Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ehhhh......też bym chciał 4.2 i Q ale $$$$$$$$$$ :no:

ale może kiedyś :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no popatrzec tylko moge... silnika dotykalem osobiscie ale do oski go nie wstawie :( ja jestem napalony na 4.2 v8 i zdania nie zmienie ;)

Marcin jak dopniesz swego to przewieziesz Mariunia :?: :?: :?: ;( :decayed:

Opublikowano

Marcin jak dopniesz swego to przewieziesz Mariunia :?: :?: :?: ;( :decayed:

oczywiscie :) tylko ja sie obawiam ze minimum rok zajmie mi gromadzenie funduszy wiec bedziesz musial uzbroic sie w cierpliwosc :D

Opublikowano

Marcin jak dopniesz swego to przewieziesz Mariunia :?: :?: :?: ;( :decayed:

oczywiscie :) tylko ja sie obawiam ze minimum rok zajmie mi gromadzenie funduszy wiec bedziesz musial uzbroic sie w cierpliwosc :D

:good: :good: cierpliwy palcem dół wykopie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

lo kurde ta rs w pyte tylko ten recznik na dywaniku dziwny pewnie wode wyciaga :D :D :D

ja tez chce sie przejechac marcin zabierzesz sebunia ?? :D

pomoge Mariowi kopac palcem bedzie szybciej :D

Opublikowano

lo kurde ta rs w pyte tylko ten recznik na dywaniku dziwny pewnie wode wyciaga :D :D :D

ja tez chce sie przejechac marcin zabierzesz sebunia ?? :D

pomoge Mariowi kopac palcem bedzie szybciej :D

kazda/kazdego z Was przewioze jak tylko zloze auto :) ale nie jest to cos do czego mozna podejsc ot tak i bedzie git. to musi byc zaplanowane i zlozone z glowa a to wymaga odpowiednich nakladow ;)

to ogloszenie z rs - fajne ale niestety to sciema ktora widze po raz enty :(

Opublikowano
  • Autor

hmm ciekawe czemu :)

a to ja sobie pykne :) przy projekcie a co :P:)[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 00:29_________________________________________________no to widze ze sobie dzisiaj sam posiedze :)[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 01:44_________________________________________________ee to ide chyba co tu bede tak sam siedzial

:gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

pragnę zauważyć, że dziś już Piątunio :drool: :drool: :drool: :thumbup: :thumbup: :thumbup::banan2: :banan2: :banan2::punk: :punk: :punk:

Opublikowano

Jeśli Bozia pozwoli u mnie na zmianę to następny będzie na 100% Q i manual a silniczek się jeszcze zobaczy :cool1:

4,2 benzynka :decayed:

:good: :good: :good: pod warunkiem, że na koncie xxx $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ :decayed: :decayed: :decayed:

Mario jak tylko wygram w tego totka to ci odpalę, zostanie mi chyba jeszcze na te benzynkę dla ciebie po zakupie Volvo dla kolegi Norwega :> :>

a tak w ogóle zapowiada się ciepła niedziela :naughty: więc może jakiś spocik na trawce ?

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Rezany :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

No rezany ale ma to co nie rezany :decayed:

Opublikowano

No rezany ale ma to co nie rezany :decayed:

Tzn ? :cool1:

Opublikowano

no rezany na S line'a np. będzie miał to co i S line / co robi tu multum ludzi / w tym sensie mówię, dlatego się dziwię jak się mówi---eee rezany .To kurcze po co to ludzie robią? wydają kasę i leją pot z pracy? to powinna być zaleta czy wada ?

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

:bry:

Opublikowano

no rezany na S line'a np. będzie miał to co i S line / co robi tu multum ludzi / w tym sensie mówię, dlatego się dziwię jak się mówi---eee rezany .To kurcze po co to ludzie robią? wydają kasę i leją pot z pracy? to powinna być zaleta czy wada ?

dla jednego będzie to zaletą bo ma coś czego nie ma w serii a dla innego wadą bo coś było kombinowane :wink4:
Opublikowano

no rezany na S line'a np. będzie miał to co i S line / co robi tu multum ludzi / w tym sensie mówię, dlatego się dziwię jak się mówi---eee rezany .To kurcze po co to ludzie robią? wydają kasę i leją pot z pracy? to powinna być zaleta czy wada ?

Madziu, Słoneczko, pisząc "rezany" miałem na myśli 450 kucy zamiast seryjnych 381 :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

no rezany na S line'a np. będzie miał to co i S line / co robi tu multum ludzi / w tym sensie mówię, dlatego się dziwię jak się mówi---eee rezany .To kurcze po co to ludzie robią? wydają kasę i leją pot z pracy? to powinna być zaleta czy wada ?

dla jednego będzie to zaletą bo ma coś czego nie ma w serii a dla innego wadą bo coś było kombinowane :wink4:

czyli potencjonalnie- zakupuję B6 BartSa jak się mu rodzina powiększy i jest to wózek rezany-wszystko mający którego właściciel spędził nad udoskonalaniem go i picowaniem dłuuugie godziny i się cieszę jak cholera a gostek z ulicy mówi --- eee kombinowany ten wózek ? dobre :D[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 10:02_________________________________________________

no rezany na S line'a np. będzie miał to co i S line / co robi tu multum ludzi / w tym sensie mówię, dlatego się dziwię jak się mówi---eee rezany .To kurcze po co to ludzie robią? wydają kasę i leją pot z pracy? to powinna być zaleta czy wada ?

Madziu, Słoneczko, pisząc "rezany" miałem na myśli 450 kucy zamiast seryjnych 381 :wink4: :wink4: :wink4:

Kimiasz a tak pomyśl---miałbyś tyle kucy i co? ja to bym się pewnie zabiła bo jak tym jeździć nie używając ich wszystkich :polew: :polew:

Opublikowano

Bart-Sa nie ma Q :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.