Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pier..le Ci ludzie to sa jacys po..bani dosyc ze jakis ku..s zadzwodznil po straz wiejska wlepili mi mandat rano za stanie na trawie to jeszcze jakis ch..j mi gwozdziem auto przerysowal no nic tylko rece polamac

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale jest problem ze ja go potzrebuje na jutro :confused4: siedze i zaraz wylewu dostane przed tym kompem :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

pod 64 bitowym windows 7 tylko i wylacznie maszyna wirtualna a nie tryb zgodnosci to raz, dwa widzialem ze da sie odpalic na 32 bitowym win 7. tak czy inaczej najzdrowsza opcja to dedykowana instalacja windowsa xp tylko pod vaga

klysek89 - jak wezmiesz kompa na spot to ci to zrobie na miejscu :)

spoko chociaz ja i tak uwazam ze da sie odpalic vaga na win7 64 bit :D

Opublikowano

vcds na bank. ale vag coma jeszcze nie widzialem poprawnie dzialajacego na win7 64 bit

Opublikowano
  • Autor

gdzyz poniewaz obstawiam ze Tomcio ma wersje Home a nie Pro lub Enterprise :)

i tu lezy caly problem :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ulitamte a vag-com jest c**ja nie lata prtzelecialem kazdy po kolei

Opublikowano
  • Autor

mysle ze to wina Twojej windy :) faktycznie ludzie opisuja ze nie bangla na 64 bitokach ale Homie tylko

na reszcie pisza ze furczy :)

Opublikowano

dobra poddaje sie :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

czyli zostaje virtual :) zrob zgodnie z instrukcjami tak jak to pisali i bedzie banglac :)

Opublikowano

vcds na bank. ale vag coma jeszcze nie widzialem poprawnie dzialajacego na win7 64 bit

VCDS to inna bajka... jest przepisany dlatego śmiga pod x86........... a vag został napisany pod 32bit arch i to jest największym problemem w tej całej zabawie...

Opublikowano
  • Autor

ale nowy vag powinien smigac chyba co ??

Opublikowano

a nie prościej wgrać drugi system pod VAG-a

Opublikowano

ale nowy vag powinien smigac chyba co ??

nie ma "nowego vag-a".... nowy VAG to VCDS....

New Product Name: VAG-COM is now VCDS™. Several years ago, we decided we really should have a registered trademark for the name of our flagship product. Unfortunately, we were not able to get VAG-COM registered as a trademark in the USA, hence the name change.

Opublikowano
  • Autor

mhm :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:>

Opublikowano

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi:

No i stało się: dostałem pracę w Gdańsku w Wirtualnej Polsce :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja jebe, ale jazda :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi:

No i stało się: dostałem pracę w Gdańsku w Wirtualnej Polsce :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja jebe, ale jazda :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

o k**wa :shocked: :shocked: :shocked:

GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale ze znaczy co zdalnie ?? [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 21:38_________________________________________________zajebiaszczo :D :D :D ale bedziesz napierdalal jak robocik :P:D wazne ze sie przesiadles do wielkiej firmy :)

warunki pewnie znacznie lepsze beda :D ale tez nie bedzie opitalania :)

Opublikowano
:shocked: pogratulować Kimi
Opublikowano

teraz kupi sobie B7 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.