Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: witam i pozdrawiam kierownika czarnej klubowej B7 EPA co mnie dziś minęła w Zgierzu na Konstantynowskiej :wink4:

Jeśli to był DJ, to nie B7 !!!! :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

:D :D :D :D :D

BTW, widzieliście to? :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212644.msg2515776#msg2515776

:nabijasie:

kuwa śmiejecie się z chłopaka a prawda jest taka, że większość leci w kierunku tunu optycznego niż mechanicznego... zamiast zrobić wymiane hebli na 321/288 to każdy się pieprzy z gilami, zderzakami itp. bajerami

no to niektórym pojechałeś tera po rajtach :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To i my powróciliśmy;D Pzdr dla Miśka spotkanego o 8.40, jak i dla Magdy, której niewiedzieć, czemu - nie widziałem :embarrassed: Silniczek i inne graty przywiezione, więc teraz pora brać się do roboty;)

Opublikowano

a kompresora klimy niema tam zapasowego :gwizdanie:

Opublikowano

A jest;D Gadaj z Szamkiem....

Opublikowano

powiedz, że nie było :polew:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 23:02_________________________________________________jutro po niego jestem :decayed:

Opublikowano

:hi: witam i pozdrawiam kierownika czarnej klubowej B7 EPA co mnie dziś minęła w Zgierzu na Konstantynowskiej :wink4:

Jeśli to był DJ, to nie B7 !!!! :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

:D :D :D :D :D

BTW, widzieliście to? :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212644.msg2515776#msg2515776

:nabijasie:

kuwa śmiejecie się z chłopaka a prawda jest taka, że większość leci w kierunku tunu optycznego niż mechanicznego... zamiast zrobić wymiane hebli na 321/288 to każdy się pieprzy z gilami, zderzakami itp. bajerami

no to niektórym pojechałeś tera po rajtach :polew: :polew:

po prostu szczery jestem.... :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
:hi:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 00:11_________________________________________________ :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Wczoraj o 20.28 Panton widziany na Północnej przy Teatrze :decayed::wink4:

Opublikowano

powitac i spadam do roboty

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Wczoraj o 20.28 Panton widziany na Północnej przy Teatrze :decayed::wink4:

:> :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

ciekawe tylko czy wszystko by pasowalo bo cena 140 zl to chyba nie sa duze pieniadze aczkolwiek moge sie nie znac :P tzn napewno sie nie znam :P:decayed::naughty:

Opublikowano

tia.... :tongue4:

Opublikowano

Na polepszenie humorów bo to dziś dopiero środa :wink4: :wink4: :wink4:

Dla każdego coś miłego

hot_girls_on_cars_1.jpg

heffner_audi_turbo.jpg

Spadam do pracuni :papa: :papa: :papa:

Opublikowano

:hi::D:kox::good:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

To i my powróciliśmy;D Pzdr dla Miśka spotkanego o 8.40, jak i dla Magdy, której niewiedzieć, czemu - nie widziałem :embarrassed: Silniczek i inne graty przywiezione, więc teraz pora brać się do roboty;)

:wallbash: nie widział mnie no.....a awaryjnych też we wstecznym chociaż ? hyhy będę trąbić w takim razie :disgust:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 09:11_________________________________________________

audi_quattro_concept_04.jpg

jakie wrażenia ? :hi: aaa dzień dobry zapomniałam.... :decayed:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 09:14_________________________________________________

Kimi no wiem :decayed: :decayed: tylko może Madzia nie spojrzała do tyłu :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 16:58_________________________________________________Kimi laminacik :buahaha: :buahaha: :buahaha: :> :> :>

a widzieliście może to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210247.0

Osz w d*pę jeża, ale ładna.... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

.... B6-ka :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

B6 ? widziałam ładniejsze np. Bart-S'a a co do Pani....Kimi już wolę twoje panienki :decayed: jakby taką sesyjkę zrobić cioci Basi np. ooo to już by była malinka :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.