Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam jeszcze kurczaki i paciorki :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siemka w przerwie [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 11:40_________________________________________________

Siemano z wieczora Bandziory :hi: :hi: :hi:

A ja właśnie dotarłem do siebie do mieszkania po pierwszym swoim spocie w 3mieście :kox: :kox: :kox:

Powiem Wam tak - chłopaki z Trójmiasta są w pytkę jeża spoko :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

No i furaki niczego sobie: moje "ulubione" B7 Avanty w dizlu :cool1: :cool1: :cool1: (1.9 i 2.5), B6 1.8T (wyjebana w kosmos, chociaż przekładka z angola, ale wyjebana :slina: :slina: :slina: ), kolejna B6 w sedanie, B7 sedan też chyba 1.9 TDi :mysli: :mysli: :mysli:, jeden AEB B5, ale właściciel - Kolega Łepski, który BTW mnie zgarnął po drodze i dostarczył na miejsce na co dzień porusza się VW Jettą I i ma za***iste plany na mody odnośnie owej Jetty (trzymam kciuki :good: :good: :good:)

No i gospodarz "miejscówki", Olo (warsztatu na Orunii - o tu: http://az.gda.pl/ ), w trakcie swapa w B7 Avant na 3.0 TDi z B8 (240 KM) :blink: :blink: :blink::D )

I pewnie jeszcze kilka konkretnych furaków, których nie miałem okazji zobaczyć :naughty: :naughty: :naughty:

06072011004.jpg

06072011003.jpg

06072011002.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

oooo to jak się wybiore do kuzyna to chyba zajadę pooglądać :slina: i te 2,5 zwłaszcza , w czasie urlopu i wizyty w Monte Carlo szczękę zgubiłam na chodniku i ledwo nadążałam z fotami Audiol z najwyższej półki a i A4 cuuuuudną widziałam :slina: :slina:

Opublikowano

:hi: siemka w przerwie [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 11:40_________________________________________________

Siemano z wieczora Bandziory :hi: :hi: :hi:

A ja właśnie dotarłem do siebie do mieszkania po pierwszym swoim spocie w 3mieście :kox: :kox: :kox:

Powiem Wam tak - chłopaki z Trójmiasta są w pytkę jeża spoko :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

No i furaki niczego sobie: moje "ulubione" B7 Avanty w dizlu :cool1: :cool1: :cool1: (1.9 i 2.5), B6 1.8T (wyjebana w kosmos, chociaż przekładka z angola, ale wyjebana :slina: :slina: :slina: ), kolejna B6 w sedanie, B7 sedan też chyba 1.9 TDi :mysli: :mysli: :mysli:, jeden AEB B5, ale właściciel - Kolega Łepski, który BTW mnie zgarnął po drodze i dostarczył na miejsce na co dzień porusza się VW Jettą I i ma za***iste plany na mody odnośnie owej Jetty (trzymam kciuki :good: :good: :good:)

No i gospodarz "miejscówki", Olo (warsztatu na Orunii - o tu: http://az.gda.pl/ ), w trakcie swapa w B7 Avant na 3.0 TDi z B8 (240 KM) :blink: :blink: :blink::D )

I pewnie jeszcze kilka konkretnych furaków, których nie miałem okazji zobaczyć :naughty: :naughty: :naughty:

06072011004.jpg

06072011003.jpg

06072011002.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

oooo to jak się wybiore do kuzyna to chyba zajadę pooglądać :slina: i te 2,5 zwłaszcza , w czasie urlopu i wizyty w Monte Carlo szczękę zgubiłam na chodniku i ledwo nadążałam z fotami Audiol z najwyższej półki a i A4 cuuuuudną widziałam :slina: :slina:

no to zapodaj jakies foto :naughty:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 11:49_________________________________________________

mam jeszcze kurczaki i paciorki :P

zapłac bigosem :polew:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

ja to bym zjadl sobie rybke+ frytki na palzy :rolleyes:

też bym zjadł :naughty:

a propos GD to fajną mają bazę na te spoty :kox:

wszystko na miejscu czego autu potrzeba :wink4:

