Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

o prosze jaka inwigilacja no i jakby mial czujnik jakis :D sie pojawil

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o prosze jaka inwigilacja no i jakby mial czujnik jakis :D sie pojawil

:cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

i po robocie :D[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 16:03_________________________________________________nikogu tu nie ma kurde?:P

Opublikowano

świętują

Opublikowano

:good: no to miłego wieczoru :>

Opublikowano

:D miło popatrzeć :naughty:

z wieczora

Opublikowano

kiedy lecimy nad wode :rolleyes:

Opublikowano

zależy od pogody chciał bym w sobote lub niedziele[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:40_________________________________________________w sumie to chyba jutro z rana lecę w opoczyńskie i może zostanę do niedzieli to bym miał bliżej nad wode :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:41_________________________________________________ :beach:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Kurde, mam takie problemy tu z rannym wstawaniem, że nie mam czasu się nawet rano przywitać :D

A jutro mój pierwszy wolny dzień na "emigracji" :kox: :kox: :kox:

Niestety, w piątek do pracy :disgust:

Ale jest spoko w robocie, więc nawet nie mam oporów iść.

Już na początku lipca zostanie upubliczniony pierwszy serwis, który tworzyłem dla wp.pl :kox: :kox: :kox:

Ale to dłuuuga droga (procedury, akceptacje, sraty taty itepe)

Opublikowano

w korporacji tak jest..... musisz się przyzwyczaić, że jak chcesz się wysrać to musisz mieć podpisy 3 dyrektorów 5 manadzaaarów i odbyte 2 szkolenia :D

jednym słowem - jesteś korposzczurkiem :naughty:

Opublikowano

kimiasz to kiedy w sierpniu mamy z mloda przyjechac na chlanie ??

Opublikowano

zależy od pogody chciał bym w sobote lub niedziele[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:40_________________________________________________w sumie to chyba jutro z rana lecę w opoczyńskie i może zostanę do niedzieli to bym miał bliżej nad wode :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:41_________________________________________________ :beach:

kurde ja będe jutro :mysli:

Opublikowano

a my sobie z sebą szarpnęliśmy głowicę z jego auta...uszczelka dmuchnięta jak nic :tongue4:

Opublikowano

nie pitolić tylko składać i ostro jebać w kociołeekkkkk :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

ta...nożem i papierem ściernym mu splanuję głowicę :polew: Swoje Panton zrobił;D fakt faktem, że rozebrane mamy, jedynie zawory pozostały w głowicy - temat na piątek, bo muszę znaleźć do nich klucz... Ogólnie rzecz ujmując - będzie zrobiona głowica, to będziemy wkładać :)

Opublikowano

nie no jasne.... diagnoza się sprawdziła więc tylko dobrze opierdolić głowicę..... ładnie poskładać jak fabryka.... i ogień na tłoki.... dać mu porządnie w pizzz.... i krzyczeć "lubisz to suuuko".... ostre jebnięcie w kociołek musi być DJ - nie ma bata :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

sprawdziłem jeszcze teraz oznaczenia uszczelek i faktycznie - była oryginalna "jedynka", czyli spokojnie dwójkę możemy zakładać;)

Opublikowano

038103383 DE - 3 wałeczki i 1 kuleczka --Sebek ORI

038103383 DF - 3 wałeczki i 2 kuleczki

038103383 DG - 3 wałeczki i 3 kuleczki

1 kuleczka - 1,49 mm

2 kuleczki - 1,57 mm

3 kuleczki - 1,67 mm

1.9 TDI AVB, AVX, AVF, BKE

Sebka silnik: AVB 1.9 101PS

Chriss z ETKĄ za***iście pomógł :good: bo po tych trzech numerach doszedłem o co kaman.... :decayed:

[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 23:32_________________________________________________więc po pierwszym szlifie dwójeczka będzie idealna - gitez majonez :thumbup:

Opublikowano

w korporacji tak jest..... musisz się przyzwyczaić, że jak chcesz się wysrać to musisz mieć podpisy 3 dyrektorów 5 manadzaaarów i odbyte 2 szkolenia :D

jednym słowem - jesteś korposzczurkiem :naughty:

Nie jestem :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

:D

kimiasz to kiedy w sierpniu mamy z mloda przyjechac na chlanie ??

Od poniedziałku do czwartku po 18 :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zależy od pogody chciał bym w sobote lub niedziele[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:40_________________________________________________w sumie to chyba jutro z rana lecę w opoczyńskie i może zostanę do niedzieli to bym miał bliżej nad wode :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:41_________________________________________________ :beach:

kurde ja będe jutro :mysli:

jutro gdzie :mysli: nad wodą czy jak

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 00:14_________________________________________________Sebek nic się nie martw,się łuszczelke wymieni i będzie mozna jebać w kociołek :good:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 00:21_________________________________________________Buuuuuuuuuuuuuuuurza :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.