Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-s4-kolekcjonerski-stan-bezwypadk-C14212483.html

To ogłoszenie wisi już prawie rok, bo pamiętam je, jak jeszcze nie miałem Ady i przeglądałem otomoto w poszukiwaniu.

Ciekawe, czemu? :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

moze jeszcze jednej 8 zapomnieli dodac z przodu przebiegu :D

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-s4-kolekcjonerski-stan-bezwypadk-C14212483.html

To ogłoszenie wisi już prawie rok, bo pamiętam je, jak jeszcze nie miałem Ady i przeglądałem otomoto w poszukiwaniu.

Ciekawe, czemu? :mysli:

cena i rocznik

Opublikowano

no to teraz tak starego suchara zapodales ze az mi wstyd :facepalm::bag:

A ja nie znałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Opublikowano

:hi:

..to też już suchar niezły :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ooo ten przyczajony tygrys ani be ani me ani kukuryku i juz mowi ze suchar no :naughty:

Opublikowano

Było nawet w tym wątku niedawno, więc suchar już.. :wink4: Jakie be, jakie mee... przywitałem się przecież.. :tongue4::hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Seba nie cwaniakuj tylko odpowiedz :gwizdanie:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-s4-kolekcjonerski-stan-bezwypadk-C14212483.html

To ogłoszenie wisi już prawie rok, bo pamiętam je, jak jeszcze nie miałem Ady i przeglądałem otomoto w poszukiwaniu.

Ciekawe, czemu? :mysli:

cena i rocznik

dokładnie..... cena przegięcie.... dokładasz 10k i masz S4B6 - zupełnie nowsza konstrukcja, którą za kilka lata dobrze pogonisz..

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-s4-kolekcjonerski-stan-bezwypadk-C14212483.html

To ogłoszenie wisi już prawie rok, bo pamiętam je, jak jeszcze nie miałem Ady i przeglądałem otomoto w poszukiwaniu.

Ciekawe, czemu? :mysli:

cena i rocznik

dokładnie..... cena przegięcie.... dokładasz 10k i masz S4B6 - zupełnie nowsza konstrukcja, którą za kilka lata dobrze pogonisz..

Zakładając, że opis jest prawdziwy("EGZEMPLARZ OD KOLEKCJONERA, ORYGINALNY PRZEBIEG UDOKUMENTOWANY! STAN PERFEKCYJNY!"), no i przebieg (perełki się zdarzają, więc nie jest to niemożliwe), to cena wydaje mi się adekwatna. Bo mieć S4 B5 z przebiegiem 88 tysięcy jest warte 46 koła jak dla mnie.

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-s4-kolekcjonerski-stan-bezwypadk-C14212483.html

To ogłoszenie wisi już prawie rok, bo pamiętam je, jak jeszcze nie miałem Ady i przeglądałem otomoto w poszukiwaniu.

Ciekawe, czemu? :mysli:

cena i rocznik

dokładnie..... cena przegięcie.... dokładasz 10k i masz S4B6 - zupełnie nowsza konstrukcja, którą za kilka lata dobrze pogonisz..

Zakładając, że opis jest prawdziwy("EGZEMPLARZ OD KOLEKCJONERA, ORYGINALNY PRZEBIEG UDOKUMENTOWANY! STAN PERFEKCYJNY!"), no i przebieg (perełki się zdarzają, więc nie jest to niemożliwe), to cena wydaje mi się adekwatna. Bo mieć S4 B5 z przebiegiem 88 tysięcy jest warte 46 koła jak dla mnie.

jakby był wart to by poszedł... wierz mi ;) to jest Rok produkcji: 1998 a z takim przebiegiem za niewiele więcej można mieć S4B6 więc chyba nie ma o czym dyskutować... zresztą to, że tyle wisi mówi samo za siebie..

