Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

doszly mnie sluchy ze spocik udany :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam, Seba co tam sie dzialo na spocie?

Opublikowano
  • Autor

siema siema

mnie nie bylo nie wracalem do lodzi ale dzwonilem do chmiela :) Bartka on czasem wpada swoja asterka na spota :D

nie bylo duzo ludzi ale jak zawsze pozytywnie :)

Opublikowano

no to spoksik, mam dla Ciebie fakturke i w tym tygodniu bedzie kolejna gdzies za 300

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

mało aut ale miło :good: :good: :good:

Marcin ETKA nie hula :no: :no: :no: , Bartek :notworthy: za Amway tylko czemu tak późno :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

hhhyhyyh spoko dzieki Tomek :):notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

bedzie siliconowanko widze :D

Opublikowano

hhhyhyyh spoko dzieki Tomek :):notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

bedzie siliconowanko widze :D

:wink4: :wink4: :wink4::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Marcin ETKA nie hula :no: :no: :no:

jak nie hula ? co sie dokladnie dzieje ?

hula na bank na xp, vista 32 bit i podobno 7 32bit. jezeli masz system 64bit to nie zadziala na bank

Opublikowano

oj tam pare minutek tylko :wink4:

a gdzieś ty Marcinie później jechał

Opublikowano

Marcin ETKA nie hula :no: :no: :no:

jak nie hula ? co sie dokladnie dzieje ?

hula na bank na xp, vista 32 bit i podobno 7 32bit. jezeli masz system 64bit to nie zadziala na bank

Windows 7 Home Premium 64 bit :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: a już się ucieszyłem :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano
  • Autor

heh k**wa zolte podrabiacze fakt podobne to wszystko ale a4 to takie jakies kozy piejace do gory cos chyba za waskie a za wysokie sa :)

Opublikowano

małe kółka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nom czyli koza male kolka i wysoka, porazka :D

Opublikowano

Windows 7 Home Premium 64 bit :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: a już się ucieszyłem :confused4

spokojnie :) zaznajomisz sie z pojeciem maszyny wirtualnej i przeprowadze Cie przez ten ciezki proces jak za reke ! ale na potrzeby tej rozmowy przyjmijmy zalozenie ze zrobie to jutro a najlepiej pojutrze ;)

a gdzieś ty Marcinie później jechał

mame w pracy musialem nawiedzic - ICZMP

Opublikowano

Siemka wszystkim :P

Bruno weź na czytaj PW:P

Ja mam Viste i Windows 7 na drugim kompie ale nie wiem o co chodzi :P chyba o tą płytke co ma Bruno tak? a co tam jest wogóle :D

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Windows 7 Home Premium 64 bit :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: a już się ucieszyłem :confused4

spokojnie :) zaznajomisz sie z pojeciem maszyny wirtualnej i przeprowadze Cie przez ten ciezki proces jak za reke ! ale na potrzeby tej rozmowy przyjmijmy zalozenie ze zrobie to jutro a najlepiej pojutrze ;)

a gdzieś ty Marcinie później jechał

mame w pracy musialem nawiedzic - ICZMP

:good: :good: :good:

Siemka wszystkim :P

Bruno weź na czytaj PW:P

Ja mam Viste i Windows 7 na drugim kompie ale nie wiem o co chodzi :P chyba o tą płytke co ma Bruno tak? a co tam jest wogóle :D

Kamil chodzi o to, że nie chodzi mi ETKA na moim kompie na Windows 7 - 64 bit :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Kamil chodzi o to, że nie chodzi mi ETKA na moim kompie na Windows 7 - 64 bit :wink4: :wink4: :wink4:

jak napsial Marcin - wirtualna maszyna + obraz windowsa xp + instalacje etki na systemie i bedzie dzialac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.