Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Madziu Wszystkiego Naj Naj :buziak: :buziak: :buziak::rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Madziu Wszystkiego Naj Naj :buziak: :buziak: :buziak::rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

:evil: dziekuję, teraz po tych buziakach tydzień nie będę myła face'a :polew:

Opublikowano

Magda :buziak: z :tongue4: ...... wszystkiego najlepszego :thumbup:

ps: ja dzisiaj też się wyklułem :D

Opublikowano

Magda :buziak: z :tongue4: ...... wszystkiego najlepszego :thumbup:

ps: ja dzisiaj też się wyklułem :D

serio ? :oklaski: :thumbup: :thumbup: :friends: piąteczka i w tym słonecznym dniu życzę Ci tego wszystkiego czego sam sobie życzysz i o czym marzysz

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Madziu Wszystkiego Naj Naj :buziak: :buziak: :buziak::rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

:evil: dziekuję, teraz po tych buziakach tydzień nie będę myła face'a :polew:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Magda :buziak: z :tongue4: ...... wszystkiego najlepszego :thumbup:

ps: ja dzisiaj też się wyklułem :D

No to Wszystkiego Najlepszego Byku :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Żeby potomek zdrowy się urodził, i mamusia też żeby zdrowa była :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Pytonie - Twoje :drunk::decayed:

Opublikowano

Magda :buziak: z :tongue4: ...... wszystkiego najlepszego :thumbup:

ps: ja dzisiaj też się wyklułem :D

serio ? :oklaski: :thumbup: :thumbup: :friends: piąteczka i w tym słonecznym dniu życzę Ci tego wszystkiego czego sam sobie życzysz i o czym marzysz

serio...serio... :decayed:

Dzięki wszystkim za życzenia !!!!! :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

też przyłączam się do życzeń :kwiatek:

Opublikowano

najlepszego ! ;) w ramach prezentu - motoryzacyjna pornografia:

newsws225.jpg

Opublikowano

najlepszego ! ;) w ramach prezentu - motoryzacyjna pornografia:

newsws225.jpg

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:notworthy::good:

Opublikowano

najlepszego ! ;) w ramach prezentu - motoryzacyjna pornografia:

newsws225.jpg

Cudeńko :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

najlepszego ! ;) w ramach prezentu - motoryzacyjna pornografia:

newsws225.jpg

:slina: :slina: macie więcej ? :>

Opublikowano

:slina: :slina: macie więcej ? :>

jezeli chodzi o zdjecia to niestety wiecej nie mam :( wiem tylko ze ma byc stosowany w s6, s7, s8 i bedzie dysponowal moca od 420 do 520KM i 650Nm. dwie turbosprezarki zasilane przez twinscroll.

Opublikowano

beda te carty jutro :gwizdanie:

Opublikowano

Wszystkiego Dobrego Madzia i Pantonik - od Miśków :kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose:

Opublikowano

Najlepszego dla solenizantow ode mnie i Aiszy :)images?q=tbn:ANd9GcT5dJ-6K0tJFcOCTllID03SaSyhK1ydzPmUegXA0np3pNBmANaHOzGkTNs

Opublikowano

Wszystkiego Dobrego Madzia i Pantonik - od Miśków :kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose:

:drunk: :drunk: :drunk: dzinkje.....zdrówko[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 22:05_________________________________________________

:slina: :slina: macie więcej ? :>

jezeli chodzi o zdjecia to niestety wiecej nie mam :( wiem tylko ze ma byc stosowany w s6, s7, s8 i bedzie dysponowal moca od 420 do 520KM i 650Nm. dwie turbosprezarki zasilane przez twinscroll.

:good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

kilka minut temu ustrzelone przez Sebę klubowe auto w Krakowie z nietypową nakleją :decayed: :decayed: :decayed:

SNC00338.jpg

BTW

No to PYK Madziu :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

ja wlasnie wrocilem z picia ;( a jutro o 9 wyjazd na stolyce :(

Opublikowano
:pociesz: ........................... :laghing2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.