Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi: :hi:

Panda, widziałeś mnie dzisiaj na Aleksandrowkiej? Wyprzedziłeś mnie na wiadukcie, potem mrugałem Ci światłami na Limanowskiego, chciałem Cię dupnąć na Włókniarzy, ale przeleciałeś na późnopomarańczowym, to się już na czerwonym nie pchałem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

No tak myślałem że to Ty :D ale ja mam pecha do świateł bo zawsze co jestem przy sygnalizatorze to się czerwone zapala no i musze przejechać:D

I po urlopie kurde znowu lecimy cały tydzień do roboty kurde:P

:hi: nie cały tyidzeń tylko caly rok do nastepnego urlopu :kox: oczywisice mowie o okresie letnim :decayed:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

witam :) :) jeszcze czuje dzisiaj alkohol, na szczescie nie wsiadam za kolko ale do roboty trzeba isc

Opublikowano

kuwa przez jedną jedyną śrubkę polegliśmy z tempomatem ........... :wallbash: ostatnia została i za cholerę nie dało się odkręcić..... ehhh życie :confused4:

teraz jak już wiem co, gdzie i czym odkręcić to już jej tak łatwo nie popuszczę i osłona będzie ściągnięta :wink4:

:siema:

Opublikowano

nie no damy radę z tą manetką na bank :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

kuwa :( bylem w serwisie padlo podswietlanie matrycy :( 400 zl :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

I zaczynamy kabarecik :decayed:

A tu się zrobiło lato wreszcie :decayed: :decayed: :decayed:

Trzeba będzie po pracy skoczyć na plażę i troszkę obczaić.... widoczki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

I zaczynamy kabarecik :decayed:

A tu się zrobiło lato wreszcie :decayed: :decayed: :decayed:

Trzeba będzie po pracy skoczyć na plażę i troszkę obczaić.... widoczki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

a pozniej cala noc :jerk:
Opublikowano

Dobrze, że jako nowy nie musiałem jakichś chrzestów przechodzić :gwizdanie:

:polew: :polew: to się ubawiłam[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 11:23_________________________________________________

:hi: :hi: :hi:

kuwa :( bylem w serwisie padlo podswietlanie matrycy :( 400 zl :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:kwasny: :kwasny: moge cie wesprzeć ino duchowo przy tym wydatku

Opublikowano

Misiek, nie gada sie podczas jazdy !! 100 + 2pkt :P ode mnie :polew:

Opublikowano

a jutro jade zrobić klime iz 1,5 patyka wyparuje z kieszeni

Opublikowano

to i tak malo jak czytalem na forum :gwizdanie: ale lato sie konczy po co ci klima :P

Opublikowano
  • Autor

no to napisze co nieco o zastosowaniu srodkow czyszczacych firmy Meguiar's :)

lakier wydawalo mi sie ze jest w miare czysty moze dlatego ze na jasnym nie widac az tak bardzo brudu :)

pozatym ze byl mocno ukurzony mial plamy od deszczu to cale auto bylo w dotyku szorstkie czyli pelno bylo na nim

poprzyklejanych drobinek a to asfaltu a to jakiegos innego syfu :) no i odbarwienia jakies stare ktorch nigdy nie moglem

domyc na myjni nawet myjac wlasnorecznie gabeczka :P

tak wygladalo auto przed myciem

DSC7165.jpgDSC7169.jpgDSC7170.jpgDSC7171.jpgDSC7172.jpgDSC7173.jpg

tak wygladalo auto po myciu samym Meguiar's NXT Generation Car Wash

DSC7176.jpgDSC7177.jpgDSC7181.jpgDSC7182.jpg

zdjecia napewno nie oddaja wszystkiego jak wyglada na zywo :) w kazdym razie bylo widac roznice :)

po osuszeniu auta z racji tego ze mialem maly wyciek z plynow ktore zakupilem dla Szamka za co jeszcze raz przepraszam :notworthy: :notworthy: :notworthy:

wylalo sie troche Meguiar's SwirlX wiec to co udalo sie zebrac bagaznika :) wykorzystalem na tylna klape :)

