Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie wszystko :good: nawet grzejniki grzeją :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

grzejniki ?? w sierpniu ??? spoko teraz sie wygrzeja a w zime beda pizgac :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

taaaaaaaaaa grzejniki...... :D nie można gorącego prysznicka zapodać sobie :confused4:

Opublikowano

powaga grzeją aż miło :tongue4:

Opublikowano

Pocieszę Was - tu w GD też pogoda z d*py :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

taaaaaaaaaa grzejniki...... :D nie można gorącego prysznicka zapodać sobie :confused4:

:thumbdown: no właśnie lipa

Opublikowano

taaaaaaaaaa grzejniki...... :D nie można gorącego prysznicka zapodać sobie :confused4:

:thumbdown: no właśnie lipa

zawsze można zapodać zimny :naughty: podobno zdrowszy :evil:
Opublikowano

taaaaaaaaaa grzejniki...... :D nie można gorącego prysznicka zapodać sobie :confused4:

:thumbdown: no właśnie lipa

zawsze można zapodać zimny :naughty: podobno zdrowszy :evil:

ta Krzysiu podobnie jak krioterapia :polew: ale ja raczej nie mors i kąpię się w wodzie ciepłej

Opublikowano

a u mnie w domu cieplutko ale za to dwa razy zmoklem w robocie i w ogole caly dzien na dworzu ze mam juz dosyc ale ma byc ciepla noc 9 stopni :D

Opublikowano

jeszcze brakuje tego ze bedziemy w sierpniu szyby skrobac :kox:

Opublikowano

qr** za zlot musze przelew zrobic, Klysiu robiles juz?

Opublikowano

cholera za zlot musze przelew zrobic, Klysiu robiles juz?

w niedziele przelewalem :gwizdanie: no zrob zrob bo jarko na dniach wraca z chorwacji i pewnie beda placic za zlot tej babie w osrodku
Opublikowano

Tomek wiesz coś już :mysli:

Opublikowano

jeszcze brakuje tego ze bedziemy w sierpniu szyby skrobac :kox:

nie mam skrobaczki :kwasny: ale mam grzanie w aucie.......tylko to paliwo drooooogie oj :wallbash:

Opublikowano

cholera za zlot musze przelew zrobic, Klysiu robiles juz?

w niedziele przelewalem :gwizdanie: no zrob zrob bo jarko na dniach wraca z chorwacji i pewnie beda placic za zlot tej babie w osrodku

calkowicie o tym zapomnialem

Opublikowano

cholera za zlot musze przelew zrobic, Klysiu robiles juz?

w niedziele przelewalem :gwizdanie: no zrob zrob bo jarko na dniach wraca z chorwacji i pewnie beda placic za zlot tej babie w osrodku

a w naturze baba nie chce? :mysli:

Opublikowano

Tomek wiesz coś już :mysli:

pow ze za malowanie nie wezmie nic bo to male gowno tylko musi zobaczyc ceny lakieru jak bedzie to sie przedstawiac i kazal zapytac z jakej polki chcesz lakier taki lepszy czy taki gorszy

Opublikowano

cholera za zlot musze przelew zrobic, Klysiu robiles juz?

w niedziele przelewalem :gwizdanie: no zrob zrob bo jarko na dniach wraca z chorwacji i pewnie beda placic za zlot tej babie w osrodku

a w naturze baba nie chce? :mysli:

on moze tak tylko nuie wiem czy chlopaki by chcieli :kox:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 21:40_________________________________________________

jeszcze brakuje tego ze bedziemy w sierpniu szyby skrobac :kox:

nie mam skrobaczki :kwasny: ale mam grzanie w aucie.......tylko to paliwo drooooogie oj :wallbash:

od wrzesnia w radiu dzisiaj trabili Pb 6 PLN za litr :wallbash:
Opublikowano

Tomek wiesz coś już :mysli:

pow ze za malowanie nie wezmie nic bo to male gowno tylko musi zobaczyc ceny lakieru jak bedzie to sie przedstawiac i kazal zapytac z jakej polki chcesz lakier taki lepszy czy taki gorszy

taki by był dobry :>

oki :good: :good: :good:

Opublikowano

Tomek wiesz coś już :mysli:

pow ze za malowanie nie wezmie nic bo to male gowno tylko musi zobaczyc ceny lakieru jak bedzie to sie przedstawiac i kazal zapytac z jakej polki chcesz lakier taki lepszy czy taki gorszy

taki by był dobry :>

oki :good: :good: :good:

a co wy tam po cichu chcecie lakierować?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.