Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lustereczko :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Madzia ja już po prysznicu oczywiście ciepłym :>

Opublikowano

Madzia ja już po prysznicu oczywiście ciepłym :>

sadysta :kwasny:

Opublikowano

Madzia ja już po prysznicu oczywiście ciepłym :>

nareszcie nie bedzie capic na spocie :polew: :polew:
Opublikowano

lustereczko :)

tyż mam otarte.....i w ogóle jestem zniesmaczona tym co się zwie cieniowaniem wykonanym przez rzekomo najlepszego lakiernika ASO, skoro ja kuźwa widzę te cieniowanie to znaczy że to d*pa nie cieniowanie :kwasny:

Opublikowano

a ja dzisiaj pozyczylem polerke od koleszki :decayed: w piatek wielkie pucowanie :naughty:

Opublikowano

Madzia ja już po prysznicu oczywiście ciepłym :>

nareszcie nie bedzie capic na spocie :polew: :polew:

kłysiu zakładając ze tempetarura na zewnatrz utrzyma sie poniżej 20 bo dzis dopiero środa :polew:

Opublikowano

Madzia ja już po prysznicu oczywiście ciepłym :>

nareszcie nie bedzie capic na spocie :polew: :polew:

:baseball:
Opublikowano

Madzia ja już po prysznicu oczywiście ciepłym :>

nareszcie nie bedzie capic na spocie :polew: :polew:

:baseball:

:paker:
Opublikowano

nie naprężaj sie tak bo bąka puścisz :polew:

Opublikowano

jak wacha będzie po 6zł to będą mniejsze korki :polew:

Opublikowano

110hx90.pngsov51z.png

Mapka dojazdu na parking Real - Włókniarzy <a href="http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&msa=0&msid=209335573796067716619.000498a6ab17afd280349&ll=51.752646,19.443226&spn=0.019022,0.066047&z=15">tutaj</a>

Kanał irc irc://irc.freenode.net/a4-klub.pl

Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda <a href="http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=190535.msg2240161#msg2240161">tutaj</a>

Galeria z naszymi Foto Spotami i nie tylko <a href="http://www.6sense.pl/ldzbanda/">tutaj</a>

pracownicy u mnie juz inwestuja w rowery, dziś ide korytarzem a na wykładzinie długi wąski ślad.......pytam - kto tu testował hamulce? a oni ze kolo rower kupil i tak sie bardzo cieszył i sprawdzał hamulce hiheiei już widzę minę jaśnie Pana wynajmującego nam pomieszczenia :chytry:

Opublikowano

spadam bo galy mnie juz od tych kresek bola

Opublikowano

Madziu, zdradź mi tę tajemnicę - po kiego grzyba zacytowałaś nasza baner? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Magda sprawdź czy masz ciepłą wodę..... u mnie już jest :naughty::decayed:

Opublikowano

Hehe u mnie nie było ciepłej wod w lipcu :P

Elektrociepłownia podobno sprawdza i ewentualnie wymienia rury od ciepłej :P

Opublikowano

zgadza się Panda z Teksasu :wink4:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 06:53_________________________________________________ku*%& wa znowu bedzie padalo ;( :confused4:
Opublikowano

Madziu, zdradź mi tę tajemnicę - po kiego grzyba zacytowałaś nasza baner? :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew::D :D :D :laghing2: :laghing2: :laghing2:

o to samo chciałem Madzię zapytać :polew: :polew: chyba, że to jakiś chwyt w związku z tym rowerem :decayed: :decayed: :decayed:

BTW

:hi: :hi: :hi: - już czwartunio :naughty: :naughty: czyli bliżej niż dalej :naughty: :naughty:

Opublikowano

Też się przywitał :hi: i do roboty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.