Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co Wy tam wiecie...

2.7BiT + manual + Q i nie ma mocnych :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jest.... S4 B6/B7 - TIP + Q + V8 :D

Ehh te wasze "tipy" i inne "troniki" :cool1: :cool1: :cool1:

Nic, powtarzam, nic nie jest w stanie zastąpić przyjemności operowania pedałem sprzęgła i mieszania w podwójnym H :D :D :D

dorośniesz..... zmądrzejesz :naughty::decayed:

Chyba Ty :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:D
Opublikowano

kloccie sie, a ja dalej lece amory w mazdzie zmieniac;p Jeszcze potem mam ukochanego opelka i domofon do zamontowania...Tylko czemu mi sie tak nie chce.... :confused4:

Opublikowano
:wallbash: co z tym allegro :mysli: znowu coś przekombinowali :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

zhaczyli im serwer :D

Opublikowano

dobry. jestem :)

Opublikowano

i zobaczcie od której leży :shocked: :shocked: :shocked: (?????) :polew: :polew: :polew: Buahahahahaa..... admini pewnie pójdą do wyebania........ specjaliści (?) :D:D :D i firma z takim budżetem LOL :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 18:27_________________________________________________rem1k ich DoSuje i żąda 500 000 ojro za zaprzestanie ataku a debile się zastanawiają :D:kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

http://www.sadistic.pl/niekontrolowany-atak-smiechu-vt87485.htm

no tez nie wyrobilem :D:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 18:31_________________________________________________http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Awaria-Allegropl,wid,13766796,wiadomosc.html?ticaid=1cfd2&_ticrsn=5[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 18:32_________________________________________________i pierwszy koment pod artykulem

"Podobno zniknęły wszystkie dane rozliczeniowe i kasa z PayU."

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jeden z komentarzy:

13.03 w serwerowni Allegro słychać strzały :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:D

Opublikowano
  • Autor

heheheh

to ja lece sie spocic :P

:vava::bokser:

Opublikowano

allegro już uzdrowione :wink4:

Opublikowano

zabrać ludziom zabawkę i zaraz się zacznie. nawet na gazeta.pl artykuł napisali o tym. świat się kończy... :gwizdanie:

Opublikowano

Panton, marcindlug, chriss i 0 Gości przegląda ten wątek.

:decayed:

Opublikowano

no popatrzec tylko moge... silnika dotykalem osobiscie ale do oski go nie wstawie :( ja jestem napalony na 4.2 v8 i zdania nie zmienie ;)

Opublikowano

on teraz chodził w ośce :naughty:

Opublikowano

no popatrzec tylko moge... silnika dotykalem osobiscie ale do oski go nie wstawie :( ja jestem napalony na 4.2 v8 i zdania nie zmienie ;)

:kox: :kox: :kox: :kox: :good:

Opublikowano

on teraz chodził w ośce :naughty:

no wlasnie chodzil w Q ze skrzynia od 1.8t

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.