ale najpierw zastosowalem glinkowanie :D czyli oczyszczanie powierzchni lakieru ze wszystkich twardych zabrudzen ktore nie zeszly po myciu

a bylo tego od ch .... i jeszcze troche no ale co poradzic gabka sie tego nie ruszy jak to ledwo schodzi skrobaniem paznokciem i do tego sie rozmazuje na okolo

w kazdym razie glinka Bilt Hamber Auto Clay Regular

na cale auto ponad 1 raz przeglinkowania zuzylem nie wiecej niz koske do gry wielkosciowo czyli taki szescianik niecaly 1 cm na niecaly 1 cm na niecaly 1 cm

szok !!! :shocked: :shocked: :shocked: jak wydajne jest to ustrojstwo :D a jest tego w paczce prawie jak ramka fajek takze starczy na kilkanascie aut

lub po prostu na wiele razy :D po glinkowaniu i uzyciu Meguiar's SwirlX bylem w ciezkim szoku :D :D :D:blink: :blink: :blink: :blink:

cale auto bylo jak szyba gladkie pod dlonia nie bylo nic czuc zadnych grudek nierownosci no po prostu nic totalnie gladka powierzchnia... naprawde rewelacja

Meguiar's SwirlX jeszcze doczyscil przebarwienia male ryski i wszystko to co siedzialo na lakierze naprawde mega

na koniec zapodalem na calosc paste polerska Amway Silicon Glaze po nalozeniu odczekalem ok 10 min az cale auto zrobilo sie siwe czyli pasta wyschla

i zaczalem polerke aplikatorami z mikrofibry :D no i na koncu usiadlem i nie moglem sie nadziwic :D i macalem chyba ze 100 razy jak gladki i blyszczacy

jest lakier po prostu wypierd w kosmos :D nawet dzisiaj rano zanim wylalzem poszedlem sobie pomacac po deszczu i trasie i nadal jest gladko

po prostu szyba no nie sadzilem naprawde nie myslalem ze da rade to wszystko zczyscic szczegolnie tylna klapa i blotniki zprzodu no tam byl dramat

tak samo jak wszystko ponizej lini paska na drzwiach tam bylo po prostu piegowato od asfaltu a teraz jest po prostu tak ze mozna tam jesc :D

no i fotki po zakonczeniu ale i tak nic to nie oddaje efektu na zywo :D naprawde kox :D nie mialem wczoraj czasu zeby podjechac zrobic lepsze zdjecia :)

moze efekt sie utrzyma to zobaczycie na zywo :D

DSC7185.jpgDSC7186.jpgDSC7187.jpgDSC7188.jpgDSC7191.jpgDSC7192.jpgDSC7193.jpgDSC7194.jpgDSC7195.jpgDSC7196.jpg

czyli reasumujac kosmetyki wypas i naprawde robia robote :good: :good: :good: :good: :good:

tyle ze potrzeba na to sporo czasu spokojnie 10 godzin mozna liczyc na auto robiac w miare dokladnie :D :D :D ale naprawde warto :)

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :kox::cool1:

Opublikowano
  • Autor

skosil bys trawe :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

no wlasnie braklo czasu :P

Opublikowano

no to napisze co nieco o zastosowaniu srodkow czyszczacych firmy Meguiar's :)

lakier wydawalo mi sie ze jest w miare czysty moze dlatego ze na jasnym nie widac az tak bardzo brudu :)

pozatym ze byl mocno ukurzony mial plamy od deszczu to cale auto bylo w dotyku szorstkie czyli pelno bylo na nim

poprzyklejanych drobinek a to asfaltu a to jakiegos innego syfu :) no i odbarwienia jakies stare ktorch nigdy nie moglem

domyc na myjni nawet myjac wlasnorecznie gabeczka :P

tak wygladalo auto przed myciem

DSC7165.jpgDSC7169.jpgDSC7170.jpgDSC7171.jpgDSC7172.jpgDSC7173.jpg

tak wygladalo auto po myciu samym Meguiar's NXT Generation Car Wash

DSC7176.jpgDSC7177.jpgDSC7181.jpgDSC7182.jpg

zdjecia napewno nie oddaja wszystkiego jak wyglada na zywo :) w kazdym razie bylo widac roznice :)

