Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja generalnie nie jestem fanem tego sportu.... oczywiście na zawodowym, najwyższym poziomie to mogę obejrzeć - mecz o mistrzostwo europy czy świata ale nie takie coś... szkoda wzroku i czasu. Lubię jednak po meczu posłuchać czy poczytać komentarzy w stylu "Pomimo porażki Polacy momentami grali naprawdę dobrze i byli równorzędnym rywalem dla Trójkolorowych." :D

Generalnie sport w Polsce z wyłączeniem przypadków jak Kubica to dno i 100 metrów mułu... Kowalczyk niby zaczęła biegać od jakiegoś czasu ale jest tak głupia, że oglądać jej nie mogę... Małysz już przestał skakać bo chłopaczek mimo swojej prostej konstrukcji bardzo ok jest..

Ale Polska piłka to już mistrzostwo świata - jaki skład będzie? jaka strategia trenera Smudy? Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie :D :D :D :D :D :D [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 10:56_________________________________________________a dzisiaj w radyjku wymyślają nazwę dla tego samobójczego gola... jedna z propozycji "autoironia" :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

uuuuuuuuuaaaaaaaaaaaa ale poważne tematy z rana w piątek :D

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:D
Opublikowano

Bart a tam zaraz poważne, do pośmiania się przy piątku. Będzie ktoś z VAG w niedziele i zestawem śrubokrętów ? :)

Opublikowano

i to nie z jednym :tongue4:

Opublikowano

i to nie z jednym :tongue4:

:notworthy:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

"podryw na VAG'a" - masz VAG'a - masz dziewczyne :>

w sumie lepszy jest na VCDS'a, bo istnieje większe prawdopodobieństwo, że przyjedzie jakaś miła Pani, takim, np. RS5 :polew: :>

Opublikowano

"podryw na VAG'a" - masz VAG'a - masz dziewczyne :>

w sumie lepszy jest na VCDS'a, bo istnieje większe prawdopodobieństwo, że przyjedzie jakaś miła Pani, takim, np. RS5 :polew: :>

:polew: :polew:

jak egzam ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a u mnie pod firma jak zwykle cieple sztuki

2011_06_10_11_26_05.jpg

2011_06_10_11_26_20.jpg

2011_06_10_11_26_38.jpg

:slina: :slina: :slina::decayed::naughty:

Opublikowano

"podryw na VAG'a" - masz VAG'a - masz dziewczyne :>

w sumie lepszy jest na VCDS'a, bo istnieje większe prawdopodobieństwo, że przyjedzie jakaś miła Pani, takim, np. RS5 :polew: :>

dobre :D

Opublikowano
:D
Opublikowano

a u mnie pod firma jak zwykle cieple sztuki

2011_06_10_11_26_05.jpg

2011_06_10_11_26_20.jpg

2011_06_10_11_26_38.jpg

:slina: :slina: :slina::decayed::naughty:

i ty sie możesz skupić w tej pracy?? :mysli:

Opublikowano

a u mnie pod firma jak zwykle cieple sztuki

2011_06_10_11_26_05.jpg

2011_06_10_11_26_20.jpg

2011_06_10_11_26_38.jpg

:slina: :slina: :slina::decayed::naughty:

kolor mi nie podchodzi :disgust:
Opublikowano
  • Autor

kurde no ciezko jest

ale furacz kozak wnetrze jak z samolotu kurde nie zdazylem pstryknac bo sie wlasciciel pojawil ;)

hehe ale masakra po prostu :)

Opublikowano

Witam :)

Panie i Panowie, chcialbym poinformowac ze mam na wyprzedaży opony letnie w atrakcyjnych cenach :!:

Jezeli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt na PW albo GG 3763128 (po 18.oo) 28474677 (do 18.oo)

Opublikowano

"podryw na VAG'a" - masz VAG'a - masz dziewczyne :>

w sumie lepszy jest na VCDS'a, bo istnieje większe prawdopodobieństwo, że przyjedzie jakaś miła Pani, takim, np. RS5 :polew: :>

:polew: :polew:

jak egzam ? :cool1:

Fail :tongue4: To jest taka strzelanka, że siadasz przy kompie, masz 10 min i 10 pytań, część jest wielokrotnego wyboru i punkty ujemne są również. W zeszłym roku ustrzeliłem 87% i myślałem, że mnie pozabijają koleżanki&koledzy, ale w tym mi to nie grozi, bo pyknąłem całe 31% :polew: od 40 się kolo zgodził na zaliczenie - jak widać, trochę zabrakło i tym razem szczęście dopisało komuś innemu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.