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-s4-kolekcjonerski-stan-bezwypadk-C14212483.html

To ogłoszenie wisi już prawie rok, bo pamiętam je, jak jeszcze nie miałem Ady i przeglądałem otomoto w poszukiwaniu.

Ciekawe, czemu? :mysli:

cena i rocznik

dokładnie..... cena przegięcie.... dokładasz 10k i masz S4B6 - zupełnie nowsza konstrukcja, którą za kilka lata dobrze pogonisz..

Zakładając, że opis jest prawdziwy("EGZEMPLARZ OD KOLEKCJONERA, ORYGINALNY PRZEBIEG UDOKUMENTOWANY! STAN PERFEKCYJNY!"), no i przebieg (perełki się zdarzają, więc nie jest to niemożliwe), to cena wydaje mi się adekwatna. Bo mieć S4 B5 z przebiegiem 88 tysięcy jest warte 46 koła jak dla mnie.

jakby był wart to by poszedł... wierz mi ;) to jest Rok produkcji: 1998 a z takim przebiegiem za niewiele więcej można mieć S4B6 więc chyba nie ma o czym dyskutować... zresztą to, że tyle wisi mówi samo za siebie..

Chyba wyjątkowo muszę Ci przyznać rację :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Seba nie cwaniakuj tylko odpowiedz :gwizdanie:

hehheheheheh :D :D :D nie widac roznicy :P to po co przeplacac :D:decayed::naughty:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-s4-kolekcjonerski-stan-bezwypadk-C14212483.html

To ogłoszenie wisi już prawie rok, bo pamiętam je, jak jeszcze nie miałem Ady i przeglądałem otomoto w poszukiwaniu.

Ciekawe, czemu? :mysli:

cena i rocznik

dokładnie..... cena przegięcie.... dokładasz 10k i masz S4B6 - zupełnie nowsza konstrukcja, którą za kilka lata dobrze pogonisz..

Zakładając, że opis jest prawdziwy("EGZEMPLARZ OD KOLEKCJONERA, ORYGINALNY PRZEBIEG UDOKUMENTOWANY! STAN PERFEKCYJNY!"), no i przebieg (perełki się zdarzają, więc nie jest to niemożliwe), to cena wydaje mi się adekwatna. Bo mieć S4 B5 z przebiegiem 88 tysięcy jest warte 46 koła jak dla mnie.

jakby był wart to by poszedł... wierz mi ;) to jest Rok produkcji: 1998 a z takim przebiegiem za niewiele więcej można mieć S4B6 więc chyba nie ma o czym dyskutować... zresztą to, że tyle wisi mówi samo za siebie..

Dokładnie, cena z kosmosu - mimo że to S4.. :gwizdanie:

Opublikowano

Żbik, tylko weź pod uwage ewentualność, że stan i przebieg tego auta faktycznie są takie, jak w opisie.

Znajdź mi, proszę, S4 B5 z 98 roku, z przebiegiem do 90 tysięcy kilometrów, zadbane, regularnie serwisowane (bo tak rozumiem "stan kolekcjonerski") za niższą cenę.

A S4 też wyprodukowali kilka tysięcy sztuk (kiedyś gdzieś znalazłem info o tym, ale juz nie pamiętam dokładnej liczby), co oznacza, że to auto będzie za kilkanaście lat białym krukiem :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 15:43_________________________________________________O, znalazłem:

Production of this car shows the following numbers: 14734 Sedans, 1539 Avants from 1997-2002.

http://www.infobarrel.com/Audi_S4_(B5)[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 15:46_________________________________________________

Dla porównania: RS4 B5:

Audi produced 6,030 units between 1999 and 2001

http://en.wikipedia.org/wiki/Audi_RS4

Czyli eSek jest trzykrotnie więcej, niz RS-ek, ale to i tak będa kiedys unikaty.

Opublikowano

zgoda.... :tongue4:

Opublikowano

myslalem ze wiecej esek bylo :)

idealna pogoda zeby zweryfikowac czy DJ uszczelnil mi auto :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.