Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no niestety dobra marka ma swą cenę :polew:

śmieszne ale prawdziwe

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

frugodh jeżeli to potrzebujesz to prosze :cool1:

etka_xxx.jpg

Opublikowano

chriss a sprawdź to 8E0906201K

Opublikowano

No zalepke już znalazłem, sprawdź mi jak możesz śruby trzymające zderzak z osloną pod silnikiem, są to 3 króciutkie śrubki, znalazlem coś takiego 8e0805121A ALE NIE WIEM CZY TO TO

Opublikowano

chriss a sprawdź to 8E0906201K

pompa diagnostyczna do instalacji paliwowej :cool1:
Opublikowano

chriss a sprawdź to 8E0906201K

pompa diagnostyczna do instalacji paliwowej :cool1:

co to jest to ja wiem ale chciałbym wiedzieć gdzie to jest :)

Opublikowano

chriss a sprawdź to 8E0906201K

pompa diagnostyczna do instalacji paliwowej :cool1:

co to jest to ja wiem ale chciałbym wiedzieć gdzie to jest :)

pompa_diagnostyczna.jpg

nie wiem dokładnie w którym miejscu to jest ale filtr węgla aktywnego jest pod prawym przednim błotnikiem

Opublikowano

spoko dzięki.... :wink4: szukałem w prawym tylnym, pod kołem zapasowym i nic nie znalazłem.... może faktycznie tam to wsadzili - sprawdzimy... :mysli:

Opublikowano

No zalepke już znalazłem, sprawdź mi jak możesz śruby trzymające zderzak z osloną pod silnikiem, są to 3 króciutkie śrubki, znalazlem coś takiego 8e0805121A ALE NIE WIEM CZY TO TO

zgadza sie są tam trzy takie niby wkręty 8E0 805 121

spinka_pokrywy_silnika.jpg

są jeszcze na połączeniu pokryw silnika i skrzyni dwie spinki które w dieslu są o dwa milimetry dłuższe o nr 8E0 805 121B chyba :mysli: proponuje wymianę przy okazji tych nakrętek 8D0 805 960 bo to ich winą jest wypadanie ych spinek (kołków)

mocowanie_os_ony_audi.jpg

Opublikowano

Chrisu spradź mi ten numer jeszcze: 8EO805121A[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 17:40_________________________________________________OK dzięki, kurcze tylko u mnie te śruby z przodu co łączą zderzak z osłoną silnika są o wiele krótsze od pozostałych śrub osłony i dodatkowo mąją taką gumową podkładke której na zdjęciu nie widze :confused4:

Opublikowano

zgadza sie są tam podkładki gumowe no i one są krótsze od tych co pokazałem na zdjęciu,bo te ma zdjęciu to są te na połączeniu osłony silnika/skrzyni i są ciemne a te z przodu są krótsze i są metaliczne

nie znam takiego nr 8EO805121A

Opublikowano

Aha czyli ten numer 8EO805121A to są wkońcu te krótsze z podkładkami? Bo te 2 mi wypadły ;(

Opublikowano

podkładki gumowe są osobno nr A40 805 137

Opublikowano

nieźle, to za 2 śrubki+ podkładki pewnie policzą sobie z 20 zł

Opublikowano

nieźle, to za 2 śrubki+ podkładki pewnie policzą sobie z 20 zł

więcej :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 17:59_________________________________________________takie spinki produkuje firma ROMIX więc można je spokojnie kupić w sklepach ze spinkami samochodowymi :cool1:

ostatnio widziałem na Rewolucji 2 bodajże :mysli:

Opublikowano

TEN numer uszczleki co podałeś w sklepie nie ma takiego czegoś więc pewnie to będzie w komplecie z tą śrubą, cena teraz UWAGA! 11,40 Natomiast zaślepka osłony górnej tylko 2,67 czarna( srebrna już 15,89) ładnie zdzierają na takich pierdołach, wezmę zaraz jakiś inny patent tam wymyśle na zwykłe śruby i tyle[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 18:06_________________________________________________u nich niecałe 8 zł za jedną ale też bez gumowej podkładki;/ chyba wykręce na jakimś auto szrocie tylko gdzie maja audi oto jest pytanie

Opublikowano

qrna nie dobrze obżerać się na noc ale co tam, najwyżej przytyje :gwizdanie:

dobranoc :lazy::nuda::yes2:

Opublikowano
  • Autor

a gdzie wszyscy ?? nie spac zwiedzac co jest z Wami :D

Opublikowano

Panowie, gdzie w naszych okolicach znajdę dobre, tanie części do A4 B5? Jakieś szroty, sklepy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.