuje specow z reszta wiesz :)

tylko wóda w głowie no :P :>

dobra jak się uda jutro podjadę ;):wink4:

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko napewno ktos da rade :D

Opublikowano

:przebiegly:

wszyscy na juwenaliach :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.