Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no rezany na S line'a np. będzie miał to co i S line / co robi tu multum ludzi / w tym sensie mówię, dlatego się dziwię jak się mówi---eee rezany .To kurcze po co to ludzie robią? wydają kasę i leją pot z pracy? to powinna być zaleta czy wada ?

Madziu, Słoneczko, pisząc "rezany" miałem na myśli 450 kucy zamiast seryjnych 381 :wink4: :wink4: :wink4:

kutwa ale ta cena to nie za RS i tą moc, jakiś ściema

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bartku powaznie jedyne co Ci nie pasuje w ogloszeniu z rs to cena za ta moc ? a czytales to ogloszenie ? "8 poduszek powietrznych. 4 ksenonowych", "Filtr czastek stalych" :D

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: fotele + koła i mamy 10tyś :D
Opublikowano

czytałem i zacząłem się drapać po głowie o chuuuuuj tu chodzi

myśle gówno wiem i się na tym w ogóle nie znam

Opublikowano

nie ma sie co oszukiwac - na rs4 b5 trzeba wylozyc minimum 60k pln zeby miala rece i nogi i nie zostawiala czterech sladow.

Opublikowano
  • Autor

oj czepiacie sie :D dobra jest :) pewnie zlozona z 8 innych :D a rs ma tylko sruby w klapie bagaznika :)

Opublikowano

ale to jest okazja !! :polew:

Opublikowano

no rezany na S line'a np. będzie miał to co i S line / co robi tu multum ludzi / w tym sensie mówię, dlatego się dziwię jak się mówi---eee rezany .To kurcze po co to ludzie robią? wydają kasę i leją pot z pracy? to powinna być zaleta czy wada ?

dla jednego będzie to zaletą bo ma coś czego nie ma w serii a dla innego wadą bo coś było kombinowane :wink4:

czyli potencjonalnie- zakupuję B6 BartSa jak się mu rodzina powiększy i jest to wózek rezany-wszystko mający którego właściciel spędził nad udoskonalaniem go i picowaniem dłuuugie godziny i się cieszę jak cholera a gostek z ulicy mówi --- eee kombinowany ten wózek ? dobre :D[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 10:02_________________________________________________

no rezany na S line'a np. będzie miał to co i S line / co robi tu multum ludzi / w tym sensie mówię, dlatego się dziwię jak się mówi---eee rezany .To kurcze po co to ludzie robią? wydają kasę i leją pot z pracy? to powinna być zaleta czy wada ?

Madziu, Słoneczko, pisząc "rezany" miałem na myśli 450 kucy zamiast seryjnych 381 :wink4: :wink4: :wink4:

Kimiasz a tak pomyśl---miałbyś tyle kucy i co? ja to bym się pewnie zabiła bo jak tym jeździć nie używając ich wszystkich :polew: :polew:

No wiem, wiem, ja tylko tak napisałem :wink4:

Wystarczyłoby mi te seryjne 265 w S4 B5 :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

...ale na RS4 B9 i tak będę zbierał' :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Bart-Sa nie ma Q :decayed:

a ja nie potrzebuję Q :>

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy jaki dzisiaj bede mial czas operacyjny WWA-->ŁDZ start 16:00

Pozdro

Opublikowano

Seba :cool1:

3.....2.......1...... START

Opublikowano

no i wystartował :a4fan:

Opublikowano

aż sandały pogubił :D

Opublikowano

jakis gril jutro czy co ?

Opublikowano

słyszałem że ognisko miało być :mysli:

Opublikowano

qr** faktycznie a ja jade do warszawy jutro pies to jebal

Opublikowano

ognicho miało być w niedzielę :gwizdanie:

Opublikowano

Siemano z pokładu TLK YnterSyty Gdynia -> Łódź :wink4: :wink4: :wink4:

40 minut postoju w Bydgoszczy, dobrze, że miałem browara :D :D :D

Opublikowano
  • Autor

4:35 :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

4:35 :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To tylko 3 godziny mniej, niż ja TLK z GD do EL :kox: :kox: :kox:

Ale nie kraczę, bo dopiero jestem przed Toruniem i wiele jeszcze może się wydarzyć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.