Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po długiej nieobecności (kilkunastogodzinnej) - powracam;D Właśnie obejrzałem film... Muzyka jest baaaaardzo git, ujęcia ok. Jak nie ma podglądu w kamerze, to nikt lepiej nie wyczaruje. Inicjację reżyserską już seba przeszedł, a do tego długie siedzenie przy montażu wszystkiego - To zasługuje na pochwałę, bo nie każdemu się po prostu chce :decayed: Jak powiedzieli poprzednicy - następny film już będzie full madafaka wypas :wink4: A co do określenia tego filmu, można się posłużyć dowcipem:

Wchodzi ziomek do lekarza, ściąga portki i kładzie pytę na stół:

- Panie doktorze...no sam Pan spojrzy!!

- Co? Za krótki?

- Nie

- Za długi!?

- Nie

- No to o co chodzi?

- Fajny, nie? :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty::kox:
Opublikowano

z wieczora :hi: :hi: :hi:

muzyka dla mnie kosa :kox: :kox: :kox:, same ujęcia i pomysł późniejszego ich obrobienia :good: :good: :good:

jakość - to co napisał "frugodh"... , ale czy to wszystko jest ważne.

Najważniejsze to chyba to, że pierwsze koty za płoty. Następne filmiki będą lepsze, dużo dużo lepsze.

:oklaski: :oklaski: :oklaski: że w ogóle wziąłeś się za to i myślę, że ogarnąłeś temat a nikt cię przecież nie zmuszał do zrobienia tego filmiku.Do następnego filmiku przygotujemy się jeszcze lepiej :cool1: :cool1: :cool1:

podpisuje sie pod tym :good:

tylko raz :polew: dobre:good: :good: :good:

fajny ten filmik aczkolwiek mógł by być bardziej wyraźny :good: :good: :good:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:46_________________________________________________oczywiście mam nadzieje że wystąpię też w następnym :cool1:

Opublikowano

z wieczora :hi: :hi: :hi:

muzyka dla mnie kosa :kox: :kox: :kox:, same ujęcia i pomysł późniejszego ich obrobienia :good: :good: :good:

jakość - to co napisał "frugodh"... , ale czy to wszystko jest ważne.

Najważniejsze to chyba to, że pierwsze koty za płoty. Następne filmiki będą lepsze, dużo dużo lepsze.

:oklaski: :oklaski: :oklaski: że w ogóle wziąłeś się za to i myślę, że ogarnąłeś temat a nikt cię przecież nie zmuszał do zrobienia tego filmiku.Do następnego filmiku przygotujemy się jeszcze lepiej :cool1: :cool1: :cool1:

podpisuje sie pod tym :good:

tylko raz :polew: dobre :good: :good: :good:

fajny ten filmik aczkolwiek mógł by być bardziej wyraźny :good: :good: :good:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:46_________________________________________________oczywiście mam nadzieje że wystąpię też w następnym :cool1:

Ale już nie będzie sceny "Ostatni raz przed ślubem" :D :D :D :D :D

Opublikowano
:tongue4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 00:09_________________________________________________zawsze może być inna :naughty: scena
Opublikowano
  • Autor

:tongue4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 00:09_________________________________________________zawsze może być inna :naughty: scena

jak sie wybronil i dopisal scena :P:D:decayed:

Opublikowano

:tongue4:

dobra spadam do wyrka :wink4:

Opublikowano

Siemandero :D

Ja to bym zrobił do kręcenia filmu pełno mobilizacje żeby tych aut naprawde było sporo a nie 10 ta co zawsze:D

Ja nie wiem co Wy z tą jakością:P ja tam uważam że wporządku jest:D się chyba zabardzo do HD przyzwyczaliście:D

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

no no had musi byc nie ma bata :P musi byc fpyte :D i koniec :D i tak wlasnie bedzie :D

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

powitac :) widze ze pogoda na weekend bedzie jak zwykle wspaniala

Opublikowano

spoko... będą tablice E0 PANTON :wink4:

normalnie specjalnie dla filmu wyciągnę moje zlotowe tablice :P z nickiem :)

Opublikowano
  • Autor

nom trzeba cos pomyslec kurde tylko ja sie boje ze jak bedziemy robic ujecia a trzeba bedzie troche porozstawiac sprzetu beda nas ganiac z parkingow

Opublikowano

jakby były ze 2 kamerki wrzucić na 2 auta... pokręcić ujęcia podczas jazdy, a potem stacjonarnie ;) raczej nie będziemy mieli tyle sprzętu co w Getaway in Stockholm :P

Opublikowano
  • Autor

hehehe napewno nie bedziemy miec zadnych wyscigow no bo jak ;) chyba ze sie deklarujesz :D:P

jak zmontujemy z Pantonem wozek pod statyw plus do tego szyny :D no to bedzie troche ukladania :D :D :D:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty::decayed:
Opublikowano

Powitać wszystkich :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 12:39_________________________________________________

jak zmontujemy z Pantonem wozek pod statyw plus do tego szyny :D no to bedzie troche ukladania :D :D :D:naughty: :naughty: :naughty:

:shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano
  • Autor

no co :) tak bedzie :D:naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.