Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać przed weekendzikiem

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to by było na tyle, jeśli chodzi o pracę, teraz dopiero 22. sierpnia :D :D :D

Spadam, do zobaczenia w EL :papa:

Opublikowano

:hi:

ja też zaraz spadam ale w drugą strone :P

Opublikowano
  • Autor

GLINKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ROXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX :P

tyle wam powiem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

GLINKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ROXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX :P

tyle wam powiem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: to znaczy że dobrze robi dla auta :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

poczekaj jak marcin albo dj wejda na forum :D :D :D

Opublikowano

poczekaj jak marcin albo dj wejda na forum :D :D :D

robili autka tą glinką :?: :?:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 16:50_________________________________________________

Rozumiem, że będą zachwalać :gwizdanie:

jeśli tak to ja też chcę :naughty: :naughty: tylko jakie koszta :?: :?:

Opublikowano
  • Autor

a ja sie dzisiaj nudzilem troche wpadlem do dj i mu zglinkowalem b57 :D:kox:

Opublikowano

glinka to podstawa jak chce się lakier doprowadzić do porządnego stanu..... :wink4:

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 16:51_________________________________________________Sebek na nudzisz się jeszcze.......... ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dogadamy sie bo nie ma sens kupowac calej paczki za wydajne to jest i pewnie sie zmarnuje :) ja kupilem paczke

z Bartkiem1605 na pol i powiem Ci ze prawie cale jest jeszcze a juz 2 auta opitolone na okraglo

i to co zostawilem dj jeszcze na jedno auto starczy na miekko :D

Opublikowano

a ja sie dzisiaj nudzilem troche wpadlem do dj i mu zglinkowalem b57 :D:kox:

ty to wpadnij do mnie w Poniedziałek :naughty: też zglinkujemy "Myszę" :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panton a co ?? :P paluchy mnie juz bola :P

hyhyhyhy

zobaczycie na spocie w niedziele a jak ktos ma parcie moge gdzies podjechac :P

Opublikowano

za 2h będę o DJ to obczaję efekty :naughty::kox::decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 16:55_________________________________________________

Panton a co ?? :P paluchy mnie juz bola :P

hyhyhyhy

zobaczycie na spocie w niedziele a jak ktos ma parcie moge gdzies podjechac :P

nie no wiem..... kuwa auto dobrze zrobić to trzeba mieć kondycję.... mycie porządne, glinkowanie..... wosk.... ściągnięcie tego.... łapy trzeba mieć jak drwal :decayed:

w niedzielę mnie nie ma ale w poniedziałek jestem :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

no dobra to ja bujam jak cos bede pod kom

Opublikowano

cholerka też jestem ciekawy :mysli: :mysli: :mysli::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi: dobrze że już długi weekend to auto się uprzątnie, wymyje i jutro robię woskowanie :) a coo, jak wszyscy to wszyscy tyle że ja maszyną to się tak nie namacham xD W tą niedziele na pewno jestem na spocie bo już dawno nie bylem :evil:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 17:10_________________________________________________Tomek jesteś w niedzielę? To bysmy obgadali co i jak z tymi intercoolerami i wymianą dmuchawek
Opublikowano

a ja sie dzisiaj nudzilem troche wpadlem do dj i mu zglinkowalem b57 :D:kox:

ty to wpadnij do mnie w Poniedziałek :naughty: też zglinkujemy "Myszę" :decayed: :decayed: :decayed:

ja też chcę :decayed: zglinkowac
Opublikowano

kto mógłby dodać ogłoszenie do działu sprzedam za mnie? Mam do sprzedania lampy tylne ori a4 b6 avant, manetkę wycieraczek avant bez fis i osłony podwozia jeszcze

Opublikowano

przecież sam możesz

Opublikowano

właśnie nie mogę, jakbym mógł to bym sam wystawił

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.