Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w sumie 2 śniadanko.... już za mną ;) może jakiś lanczyk :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w sumie 2 śniadanko.... już za mną ;) może jakiś lanczyk :naughty:

kurcze znów mam tyły.....ja dopiero 1 śniadanie :confused4:

Opublikowano

w sumie 2 śniadanko.... już za mną ;) może jakiś lanczyk :naughty:

kurcze znów mam tyły.....ja dopiero 1 śniadanie :confused4:

To tak jak ja :wink4:

Opublikowano

w sumie 2 śniadanko.... już za mną ;) może jakiś lanczyk :naughty:

kurcze znów mam tyły.....ja dopiero 1 śniadanie :confused4:

To tak jak ja :wink4:

i jaką masz fajną dupkę w profilu :gwizdanie:

Opublikowano

kurfa wy to macie problemy, zjeść 3 czy 4 śniadanie a ja nie wiem czy w ogóle będę miał czas na to :disgust:

Opublikowano
  • Autor

hyhyhhyhyyh zycie :P

ja to sobie chyba na spacer pojde :P

Opublikowano

w sumie 2 śniadanko.... już za mną ;) może jakiś lanczyk :naughty:

kurcze znów mam tyły.....ja dopiero 1 śniadanie :confused4:

To tak jak ja :wink4:

i jaką masz fajną dupkę w profilu :gwizdanie:

No nie ? :naughty: :naughty: :naughty:

Ehhh, V8, manual, Quattro, fajna muza i można jechać choćby dookoła świata :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano

kurfa wy to macie problemy, zjeść 3 czy 4 śniadanie a ja nie wiem czy w ogóle będę miał czas na to :disgust:

my z Kimim nie mamy problemów nawet jakbyśmy mieli czas na 11 śniadań :>

Opublikowano

kurfa wy to macie problemy, zjeść 3 czy 4 śniadanie a ja nie wiem czy w ogóle będę miał czas na to :disgust:

nie jesteś sam brachu :D

Opublikowano

w sumie 2 śniadanko.... już za mną ;) może jakiś lanczyk :naughty:

kurcze znów mam tyły.....ja dopiero 1 śniadanie :confused4:

To tak jak ja :wink4:

i jaką masz fajną dupkę w profilu :gwizdanie:

No nie ? :naughty: :naughty: :naughty:

Ehhh, V8, manual, quattro, fajna muza i można jechać choćby dookoła świata :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

czekamy jak dolar spadnie..... :polew: albo wycieczkę do Londyna zrobimy i w zamieszaniu coś skonfiskujemy....chociaż już głosy zza wody donoszą, że nasi rodacy już korzystają z zamieszania aczkolwiek nieudolnie :kwasny:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 12:59_________________________________________________

kurfa wy to macie problemy, zjeść 3 czy 4 śniadanie a ja nie wiem czy w ogóle będę miał czas na to :disgust:

nie jesteś sam brachu :D

Panton i tak bardzo ładnie wyglądasz bez tych śniadań, wiedziałam że lepiej zjeść obiado-kolacje kto ma czas na poranne sniadania ? skoro o 13 słyszę że nie zjedli .....ale w klawe mają czas stukać :gwizdanie:

Opublikowano

kurfa wy to macie problemy, zjeść 3 czy 4 śniadanie a ja nie wiem czy w ogóle będę miał czas na to :disgust:

i jak koń sikasz w biegu ? :)

Opublikowano

kurfa wy to macie problemy, zjeść 3 czy 4 śniadanie a ja nie wiem czy w ogóle będę miał czas na to :disgust:

i jak koń sikasz w biegu ? :)

:polew: :polew:

Opublikowano

prawie

Opublikowano

prawie

Masz Pampersa? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pampers Active Man :):good:

Opublikowano

Panton i tak bardzo ładnie wyglądasz bez tych śniadań, wiedziałam że lepiej zjeść obiado-kolacje kto ma czas na poranne sniadania ? skoro o 13 słyszę że nie zjedli .....ale w klawe mają czas stukać :gwizdanie:

dobrze wyglądam dlatego, że moja kobietka wspaniale gotuje a ja dużo jem wieczorem i w nocy bo wtedy mam więcej czasu tzn. coś dobrego dostaję..... i nie muszę sam robić :decayed:

Opublikowano

Panton i tak bardzo ładnie wyglądasz bez tych śniadań, wiedziałam że lepiej zjeść obiado-kolacje kto ma czas na poranne sniadania ? skoro o 13 słyszę że nie zjedli .....ale w klawe mają czas stukać :gwizdanie:

dobrze wyglądam dlatego, że moja kobietka wspaniale gotuje a ja dużo jem wieczorem i w nocy bo wtedy mam więcej czasu tzn. coś dobrego dostaję..... i nie muszę sam robić :decayed:

wiedziałam :>

Opublikowano
:evil:
Opublikowano
:confused4: ale zimnica w chacie.....ciepłej wody nie ma ...po lecie chyba
Opublikowano

kurde u mnie też nie ma..... jakaś awaria chyba :mysli:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 20:23_________________________________________________http://www.halolodz.pl/wiadomosci/artykul,1549,1,1.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.