Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to i ja sie przywitam w tym ze nie ide dzis do roboty :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

jeszcze tylko dzis i 4 dni spokoju :D:decayed::naughty:

Opublikowano

to i ja sie przywitam w tym ze nie ide dzis do roboty :)

eeehhhhhh :kwasny: nie którzy to mają dobrze,

tymczasem ja :witch: :witch: :witch: do roboty :)

Miłego dzionka dla wszystkich :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

milego Mariano :)

tak ale cytat banerka Madzi jest w deche :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

jeszcze tylko dzis i 4 dni spokoju :D:decayed::naughty:

oooooo i następny :confused4: 4 dni wolnego :wallbash:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:tongue4:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 08:57_________________________________________________

DSC_2722.jpgDSC_2723.jpg

grunt to pamiatka

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:tongue4:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 08:57_________________________________________________

DSC_2722.jpgDSC_2723.jpg

grunt to pamiatka

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

najebane macie w glowach nie ma co :kox:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

To i ja się dołączę - jeszcze dzisiaj, jutro i 9 dni wolnego :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A pogoda coraz lepsza, dzisiaj już centralnie zmarzłem jadąc do pracy :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

utach Kimiasz :)

:tongue4:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 08:57_________________________________________________

DSC_2722.jpgDSC_2723.jpg

grunt to pamiatka

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

najebane macie w glowach nie ma co :kox:

chyba Ty :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Sebek ale jakie fotki.... :polew: boję się Ciebie :D[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 10:19_________________________________________________aaaaa ten opis... "mimo przerażenia zachowała przytomność umysłu i zadzwoniła na policję... " :polew: :polew: :polew: :polew:

za***iste :good::decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh a nikt nie zwrocil uwagi ze napisali dobrze zbudowani napastnicy :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

możesz być i po 02:00.... ;) w nocy świateł nie ma, pusto to szybko przelecisz.... chyba, że nie będziesz miał siły to nie naciskam :wink4:

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 23:56_________________________________________________ komoor89 nie wstydź się :decayed:

:naughty:
Opublikowano

ale, że komoor89 jest taki nieśmiały jak Panton :cool1:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

możesz być i po 02:00.... ;) w nocy świateł nie ma, pusto to szybko przelecisz.... chyba, że nie będziesz miał siły to nie naciskam :wink4:

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 23:56_________________________________________________ komoor89 nie wstydź się :decayed:

:naughty:

Siemanko, Tomek :hi: :hi: :hi:

Widzę, że Ada ma siostrę-bliźniaczkę w LDZ :D :D :D

Opublikowano

tylko się na spotach nie pomylcie :tongue4:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siemanko Kimi :hi: :hi: a czy ta siostra bliźniaczka nie jest czasami koloru czerwonego? :wink4:

Opublikowano

Siemanko Kimi :hi: :hi: a czy ta siostra bliźniaczka nie jest czasami koloru czerwonego? :wink4:

Szmaragdowa perła :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemanko Kimi :hi: :hi: a czy ta siostra bliźniaczka nie jest czasami koloru czerwonego? :wink4:

Szmaragdowa perła :decayed: :decayed: :decayed:

Moja jest granatowa :naughty: ale widziałem niedawno czerwoną b5 z ramkami klubowymi to tak sobie skojarzyłem :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.