Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to i ja dotarlem :D

tak dzisiaj bylo sympatycznie przynajmniej ze 3 razy postawilem klocka w spodnie :P

ale co tam tak juz mam :P

w kazdym razie tak jak mowil Bartek bedzie zylo chyba :)

ladnie musza splanowac to od reki poskladamy w piatek i miejmy nadzieje ze bedzie gralo i buczalo :D

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 01:14_________________________________________________dzisiaj juz mi sie nie chce bo padam na twarz ale jutro moze ogarne zdjecia do galerii :) ktore dzisiaj zrobilem :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sebek będzie ostre jebnięcie w kociołek i jazda na pełnej kuuurwie :evil:

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy :D jak bedzie wszyskto ladnie banglac to tak bedzie :D :D :D jak Bartek pozwoli :P;) Dzieki za pomoc dla Ciebie i dla Chrisa :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Bartek pozwoli... jak płynu Ci ładnie doleje pod koreczek, odpowietrzy się to obowiązkowo będzie trzeba jebnąć w kociołek by maszynownie rozgrzać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

spoko logo musimy jeszcze pozniej logi zrobic :) zeby obadac wszystko czy dobrze furczy :D a potem wirus :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 01:29_________________________________________________dobra lece bo padne za chwilke jeszcze raz dziekuje Bartku Tobie przede wszystkim :):notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ladnie skonczymy i bedzie gitez majonez jak to mawia Mario :*

Opublikowano

nooom logi to podstawa co by było widać jakie są efekty tego moda z uszczelką:>

Opublikowano

witka :hi: ja tam lece na EOP

pogoda się też ładnie klaruje :gwizdanie: oby się nie zj***ła przez weekend :decayed:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 09:23_________________________________________________B4rt4s ty się nie czaj tylko bierz młodą nad jakąś sadzawkę póki słonko grzeje :naughty:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

A w GD pochmurno, wieje i generalnie do doopy :disgust:

Opublikowano

witam :) Nikt mnie nie obudził i zonk...nie poszedłem na procesję... No nic - zostaje mi wycieczka na 18;]

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

jak to to juz po ?? ja sie wlasnie obudzilem i musze sie spinac bo u mnie jest kolo 11ej :):P

Opublikowano

u mnie na 10, a zanim ja się domyję, to sporo czasu minie :) Na samą procesję też nie pójdę, dlatego zostaje mi 18.00:) Jak tam humor, Panie Sebastianie? :>

Opublikowano
  • Autor

spoko :D jest dobrze a bedzie lepeij :D:P

Opublikowano

Panton, zlituj się i wyłącz tego avatara w profilu, plizzzz..... :confused4: :confused4: :confused4:

zrzut_ekranu_1.png

Opublikowano
:hi: Sebek będziesz mógł jebać w kociołek wreszcie :kox: AA i jak film:P?
Opublikowano

:hi: Sebek będziesz mógł jebać w kociołek wreszcie :kox: AA i jak film:P?

Ja też już się nie mogę doczekać :kox: :kox: :kox:

Chociaż, z drugiej strony, jeśli film będzie ekstra, a pewnie będzie, muszę szykować monetę na butelkę whisky :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

^^

Opublikowano

^^

Nie spać, zwiedzać :D :D :D

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Powitać :hi:

Co tam słychać w Krośniewicach? :cool1:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Powitać :hi:

Co tam słychać w Krośniewicach? :cool1:

stara bida :decayed: poza tym co w tej dziurze może być słychać ciekawego? chodzą i się tną zjeby nożami :wallbash:

a Ty na długi weekend w ldz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.