Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty sobie B4rt4s jedź na szrot i kup za parę złotych kluczyk od audi - wyjmiesz sobie transponder (byle nie młodszy, niż 97') i przełożysz do siebie. Te transpondery są wielokrotnego zapisu :wink4: Sorry za nieobecność na spocie - wierzcie lub nie - niestety nie mogłem wpaść :thumbdown:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli mam id 13 kupic czy 48 bo juz zglupialem, wczesniej mowiles 48 :P

Megamos ID13

i tego na allegro szukaj...

Opublikowano
  • Autor

a co tam sie urodzilo dzisiaj na spocie ?? :D

a był nowy kolega.... na spocie.... czerwone B5... V6 benzynka.... samurajx :rolleyes:

nawet z Marcinem jeździliśmy sprzętem :naughty::kox::decayed:

i był kolejny nowy kolega - B7 Avantowiec.... ze Zgierza (też miał mały problem z autkiem ale ogarnięte :D )

ok wszystko pieknie ladnie tylko czemu tych dzentelmenow nie ma na forum ?? :mysli:

Jak nie ma jak jestem.. :tongue4: Siemanko :hi:

siema :) no juz myslalem ze tylko na spot po problemie i wiecej ni widu ni slychu :)

last action hero :P

Opublikowano

a co tam sie urodzilo dzisiaj na spocie ?? :D

a był nowy kolega.... na spocie.... czerwone B5... V6 benzynka.... samurajx :rolleyes:

nawet z Marcinem jeździliśmy sprzętem :naughty::kox::decayed:

i był kolejny nowy kolega - B7 Avantowiec.... ze Zgierza (też miał mały problem z autkiem ale ogarnięte :D )

ok wszystko pieknie ladnie tylko czemu tych dzentelmenow nie ma na forum ?? :mysli:

liczę, że będą wpadać w końcu temat ogarnięty zgadza się żbiku ;)

Opublikowano

no jak wielokrotnego to mam w kluczyku, ale kupilem juz za 18 zl z przesylka

Opublikowano

to looz - za kluczyk też by min 10 wzięli

Opublikowano

za 10 nie sprzedali by, przeciez na wszystkim u nas trzeba zarobic. mam transpoderek w kluczyku odpalam auto ale gasnie zaraz. nie kapuje

Opublikowano

ale Ty kluczyk dorobiłeś, czy co?

Opublikowano

mam 2 kluczyki, oba otwieraja mi auto ale nie moge odpalic, a wypadalo by miec dzialajacy 2 kluczyk :)

Opublikowano

czyli po prostu transpondera w tym drugim dorobionym nie masz, tak? Sam kluczyk z grotem? Jak jest tam transponder, to trzeba go zaprogramować - do tego potrzebny jest pin - do wyciągnięcia Can Commanderem lub programatorem na stole.

Opublikowano

no jest tam transponder ale nie dziala, Pontek powiedzial ze trza nowy to zamowilem :)

Opublikowano

a co tam sie urodzilo dzisiaj na spocie ?? :D

a był nowy kolega.... na spocie.... czerwone B5... V6 benzynka.... samurajx :rolleyes:

nawet z Marcinem jeździliśmy sprzętem :naughty::kox::decayed:

i był kolejny nowy kolega - B7 Avantowiec.... ze Zgierza (też miał mały problem z autkiem ale ogarnięte :D )

ok wszystko pieknie ladnie tylko czemu tych dzentelmenow nie ma na forum ?? :mysli:

liczę, że będą wpadać w końcu temat ogarnięty zgadza się żbiku ;)

Zgadza się :good:

Opublikowano
  • Autor

no to elegancko w takim razie witamy :P;) witamy z warszawy :P:rolleyes:

Opublikowano

światowiec się odezwał... :gwizdanie: :>

Opublikowano
  • Autor

hehehe ja tam dumny nie jestem z tego powodu :D nie ma to jak LDZ :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i masz no tak sie zbieralem mowie bede pierwszy a tu mnie Jata Panda wyprzedzila no :P:wallbash: :wallbash: :wallbash:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

hehheeh :D spoko locco :P[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 06:15_________________________________________________

od 12 sekundy montuja wozek na aparat :D z takiego cuda by byly piekne ujecia :D [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 06:22_________________________________________________w sumie jakby sie zastanowic to temat do ogarniecia :D no bo co troche rurek ;)

8 kolek od deski ;) no i srodek na statyw :D to takie proste :P

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.