Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiedzcie mi typasy jakie sa oznaki jak kostka stacyjki zaczyna sie pieprzyc :mysli: bo dzisiaj odpalam pazdziocha zapalil elegancko ale .... ja do wlaczania kierunkiow a tu ch*** :disgust: ale lekko kluczyk dotknalem i wszytsko gitarra no to dawaj od nowa zagasilem zapalilem go i znowu kierunki nic caly klimatronik pupa wiec kluczyk lekko tak jak bym go lekko prtzekrecil w tyl i wszytsko bangla jak talalaal i co to kuzwa moze byc :mysli:

spręzyna w bębenku poszła się je....chać

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powiedzcie mi typasy jakie sa oznaki jak kostka stacyjki zaczyna sie pieprzyc :mysli: bo dzisiaj odpalam pazdziocha zapalil elegancko ale .... ja do wlaczania kierunkiow a tu ch*** :disgust: ale lekko kluczyk dotknalem i wszytsko gitarra no to dawaj od nowa zagasilem zapalilem go i znowu kierunki nic caly klimatronik pupa wiec kluczyk lekko tak jak bym go lekko prtzekrecil w tyl i wszytsko bangla jak talalaal i co to kuzwa moze byc :mysli:

spręzyna w bębenku poszła się je....chać

tzn. :mysli: :mysli: prosciej panocku prosciej :polew:
Opublikowano
  • Autor

marcin bylo to juz ale i tak jest w pyte :D:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good::slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Seba Ty chyba ten filmik wrzucales, dobrze pamietam?

Opublikowano
  • Autor

nie nei ja Frugodh :D

Opublikowano

Witam. Mam takie szybkie pytanko do kolegów. Według marcinadluga i etki moja pompa paliwa to E80 919 051 CJ ( nie wiem jak sie tego dopatrzył ale mi za cholere w etce tak nie wychodzi). Ale pomijając, mam do kupienia używkę, oryginał audi wyciągniętą z TT 150km. o numerze 8L0 919 051 N. Z wyglądu niby to samo, pytanie brać czy nie ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

O, widzę Panton, że wraca temat spalania :wink4: :wink4: :wink4:

Ja już z Tobą na ten temat więcej nie będę dyskutował :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

BTW, notuję sobie od pierwszego tankowania Ady wszystkie wizyty na stacjach benzynowych: kiedy, ile i za ile wlałem, ile przejechałem od zapalenia się rezerwy do zapalenia i takie tam.

Jak na razie średnią mam jak w mordę strzelił 10.4 l na 100 km :P (z czego około 10-15% dotychczasowego dystansu to były trasy)

Kimi odnośnie notowania wydatków na auto :wink4: :wink4: :good: :good:

http://www.motostat.pl/

Opublikowano

marcin bylo to juz ale i tak jest w pyte :D:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good::slina: :slina: :slina: :slina:

ale ja wiem ze to bylo... niemniej jednak sam widzisz ze za kazdym razem jak to ogladasz dzien robi sie fajniejszy :D

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

O, widzę Panton, że wraca temat spalania :wink4: :wink4: :wink4:

Ja już z Tobą na ten temat więcej nie będę dyskutował :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

BTW, notuję sobie od pierwszego tankowania Ady wszystkie wizyty na stacjach benzynowych: kiedy, ile i za ile wlałem, ile przejechałem od zapalenia się rezerwy do zapalenia i takie tam.

Jak na razie średnią mam jak w mordę strzelił 10.4 l na 100 km :P (z czego około 10-15% dotychczasowego dystansu to były trasy)

Kimi odnośnie notowania wydatków na auto :wink4: :wink4: :good: :good:

http://www.motostat.pl/

Jakoś wolę tradycyjne metody :gwizdanie:

Opublikowano

E80 919 051 CJ

jestes pewien ze taki ci wyslalem ? w takim razie musialem miec jakies glupoty w schowku i jak wklejalem to sie nie upewnilem ze poprawny wklejam :(

