Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano :hi: :hi: :hi:

Uuuuu, widzę, że tu niektórym to się lepiej nie narażać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czesc nowy ;)

Opublikowano

czesc nowy ;)

Jakbyś nie był taki duży, to bym Ci tego "nowego" wybił z głowy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jakbyś nie był taki duży, to bym Ci tego "nowego" wybił z głowy :decayed: :decayed: :decayed:

oj tam oj tam ;) ja jestem pacyfista ! ;) jezeli poczujesz sie lepiej to bij smialo ale pamietaj ze przemoc nie jest rozwiazaniem - rozwiazaniem bedzie uczeszczanie na spoty ŁDZ BANDY :D dlaczemu Cie nie bylo ?

Opublikowano

nowy a moze ch***** powiedziales :kox: :kox:

Opublikowano

znowu szykuje się rozróba :polew:

Opublikowano

z tatą na rynku w Poznaniu :cool1:

img0758ab.jpg

pojeździmy RS4??? :naughty:

img0822ko.jpg

Opublikowano

Jakbyś nie był taki duży, to bym Ci tego "nowego" wybił z głowy :decayed: :decayed: :decayed:

oj tam oj tam ;) ja jestem pacyfista ! ;) jezeli poczujesz sie lepiej to bij smialo ale pamietaj ze przemoc nie jest rozwiazaniem - rozwiazaniem bedzie uczeszczanie na spoty ŁDZ BANDY :D dlaczemu Cie nie bylo ?

Wczoraj?

No że tak powiem, przed podróżą zapiłem z sąsiadami z bloku na placu zabaw :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale za to w pociągu spałem jak niemowlę :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 21:17_________________________________________________

pojeździmy RS4??? :naughty:

img0822ko.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mistrz :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

kazdy z nas tak wyglada jak mysli o przejazdzce RS4 ;)

słit focie ;)

Opublikowano

faktycznie podobny do taty :decayed:

Opublikowano

:hi:

Witam.

Chciałbym sie zapytać, czy ma ktoś vag-a i czas dzis lub jutro?

W sobotę mam trasę a zaczął mi więcej palić. Podejrzewam 1, polska jakość ropy; 2, zużyte opony; 3 leje wtrysk :mysli:.

Ktoś pomoże?

Najlepiej dzwonić 792557944

:wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Dzięki wielkie dla Kimiego za szybką odpowiedź. :notworthy::good:

Pozdrawiam ŁDZ :hi:

Kiedyś do was zajade.

Opublikowano

:hi:

Witam.

Chciałbym sie zapytać, czy ma ktoś vag-a i czas dzis lub jutro?

W sobotę mam trasę a zaczął mi więcej palić. Podejrzewam 1, polska jakość ropy; 2, zużyte opony; 3 leje wtrysk :mysli:.

Ktoś pomoże?

Najlepiej dzwonić 792557944

:wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Dzięki wielkie dla Kimiego za szybką odpowiedź. :notworthy::good:

Pozdrawiam ŁDZ :hi:

Kiedyś do was zajade.

Mam nadzieję, że coś pomogłem :wink4:

Opublikowano

no daj spokoj - "krafka" moze i wypalila strach z duszy w przypadku spotkan z dresami itp. porodowka to jednak obce srodowisko i te przezycia wywarly straszny wplyw na moja psychike ;)

...bo mężczyźni to z natury są słabsi psychicznie :decayed:

Nic dziwnego że to kobiety rodzą dzieci :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: taaa..... tylko kto do kogo częściej przychodzi z "problemami"

Opublikowano
  • Autor

Jakbyś nie był taki duży, to bym Ci tego "nowego" wybił z głowy :decayed: :decayed: :decayed:

oj tam oj tam ;) ja jestem pacyfista ! ;) jezeli poczujesz sie lepiej to bij smialo ale pamietaj ze przemoc nie jest rozwiazaniem - rozwiazaniem bedzie uczeszczanie na spoty ŁDZ BANDY :D dlaczemu Cie nie bylo ?

heheh ta ale pamietaj ze przemoc rodzi przemoc :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Kanu drugie zdjecie zwala znog nie ma co :D Mistrz :D

Panton kobiety chodza do psychologow ale nie po pomoc tylko zeby mogly sie spokojnie napic :D:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kazdy z nas tak wyglada jak mysli o przejazdzce RS4 ;)

słit focie ;)

hehee... coś w tym jest.... kuwa ostatnio w weekend byłem na wschodzie... w swojej mieścinie a tam co? pod pocztą zaparkowany niebieski RS4.........na blachach LUXXXXX (Lublin) kuwa :slina::blink::shocked::slina: :slina: :slina:

Opublikowano

no widzisz w rodzinnych stronach ktoś Cię uprzedził... :cool1:

Opublikowano

nom minę miałem jak Twój mały - w takiej dziurze niebieskie RS4 ... :slina::shocked: ..... swojego postawiłem obok.... :polew: niech sobie chociaż postoi :D

Opublikowano
  • Autor

czesto tak stawiasz swojego zeby postal przy innym ??

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4::decayed:

Opublikowano

często :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.