Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

:hi: :hi: :hi:

wiesz co no podobno lalo bo mi tu kumple w robocie powiedzieli a ja w sumie po drodze nie zauwazylem wiekszych zmian

jedynie warszawie juz niedaleko domu byla taka kaluza na 5 pasow :D i jak sie jechalo tym na ktorym bylo naj mniej

wody no to bylo praktycznie do progu :D hyhyhyhy a pozatym cisza i spokoj :)

ogolnie do d*py gdyz poniewaz nie lubie jezdzic w nocy jak pada deszcze ;):P

A w tefauen24 standardowo zaprezentowali obraz "totalnego kataklizmu" :cool1: :cool1: :cool1:

Ehhh, te media :disgust: :disgust: :disgust::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemanko all :hi: :hi:

Opublikowano

typy ma ktos sprzecior zeby jebnac polerke :mysli:

Opublikowano

typy ma ktos sprzecior zeby walnac polerke :mysli:

Gąbeczka, rąsia i jedziesz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nom dokladnie Klyusiu :)

ja planuje sobie zrobic wszystko na weekendzie musze kosmetyki zamowic :D

efekt ma byc taki i lepszy jak tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=208950.msg2466513;highlight=meguiars#msg2466513

co prawde az tylu nie bede uzywal ale mysle ze z tym co bede mial dam spokojnie rade :D :D :D

Opublikowano
  • Autor

eee tak Ci sie wydaje kup dobra paste lub plyn i spokojnie opitolisz reka :)

no chyba ze masz glewbokie rysy to wiesz polerka tez Ci nie da rady :)

http://www.meguiars.pl/shop/index.php?cPath=21_30

albo to Deep Crystal Step 1 Paint Cleaner albo to ScratchX 2.0

kupie ;)

Opublikowano
:decayed: no dobra to tez bede sie na weekendzie szrorowal :rolleyes:
Opublikowano
  • Autor

:kox::naughty: :naughty: :naughty:

zdjecie zrob jak wypucujesz zeby byl dowod :D [br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 12:18_________________________________________________w razie co to chce ktos cos z firmy Meguiars ??bedzie jeden koszt przesylki

Opublikowano

:kox::naughty: :naughty: :naughty:

zdjecie zrob jak wypucujesz zeby byl dowod :D [br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 12:18_________________________________________________w razie co to chce ktos cos z firmy Meguiars ??bedzie jeden koszt przesylki

ja napierdalam plastmalem :polew:
Opublikowano

:kox::naughty: :naughty: :naughty:

zdjecie zrob jak wypucujesz zeby byl dowod :D [br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 12:18_________________________________________________w razie co to chce ktos cos z firmy Meguiars ??bedzie jeden koszt przesylki

ja napierdalam plastmalem :polew:

Plastmal jest w pytkę jeża

:good: :good: :good: :good: :good:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheheh nie uzywalem :)

Opublikowano

Sebek a to skąd chcesz brać kosmetyki do samochodu?

Na miejscu masz Oskaro ==> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=135185.0

Polecam bo towar jest extra, cena extra i koleś spoko... wszystko podpowie, doradzi, wyjaśni co do czego i od czego zacząć... szczerze POLECAM !! :good: :good: :good:

Opublikowano

Ale leje tutaj :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A rano takie ładne słoneczko było ;( ;( ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

Sebek a to skąd chcesz brać kosmetyki do samochodu?

Na miejscu masz Oskaro ==> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=135185.0

Polecam bo towar jest extra, cena extra i koleś spoko... wszystko podpowie, doradzi, wyjaśni co do czego i od czego zacząć... szczerze POLECAM !! :good: :good: :good:

dokladnie stad chce kupic :) znam topik czytalem :) [br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 13:37_________________________________________________10 min drogi mam do nich wiec jak cos to moze ktos cos zamowic :)

przywioze :)

Opublikowano

Ale leje tutaj :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A rano takie ładne słoneczko było ;( ;( ;( ;(

a u Nas cieplutko :) słoneczko też wygląda :)

Opublikowano

cholerka też będę musiał coś zamówić jak się ogarną z kaską :mysli:

na tych zdjęciach z B5 to efekty za***iste :evil: :evil: :evil:

ciekawe jak by wyglądała "mysza" po takiej kuracji :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

napewno o niebo lepiej niz teraz :P to bankowo :D

Opublikowano

:kox::naughty: :naughty: :naughty:

zdjecie zrob jak wypucujesz zeby byl dowod :D [br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 12:18_________________________________________________w razie co to chce ktos cos z firmy Meguiars ??bedzie jeden koszt przesylki

a kiedy zamawiasz? też bym coś łyknął :cool1:

Opublikowano
  • Autor

napisalem do goscia co to sprzedaje czekam na info a zamowic chcialbym jakos teraz w tygodniu bo na weekendzie chcialbym

sobie to ogarnac :) z tym ze w lodzi bede dopiero za 2 tygodnie :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.