Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i tak najbardziej ta RS mi się spodobała[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 15:42_________________________________________________ciekawe kiedy wyjedzie na ulice http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=82131&st=580

Opublikowano

O ja pier.... :blink: :blink: :blink: :blink: :blink::slina: :slina: :slina: :slina: :slina::shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked::slina: :slina: :slina: :slina: :slina::blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :blink: :blink: :blink::shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :slina: :slina: :slina: :slina:

:zemdlal:

Opublikowano

Kimi nie powiesz mi chyba ze pierwszy raz widzisz to audi...

Opublikowano

:hi: z popołudnia :wink4:

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 16:43_________________________________________________

Eeeno, DJ, nie pogadasz teraz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Gratki :good: :good: :good:

Możesz cos więcej napisać o tej A6?

Rozumiem, że to Avant w dizlu z protezą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jak Bozia pozwoli to za rok przewiozę Cię V8 z protezą.... aż się zesrasz z podniecenia :naughty: i wtedy zmienisz zdanie... :decayed:

To ja bym też poprosił :good: :> :>

oczywiście nie o zesranie ale o przewózkę :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

:hi: z popołudnia :wink4:

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 16:43_________________________________________________

Eeeno, DJ, nie pogadasz teraz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Gratki :good: :good: :good:

Możesz cos więcej napisać o tej A6?

Rozumiem, że to Avant w dizlu z protezą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jak Bozia pozwoli to za rok przewiozę Cię V8 z protezą.... aż się zesrasz z podniecenia :naughty: i wtedy zmienisz zdanie... :decayed:

To ja bym też poprosił :good: :> :>

oczywiście nie o zesranie ale o przewózkę :slina: :slina: :slina:

Marne szanse, żebym popuścił podczas jazdy 'protezą' :cool1:

Opublikowano

hehee........... życie :pociesz:

tylko Ty mnie rozumiesz :buziak:

Opublikowano

:hi: z popołudnia :wink4:

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 16:43_________________________________________________

Eeeno, DJ, nie pogadasz teraz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Gratki :good: :good: :good:

Możesz cos więcej napisać o tej A6?

Rozumiem, że to Avant w dizlu z protezą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jak Bozia pozwoli to za rok przewiozę Cię V8 z protezą.... aż się zesrasz z podniecenia :naughty: i wtedy zmienisz zdanie... :decayed:

To ja bym też poprosił :good: :> :>

oczywiście nie o zesranie ale o przewózkę :slina: :slina: :slina:

czas pokaże jak się sprawy potoczą..... ale trzeba być dobrej myśli.... tylko ceny wachy w tym pierdo**** kraju mnie rozwalają... dzisiaj podjechałem i znowu drożej... :wallbash:

Hmmmmmmmmmm............ kupić taką bestię to jedno.... ale wykarmić tego potwora to już inna bajka :D

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 17:38_________________________________________________

Marne szanse, żebym popuścił podczas jazdy 'protezą' :cool1:

a widziałeś ten filmik, który udowadnia, że nerw oka jest powiązany z d*pą? nooo to uważaj... :tongue4:

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 17:39_________________________________________________

hehee........... życie :pociesz:

tylko Ty mnie rozumiesz :buziak:

trzeba być ślepym, głuchym i głupim by nie zrozumieć.............. V8......... :slina:

Opublikowano

Dj gratulejszyn :) Panton życze Tobie, sobie i reszcie ekipy żeby każdy miał v8 w garażu :) i żeby wacha była po 2 zl

Opublikowano

i kto powie ze mam pecha :D

20110727142.jpg

20110727141.jpg

ten to mial pecha dosyc ze w niego zajebal to jeszcze w kamienice :D

Opublikowano

:naughty:

Opublikowano

a taki ladny byl granatowy trzeba zapytac DJ czy sie wyklepie

Opublikowano

nie takie rzeczy się klepało i szło za salonowy :polew:

Opublikowano

Dj gratulejszyn :) Panton życze Tobie, sobie i reszcie ekipy żeby każdy miał v8 w garażu :) i żeby wacha była po 2 zl

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

heh niezle

no ale nasz filmik lepszy chyba nie ??? :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.