Dokładnie, to jest to, czego nam brakuje :good:

Magdalenah, zapraszam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ok :good: zapodam , przy sobie nie mam[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 12:06_________________________________________________Wzbogaciłam się w związku z wyjazdem o CB radio i wracając z pracy mam słuchowisko, można się ubawić tą wymianą zdań. Poza granicami zaś kiepski przepływ informacji bo zaliczyłam mandat za prędkość w Austrii :kwasny:

Opublikowano

A ja będę dalej kleił emulatory :decayed:

Opublikowano
:siema: Witam wszystkich :) CB jak najbardziej przydatna rzecz.. :good:
Opublikowano

:siema: Witam wszystkich :) CB jak najbardziej przydatna rzecz.. :good:

ta :disgust: ostatnio krzyczałem na CB do ciebie :evil2: :evil2: :evil2: i kicha, ani słowa odpowiedzi :confused4:

Chyba, że ty lubisz tylko słuchać :mysli: :mysli: :decayed: :decayed:

Opublikowano

tak sobie myślę, może by tak zatrudnić ogrodnika... :gwizdanie:

4o4S81.jpg

:> :> :>

Opublikowano

:siema: Witam wszystkich :) CB jak najbardziej przydatna rzecz.. :good:

ta :disgust: ostatnio krzyczałem na CB do ciebie :evil2: :evil2: :evil2: i kicha, ani słowa odpowiedzi :confused4:

Chyba, że ty lubisz tylko słuchać :mysli: :mysli: :decayed: :decayed:

podsłuc**je :P

Opublikowano

:siema: Witam wszystkich :) CB jak najbardziej przydatna rzecz.. :good:

ta :disgust: ostatnio krzyczałem na CB do ciebie :evil2: :evil2: :evil2: i kicha, ani słowa odpowiedzi :confused4:

Chyba, że ty lubisz tylko słuchać :mysli: :mysli: :decayed: :decayed:

Aaa to pewnie we wtorek? Spoko, widziałem Cię, ale nic słyszałem.. :mysli: możliwe że miałem wyłączone, bo zaraz na bazę zjeżdżałem.. :)

Opublikowano

tak sobie myślę, może by tak zatrudnić ogrodnika... :gwizdanie:

4o4S81.jpg

:> :> :>

Podlałbym jej "różyczkę" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kimiasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wrocil z zadupia :D praktyki zaliczone ale co sie nagadali ze jestesmy opierdalacze to az sie sluchac nie chcialo :D a teraz spadam bede wieczorem a jutro o 4 do stalowej woli milo po prostu

Opublikowano

jednym słowem krzywo prosto aby ostro.... :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak sobie myślę, może by tak zatrudnić ogrodnika... :gwizdanie:

4o4S81.jpg

:> :> :>

Podlałbym jej "różyczkę" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty::decayed:

Opublikowano

:siema: Witam wszystkich :) CB jak najbardziej przydatna rzecz.. :good:

ta :disgust: ostatnio krzyczałem na CB do ciebie :evil2: :evil2: :evil2: i kicha, ani słowa odpowiedzi :confused4:

Chyba, że ty lubisz tylko słuchać :mysli: :mysli: :decayed: :decayed:

przyganiał kocioł :) też ślepy i głuchy jezdeś albo jak lasem po zgierzu jezdzisz to masz zakłócenia :>[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 18:09_________________________________________________

tak sobie myślę, może by tak zatrudnić ogrodnika... :gwizdanie:

4o4S81.jpg

:> :> :>

Podlałbym jej "różyczkę" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

gratuluje :good: to był mistrzowski koment

Opublikowano

to mówisz Madzia że urlop się udał :naughty:

i to najważniejsze :good:

Opublikowano

Madzia oj tam oj tam :decayed: :decayed:

Opublikowano

:> Od klejenia emulatorów naszło mnie do pitolenia na klarnecie...docelowo ma być saksofon, więc trzymta kciuki, żeby Wam kiedyś DJ zagrał jak Candy Dulfer na spocie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.