Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

hehe latwo mowic :)

ale powiem Ci ze dobrze sie jechalo jakbym nie wiedzial ze cos jest nie tak to nie ma bata bym nie pomyslal nawet :)

kolo letnie i czulem ze sie ladnie toczy takze miejmy nadzieje ze to ten wenzyk ;)

podziekowal Miszczuniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

looz;) Oby faktycznie tylko wężyk był uszkodzony:) STP nie lałeś przypadkiem? Korekcje do sprawdzenia na zimnym silniku - dopiero jak tam się będą kosmicznie rozjeżdżały, to zobaczymy, o co kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nei lalem bo nie kupilem jutro kupie zalac go tak bez jazdy czy dopiero w piatek jak bede ruszal ??

wogole szczerze mowiac jest jakas szansa ze cos to da ??[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 23:49_________________________________________________no i zostalem sam ja i moj kulawy delfin ktory dzis nie zaznal szczesci i stoi na noc w tak c**jowym miejscu ze sam jestem ciekawy czy rano jeszcze bedzie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde i nadal jestem sam no :D a zaczalem rozpracowywac pewien temat :D

i musze powiedziec ze jeden drink 70%/30 soczku :D robi robote :P hyhyhyhy

niby jeden a tak sponiewieral :D:kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 00:53_________________________________________________a zwracam honor :) nie jestem sam :) pw lap tam ladnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 01:03_________________________________________________wiem ze sie podobalo wiec lapcie :D

Kimiasz zeby byla motywacja :D :D :D [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 01:07_________________________________________________a tymczasem lece w kokon Panto jak w dym ... :decayed: :decayed: :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.... dobrej nocki :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 01:25_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 01:03_________________________________________________wiem ze sie podobalo wiec lapcie :D

Kimiasz zeby byla motywacja :D :D :D [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 01:07_________________________________________________a tymczasem lece w kokon Panto jak w dym ... :decayed: :decayed: :decayed::hi:

kurde jakie numery...... :polew: wymiękam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde...specjalnie wrzuciłem je do auta, żeby nie zapomnieć Ci oddać :wallbash: Problem w tym, że są srebrne, a kolega ma czarne b8 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde...specjalnie wrzuciłem je do auta, żeby nie zapomnieć Ci oddać :wallbash: Problem w tym, że są srebrne, a kolega ma czarne b8 :confused4:

spoko w takim razie pamiętaj na następnym spocie i będzie gitez majonez :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...