Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

byłeś już z tą klimą na reklamacje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie :P

ciagle mi czasu brakuje moze teraz podjade chociaz wadpie bo od rana heble

pozniej mam spotkanie z klientem i c**j z tego bedzie cos czuje :/

a czemu pytasz ?[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 14:09_________________________________________________a zapaszek daje rade :D narazie elegancko pachnie :D

Opublikowano

jade dzisiaj do nich, zobacze co mi powiedzą

Opublikowano

_________________________________________________

to po co sie pakowales w zeniaczke :P

bo na razie mnie stać a jak coś to się wymieni na ekonomiczny model :polew:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 18:50

Chrissu, żebyś się nie zdziwił jak Ciebie Iza zamieni na bardziej "zasobniejszy" model

i zostaniesz ze swoją :a4fan: ...... ;(

Opublikowano

ale wam dzisiaj wesoło :P

Opublikowano
  • Autor

jade dzisiaj do nich, zobacze co mi powiedzą

to jak bedziesz to zapytaj

_________________________________________________

to po co sie pakowales w zeniaczke :P

bo na razie mnie stać a jak coś to się wymieni na ekonomiczny model :polew:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 18:50

Chrissu, żebyś się nie zdziwił jak Ciebie Iza zamieni na bardziej "zasobniejszy" model

i zostaniesz ze swoją :a4fan: ...... ;(

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bartek PW :)

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

_________________________________________________

to po co sie pakowales w zeniaczke :P

bo na razie mnie stać a jak coś to się wymieni na ekonomiczny model :polew:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 18:50

Chrissu, żebyś się nie zdziwił jak Ciebie Iza zamieni na bardziej "zasobniejszy" model

i zostaniesz ze swoją :a4fan: ...... ;(

Oj tam oj tam :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Tego kwiatu to pół światu :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: witka piatkowo :][br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 14:49_________________________________________________

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

audi_girls_by_r_simulated-d3hj0u7.jpg

na miły początek dnia :good::tongue4:

Kanu, Ty psie na baby :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ale zdjęcie kox, poszło na tapetę :kox: :kox: :kox: :kox:

super napęd na 4 :>

Opublikowano
  • Autor

litery :P[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 15:07_________________________________________________ :hi: Madziu :)

Opublikowano

:hi: witka piatkowo :][br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 14:49_________________________________________________

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

audi_girls_by_r_simulated-d3hj0u7.jpg

na miły początek dnia :good::tongue4:

Kanu, Ty psie na baby :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ale zdjęcie kox, poszło na tapetę :kox: :kox: :kox: :kox:

super napęd na 4 :>

Masz na myśli oczywiście te cztery nóżki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Nie no, wiem, że chodzi o znaczek Q :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

z popołudnia :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

z popołudnia :wink4:

:hi:

A ja zaraz na dworzec i do domku :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kimiasku przypomnij się w Niedzielę z kocykiem :good:

BTW Miłej podróży :wink4:

Słyszałeś o przypadku Bart-sa :?:

Opublikowano

a ja bym się chętnie dowiedział, o co chodzi z "przypadkiem Bart-sa" :wink4:

Opublikowano

a ja bym się chętnie dowiedział, o co chodzi z "przypadkiem Bart-sa" :wink4:

spod jego domu buchnęli mu wczoraj auto :confused4: do tego nie jego auto, którym jechał i na domiar złego nie było ubezpieczone :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

ale gówno... :facepalm:

Opublikowano

_________________________________________________

to po co sie pakowales w zeniaczke :P

bo na razie mnie stać a jak coś to się wymieni na ekonomiczny model :polew:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 18:50

Chrissu, żebyś się nie zdziwił jak Ciebie Iza zamieni na bardziej "zasobniejszy" model

i zostaniesz ze swoją :a4fan: ...... ;(

Oj tam oj tam :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Tego kwiatu to pół światu :kox: :kox: :kox: :kox:

tak jest :good:

jak bym się babami przejmował to .......... :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 18:36_________________________________________________

a ja bym się chętnie dowiedział, o co chodzi z "przypadkiem Bart-sa" :wink4:

spod jego domu buchnęli mu wczoraj auto :confused4: do tego nie jego auto, którym jechał i na domiar złego nie było ubezpieczone :kwasny: :kwasny: :kwasny:

:shocked: o żesz ty w morde :confused4:
Opublikowano

Normalnie już bym łykał te felgi do mojego brunowozu gdyby nie brak plnów :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.