po osuszeniu auta z racji tego ze mialem maly wyciek z plynow ktore zakupilem dla Szamka za co jeszcze raz przepraszam :notworthy: :notworthy: :notworthy:

wylalo sie troche Meguiar's SwirlX wiec to co udalo sie zebrac bagaznika :) wykorzystalem na tylna klape :)

ale najpierw zastosowalem glinkowanie :D czyli oczyszczanie powierzchni lakieru ze wszystkich twardych zabrudzen ktore nie zeszly po myciu

a bylo tego od ch .... i jeszcze troche no ale co poradzic gabka sie tego nie ruszy jak to ledwo schodzi skrobaniem paznokciem i do tego sie rozmazuje na okolo

w kazdym razie glinka Bilt Hamber Auto Clay Regular

na cale auto ponad 1 raz przeglinkowania zuzylem nie wiecej niz koske do gry wielkosciowo czyli taki szescianik niecaly 1 cm na niecaly 1 cm na niecaly 1 cm

szok !!! :shocked: :shocked: :shocked: jak wydajne jest to ustrojstwo :D a jest tego w paczce prawie jak ramka fajek takze starczy na kilkanascie aut

lub po prostu na wiele razy :D po glinkowaniu i uzyciu Meguiar's SwirlX bylem w ciezkim szoku :D :D :D:blink: :blink: :blink: :blink:

cale auto bylo jak szyba gladkie pod dlonia nie bylo nic czuc zadnych grudek nierownosci no po prostu nic totalnie gladka powierzchnia... naprawde rewelacja

Meguiar's SwirlX jeszcze doczyscil przebarwienia male ryski i wszystko to co siedzialo na lakierze naprawde mega

na koniec zapodalem na calosc paste polerska Amway Silicon Glaze po nalozeniu odczekalem ok 10 min az cale auto zrobilo sie siwe czyli pasta wyschla

i zaczalem polerke aplikatorami z mikrofibry :D no i na koncu usiadlem i nie moglem sie nadziwic :D i macalem chyba ze 100 razy jak gladki i blyszczacy

jest lakier po prostu wypierd w kosmos :D nawet dzisiaj rano zanim wylalzem poszedlem sobie pomacac po deszczu i trasie i nadal jest gladko

po prostu szyba no nie sadzilem naprawde nie myslalem ze da rade to wszystko zczyscic szczegolnie tylna klapa i blotniki zprzodu no tam byl dramat

tak samo jak wszystko ponizej lini paska na drzwiach tam bylo po prostu piegowato od asfaltu a teraz jest po prostu tak ze mozna tam jesc :D

no i fotki po zakonczeniu ale i tak nic to nie oddaje efektu na zywo :D naprawde kox :D nie mialem wczoraj czasu zeby podjechac zrobic lepsze zdjecia :)

moze efekt sie utrzyma to zobaczycie na zywo :D

DSC7185.jpgDSC7186.jpgDSC7187.jpgDSC7188.jpgDSC7191.jpgDSC7192.jpgDSC7193.jpgDSC7194.jpgDSC7195.jpgDSC7196.jpg

czyli reasumujac kosmetyki wypas i naprawde robia robote :good: :good: :good: :good: :good:

tyle ze potrzeba na to sporo czasu spokojnie 10 godzin mozna liczyc na auto robiac w miare dokladnie :D :D :D ale naprawde warto :)

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :kox::cool1:

także panienki nie mają co się schylać przy twoim aucie, bo wsio wyjdzie w odbiciu :tongue4: ale tak pomyśl Seba ciemny lakier zrobiłby furrorę a na naszych to owszem widać ale cóż....efekt nie ten sam

Opublikowano
  • Autor

hehehe nom zgadza sie :D heheh ale i tak jestem zadowolony :D :D :D

Opublikowano

korozja ci maske wpierd.....la :D

Opublikowano

autko kilka lat młodsze :good: :good: :good: :good: klasa :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.