Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto mi odpowie na moje pytanie :D gdzie jest kod lakieru w B7 :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na wlepie jest wszystko :tongue4:

Opublikowano

dobra a gdzie ona jest :D

Opublikowano

kto mi odpowie na moje pytanie :D gdzie jest kod lakieru w B7 :D

chyba tam gdzie i w B5 czyli na wlepce we wnęce koła zapasowego,no i w książce serwisowej :cool1:
Opublikowano

kto mi odpowie na moje pytanie :D gdzie jest kod lakieru w B7 :D

chyba tam gdzie i w B5 czyli na wlepce we wnęce koła zapasowego,no i w książce serwisowej :cool1:

no w bagazniku jej nie ma i tu jest problem bo nie moge jej znalesc :P

Opublikowano

zerknij na słupek

Opublikowano

zerknij na słupek

tez nie ma tylko jest napisane ile mam miec cisnienia w oponach :P[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 12:30_________________________________________________w ogole widzialem dzisiaj srebrna B5 avant z ramkami klubowymi

Opublikowano

Tomek wlepe masz pod tylną kanapą :cool1:

Opublikowano

Joł;D Panton - koleś mi postawił z tego serwera poczty 5, bo w końcu przyznał mi rację, że jest zonk z siecią i sam doszedł do tego, że nie ogarniemy DNS'u :decayed: Dzięki wielkie za pomoc.

Magda - Ty masz w ogóle lampy soczewkowe? Jeśli nie, to drogi są dwie: albo kupujesz bixy z allegro kompletne, albo kupujesz bixy gołe i do tego żarniki+ przetwornice (niestety drogo wyjdzie), albo jakiś zestaw HID i wtedy zamkniesz się w 160zł około. Z perspektywy użytkownika HID'ów - przetwornice jeszcze nigdy mi się nie spaliły, mają chyba 2,5 roku, czyli tyle, ile żarniki, które również mi się nie spaliły, ale świecą wyraźnie słabiej - na szczęście kosztują po 35zł/szt, jednak trzeba zdejmować zderzak i lampy do wymiany.

Tomek - kredka z mango nic nie da;/ Niestety, żebyś to miodem smarował, to musisz pomalować 2 elementy;/;/;/ Jak się zrobi zaprawkę, to i tak będzie widać. W tej chwili chociaż aż tak się w oczy nie rzuca, bo upaćkane srebrnym;p Aha - rozrząd składaliśmy do północy ponad, bo po pierwszym złożeniu przód się nam nie spasował... :disgust:

Opublikowano

Joł;D Panton - koleś mi postawił z tego serwera poczty 5, bo w końcu przyznał mi rację, że jest zonk z siecią i sam doszedł do tego, że nie ogarniemy DNS'u :decayed: Dzięki wielkie za pomoc.

ehhh i tyle czasu głupi chuuj potrzebował by do tego dojść ... :wallbash: :wallbash: :wallbash: dobrze, że w ogóle do tego doszedł i przyznał rację :polew:

Najważniejsze, że jest 5 :naughty::kox:

Opublikowano

Panton no nie wiem co powiedzieć - 50% to połowa ! posiadając wiele bab w pracy nie widzę aż tak wielkiego procentu "idiotek" , zdecydowanie dominują wykształcone cwane......babska, co do panów....niektórzy chadzają w kapetkach po biurze np. :polew: nie mogę na to patrzeć ( mam na mysli kapcie domowe), panowie informatycy nie radzą sobie z życiem (np. wypisaniem karty urlopowej, pojęciami czasu pracy, koniecznością podpisania listy obecności ) ale z kompami i owszem :kox: ale w życiu nie napisałabym, że 50% populacji panów to d*py wołowe. :mysli:

Opublikowano

nie no "ponad 50%" to czysta prowokacja do dyskusji... :tongue4: aż tak źle nie jest.... :wink4: ale może napiszę inaczej - bez prowokacji... mądrych babeczek (ale takich łebskich) jest naprawdę mało... :gwizdanie: Z tymi cwanymi babkami to bym zdecydowanie polemizował tzn. ich "cwaność" wynika z tego, że niektórzy faceci to duupy do kwadratu i wtedy taka błyszczy... :polew: i jak obserwuję nawet po znajomych ze studiów to jednak spora część kobitek ma problem... a to jest niezadowolona ze swojego księcia... a to została zdradzona a to jeszcze coś... więc chyba cwana babeczka byłaby w korzystniejszym położeniu niż nie jedna jest obecnie.... :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

a mnie sie wydaje ze po prostu takie sa kobiety :kox: :kox: :kox: nigdy nie jest tak dobrze zeby nie bylo powodu do nazekan :D

taka juz natura tych Stworzen z Wenus :P

Opublikowano

a mnie sie wydaje ze po prostu takie sa kobiety :kox: :kox: :kox: nigdy nie jest tak dobrze zeby nie bylo powodu do nazekan :D

taka juz natura tych Stworzen z Wenus :P

może Was w takim razie odeślę do niedawnego Demota : http://demotywatory.pl/3119331/Kobiety

i myślę, że facetom nie są potrzebne chodzące ilorazy inteligencji

Opublikowano

Aaaaa i listy obecności też nie podpisywałem.... po prostu olewałem takie "obowiązki" i raz w miesiącu uzupełniałem wszystko.

Więc nie wiem czy to wynika z nieporadności czy jednak z tego, że takimi głupotami sobie głowy nie zawracamy.... mnie też za to ścigali ale przez 2lata nie nauczyli mnie codziennie, po wejściu do biura podpisywać listę obecności.... chociaż niektóre Panie bardzooo się starały i bardzo im na tym zależało ale ja tam miałem to wiadomo gdzie... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hyh z ta lista to cos jest bo ja tez nie podpisywalem coddziennie :P hyh ;)

Opublikowano

Aaaaa i listy obecności też nie podpisywałem.... po prostu olewałem takie "obowiązki" i raz w miesiącu uzupełniałem wszystko.

Więc nie wiem czy to wynika z nieporadności czy jednak z tego, że takimi głupotami sobie głowy nie zawracamy.... mnie też za to ścigali ale przez 2lata nie nauczyli mnie codziennie, po wejściu do biura podpisywać listę obecności.... chociaż niektóre Panie bardzooo się starały i bardzo im na tym zależało ale ja tam miałem to wiadomo gdzie... :gwizdanie:

w momencie wejscia PIP do pracy taka głupota kosztuje sporo pracodawcę :hi: ale wiadomo od kogo by sobie pracodawca ściągnął

Opublikowano

może Was w takim razie odeślę do niedawnego Demota : http://demotywatory.pl/3119331/Kobiety

i myślę, że facetom nie są potrzebne chodzące ilorazy inteligencji

bardzo źle myślisz.... tylko tyle napiszę :>

Opublikowano

ja swoja podpisuje co 3 miesiace :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.