8E0 906 087 N

brunog.jpg

Opublikowano
  • Autor

marcin bylo to juz ale i tak jest w pyte :D:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good::slina: :slina: :slina: :slina:

ale ja wiem ze to bylo... niemniej jednak sam widzisz ze za kazdym razem jak to ogladasz dzien robi sie fajniejszy :D

zgadza sie :D juz 5 razy to dzis ogladalem :naughty: :naughty: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Pany ja tak z innej beczki :wink4:

Jakie są koszta przy ściąganiu auta z zagranicy :?: :?:

Tj. ile mniej więcej trzeba doliczyć do kosztów :?: :?: :mysli:

Opublikowano

Pany ja tak z innej beczki :wink4:

Jakie są koszta przy ściąganiu auta z zagranicy :?: :?:

Tj. ile mniej więcej trzeba doliczyć do kosztów :?: :?: :mysli:

podlaczam sie do zapytania :decayed: sciagniemy cos razem bedzie taniej :)
Opublikowano
  • Autor

hmmm

nie wiem czy sie nei zmienilo ale spokojnie musisz liczyc tak jak ja swoje sciagalem w granicach 1200 -1400 zl

czyli akcyzy nie akcyzy nr tymczasowe tlumaczenie dokumentow jakies podatki i rejestracja w polsce calosc da sie ogarnoac w max 14 dni

w sensie zalatwiania formalnosci 7 dni akcyza w celnym [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 17:47_________________________________________________to tez jest wszystko oczywiscie zalezne od wartosci rynkowej auta maja taka ksiazeczke

idziesz na rozmowe z celnikiem pyta sie a po co ci takie auto a czemu takie a nie inne a skad pieniazki na to

jak na spowiedzi u dzielnicowego i na koncu porownuja cene z Twojego papierka z umowa zakupu z ksiazeczka

z cenami rynkowymi danego modelu i rocznika :) i nie ma chusteczki zeby zanizyc cene bo nic to nie da tzn jesli

rynkowa bedzie 40 000 pln a na umowie masz wpisane 20 000 to sie przyczepia no bo walek jak nic :)

jesli auto na chodzie i wogole cod malina wiec mozna zanizac ale znosnie w granicach rozsadku :) bo od tej sumy placi

sie akcyze :)

Opublikowano
  • Autor

no to sie rozpisalem i mnie olali no :P

heheh ta troche kogos ponieslo z katem tych kol :)

Opublikowano

hmmm

nie wiem czy sie nei zmienilo ale spokojnie musisz liczyc tak jak ja swoje sciagalem w granicach 1200 -1400 zl

czyli akcyzy nie akcyzy nr tymczasowe tlumaczenie dokumentow jakies podatki i rejestracja w polsce calosc da sie ogarnoac w max 14 dni

w sensie zalatwiania formalnosci 7 dni akcyza w celnym [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 17:47_________________________________________________to tez jest wszystko oczywiscie zalezne od wartosci rynkowej auta maja taka ksiazeczke

idziesz na rozmowe z celnikiem pyta sie a po co ci takie auto a czemu takie a nie inne a skad pieniazki na to

jak na spowiedzi u dzielnicowego i na koncu porownuja cene z Twojego papierka z umowa zakupu z ksiazeczka

z cenami rynkowymi danego modelu i rocznika :) i nie ma chusteczki zeby zanizyc cene bo nic to nie da tzn jesli

rynkowa bedzie 40 000 pln a na umowie masz wpisane 20 000 to sie przyczepia no bo walek jak nic :)

jesli auto na chodzie i wogole cod malina wiec mozna zanizac ale znosnie w granicach rozsadku :) bo od tej sumy placi

sie akcyze :)

:notworthy: :notworthy:

jak już to coś do 20.000 max - tj. na gotowo, po wszystkich opłatach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

aa zlukalem tak na syzbko co Bartek podeslal zgadza sie wszystko :)

zapomnialem o oplacie recyklingowej 500 zl czyli w 2000 sie zamkniesz :)

przy kwocie 17 000 to wyjdzie sporo mniej napewno :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.