Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko Kimi :hi: :hi: a czy ta siostra bliźniaczka nie jest czasami koloru czerwonego? :wink4:

Szmaragdowa perła :decayed: :decayed: :decayed:

Moja jest granatowa :naughty: ale widziałem niedawno czerwoną b5 z ramkami klubowymi to tak sobie skojarzyłem :przebiegly:

Hmm....

Ja nie kojarzę, na spoty raczej nie przyjeżdża :mysli: :mysli: :mysli:

Bordowa - to by był kfiatu, ale on już jakiś czas temu "zaginął w akcji". Ale czerwonej nie kojarzę :no:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

była.....była.... na takich felaaach

Opublikowano

Siemanko Kimi :hi: :hi: a czy ta siostra bliźniaczka nie jest czasami koloru czerwonego? :wink4:

Szmaragdowa perła :decayed: :decayed: :decayed:

Moja jest granatowa :naughty: ale widziałem niedawno czerwoną b5 z ramkami klubowymi to tak sobie skojarzyłem :przebiegly:

Hmm....

Ja nie kojarzę, na spoty raczej nie przyjeżdża :mysli: :mysli: :mysli:

Bordowa - to by był kfiatu, ale on już jakiś czas temu "zaginął w akcji". Ale czerwonej nie kojarzę :no:

heh,no kilka aut z forum na spoty nie przyjeżdża :decayed:

Opublikowano

Siemanko Kimi :hi: :hi: a czy ta siostra bliźniaczka nie jest czasami koloru czerwonego? :wink4:

Szmaragdowa perła :decayed: :decayed: :decayed:

Moja jest granatowa :naughty: ale widziałem niedawno czerwoną b5 z ramkami klubowymi to tak sobie skojarzyłem :przebiegly:

Hmm....

Ja nie kojarzę, na spoty raczej nie przyjeżdża :mysli: :mysli: :mysli:

Bordowa - to by był kfiatu, ale on już jakiś czas temu "zaginął w akcji". Ale czerwonej nie kojarzę :no:

heh,no kilka aut z forum na spoty nie przyjeżdża :decayed:

Ale z tych, co się udzielają na forum, to raczej wszystkie się pojawiają, przynajmniej od czasu do czasu.

Opublikowano

no mi się czasem zdarzy przyjechać :P

Opublikowano

Starzy forumowicze to na pewno sie pojawiają, ale ja mialem na myśli między innymi siebie :wink4:

Opublikowano

Starzy forumowicze to na pewno sie pojawiają, ale ja mialem na myśli między innymi siebie :wink4:

Ano, to już teraz zależy tylko od Ciebie :wink4: :wink4: :wink4:

Mam nadzieje, że w niedzielę się pojawisz? :cool1:

Opublikowano

Starzy forumowicze to na pewno sie pojawiają, ale ja mialem na myśli między innymi siebie :wink4:

Ano, to już teraz zależy tylko od Ciebie :wink4: :wink4: :wink4:

Mam nadzieje, że w niedzielę się pojawisz? :cool1:

najpierw to ja muszę ją troche ogarnąć żeby wstydu nie było bo już zawiecha mi skrzypi jak skręcam kołami :kox: a na zimę nie uśmiecha mi sie wymieniac :gwizdanie:

Opublikowano

Starzy forumowicze to na pewno sie pojawiają, ale ja mialem na myśli między innymi siebie :wink4:

Ano, to już teraz zależy tylko od Ciebie :wink4: :wink4: :wink4:

Mam nadzieje, że w niedzielę się pojawisz? :cool1:

najpierw to ja muszę ją troche ogarnąć żeby wstydu nie było bo już zawiecha mi skrzypi jak skręcam kołami :kox: a na zimę nie uśmiecha mi sie wymieniac :gwizdanie:

To tym bardziej powinieneś się pojawić - obejrzymy, popatrzymy, może coś jeszcze znajdziemy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jest magik, który spojrzy, machnie ręką i będzie 30KM więcej pod maską :>

Opublikowano

Starzy forumowicze to na pewno sie pojawiają, ale ja mialem na myśli między innymi siebie :wink4:

Ano, to już teraz zależy tylko od Ciebie :wink4: :wink4: :wink4:

Mam nadzieje, że w niedzielę się pojawisz? :cool1:

najpierw to ja muszę ją troche ogarnąć żeby wstydu nie było bo już zawiecha mi skrzypi jak skręcam kołami :kox: a na zimę nie uśmiecha mi sie wymieniac :gwizdanie:

To tym bardziej powinieneś się pojawić - obejrzymy, popatrzymy, może coś jeszcze znajdziemy :naughty: :naughty: :naughty:

dlatego wole nie przyjeżdżać bo właśnie jeszcze coś znajdziecie i kolejne koszta :naughty: a tak to wolę sobie żyć w nieświadomości :D

Opublikowano

Ehhh...

Przecież po to jest Klub, żeby sobie pomagać :cool1:

Opublikowano
  • Autor

hehehhe a to bledne podejscie :) baaardzo :)

swoja droga to nie widzialem Cie nigdy na spocie :)

Opublikowano

hehehhe a to bledne podejscie :) baaardzo :)

swoja droga to nie widzialem Cie nigdy na spocie :)

i z Tomka tokiem rozumowania po zimie może zobaczysz :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

komoor89, nie pitol, tylko przyjeżdżaj :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Ehhh...

Przecież po to jest Klub, żeby sobie pomagać :cool1:

nie no z tym że "wole nie przyjeżdżać bo bo będą koszta" to oczywiście był żart :wink4: musze kiedyś sie zebrać w sobie i przyjechać z koleżką :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to masz jeszcze 3 dni :)

juz zacznij sie zbierac :):decayed: :decayed: :decayed::kox:

Opublikowano

lepiej z koleżanką :P ale o gustach nie dyskutujemy :gwizdanie:

Opublikowano

no to masz jeszcze 3 dni :)

juz zacznij sie zbierac :):decayed: :decayed: :decayed::kox:

no pogadam z ziomkiem bo też sie wybiera do Was jak sójka za morze :gwizdanie:

lepiej z koleżanką :P ale o gustach nie dyskutujemy :gwizdanie:

nie jako osoba towarzysząca tylko też ma a4 ;) jeśli chodzi o moj gust to wole kobiety :kox:

Opublikowano

nie jako osoba towarzysząca tylko też ma a4 ;) jeśli chodzi o moj gust to wole kobiety

to dobrze, banery Ci się będą podobać :P jak co jakiś czas się tu zmienią :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.