Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no kurde :D elegancko bo ja to juz nie wiem z 5 lat minelo od ostatniego grila :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem cały czas

pełna inwigilacja

wybieram się do Was w lipcu :naughty:

A CO BEDZIEMY ROBIC :przebiegly::decayed:
Opublikowano
  • Autor

nowy avatarek :D :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

nowy avatarek :D :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dokładnie :kox:

Opublikowano

nowy avatarek :D :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ale musi byc bardziej pikantny :boobs: bylby czad :naughty:
Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

łapserdaki, leci ktoś na letni czy wszyscy mają wakacje w tym terminie :?:

Opublikowano

:polew: :polew: odzew lodzkiego jak grom :polew: :polew: :polew:

ja nie jade :wink4:

Opublikowano

a wogole jak sie jedzie do wawy ? znaczy ile godzin wczesniej musze w sobote wyjechac ?

najlepiej to byś zrobił jak byś pojechałz łodzi na skierniewice a później na żyrardów i na mszczonów to ominiesz cały bajzel (zaoszczędzisz czasu i nie będziesz musiał tak wcześnie wstawać) :wink4:

Seba mam kumpla co by odkupil od Ciebie bilecik

dolecialem :)

oile nie pomyle nikow spotkalem Admina20 na trasie :) pogadalismy chwile umilajac sobie korek ktory byl na gierkowce :)

Bartek spoko tylko chyba jednak nie bede mogl sprzedac tego biletu :/ tzn tylko dlatego ze jest jeden a jeden pierwszy jest imienny

tzn przedluzyli termin wplacania za bilety do 20 czerwca i teraz sprawa wyglada tak ze w lipcu/sierpniu maja otworzyc taki market

gdzie bedzie mozna odsprzedac bilet ale zaplacic trzeba juz teraz :/ ja nie zaplace go niestety bo nie mam za co :(

a i na 100 procent nie wiem jak bedzie ten market wygladal wzmianka tylko byla ze bedzie mozna odsprzedac

wiec sam nie wiem co i jak do konca tak czy siak ja go nie oplace do 20 na bank

nie pomyliłeś ników:) Fajnie było pogadać w tym korku bo tak samemu to masakra... :kwasny:

Trochę musiałem przyśpieszyć bo jeszcze miałem powrót do domu i już nie jechałem z Tobą równo (za wolno jechałeś) :tongue4:

Muszę tam do was zajrzeć na spocika bo dawno nie byłem (brak czasu) :kwasny:

a tak w ogóle to :hi:

hahah :) nawet imie dobrze pamietalem :) czyli nie jest ze man tak zle :)

:D heh no dowaliłeś w kociolek troche :) ja tam powyzej 140-150 nie latam :P

jak zlape jeszcze 10 pkt to mi prawko zabiora :P a tego bym nie chcial :P

hyh :)

a do warszawy no widzisz tak jak pisalismy wczoraj jakis maly wypadek na zwezce

jakis autobus sie rozkraczyl no i troche sie jechalo

zalezy jak jedziesz rano to luz tymbardziej w sobote wez sobie zapas 3 godziny i pownno styknac :)

jak byś za mną jechał to by Cię nie zatrzymali :tongue4: 190 km i nikt Cię nie ściga a foto radary na tej trasie to straszaki oprócz tych w jankach:evil:

Opublikowano

i to było na tyle :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe to ze straszaki to wiem :)

ale 190 kurna bym musial jakis zbiornik z plynem chlodniczym zamontowac dodatkowy i dolewac :P

hyhyhyh ;)

Bartek a w jakim terminie jest letni ?

Opublikowano

Czytać uważnie o praniu tapicerki: Grzesiek da mi odpowiedź do czwartku - jak będzie miał czas, to podjeżdżamy w sobotę, przywozimy prowiant na grilla, to tego jakąś wódeczkę i każdy pierze swoje auto, podczas gdy inni grillują. Potem zamiana. Grzesiek ma budowę domu, więc będzie biba w stylu tej ostatniej na działce Tomka. Jak tylko dotrze do mnie info, czy ma czas w sobotę, to zaraz dam Wam znać. :)

Opublikowano

a nie mozna za 2 tygodnie k**wa..... zawsze nie tak jak trzeba :( a tez chce miec czyste fotele

Opublikowano
  • Autor

Bart spox ja sie chetnie upiore ale mam juz pare planow na spobote wiec nie wiem czy mi wypali ze bede pil na grilu ale wszystko sie jeszcze wyjasni mysle ze sie pojawie napewno :D

jak z tym letnim zlotem kiedy to jest co jak po co gdzie ?? aaa no i za ile :P

Opublikowano

całkiem nieźle :decayed:

ktoś by leciał? :>

Opublikowano

dopisuj się do listy i już

Opublikowano
  • Autor

kurde musze to szybko ustalic co i jak ale pennie dzisiaj mi sie nie uda

kurde i termin jest do dzisiaj :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja bym chetnie pojechal :wallbash: :wallbash: :wallbash:

[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:27_________________________________________________ale wogole widze ze 15 osob chetnych na 137 co jest grane lista nie uaktualniona ?? :shocked:

Opublikowano

nic straconego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.