Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehe latwo mowic :)

ale powiem Ci ze dobrze sie jechalo jakbym nie wiedzial ze cos jest nie tak to nie ma bata bym nie pomyslal nawet :)

kolo letnie i czulem ze sie ladnie toczy takze miejmy nadzieje ze to ten wenzyk ;)

podziekowal Miszczuniu :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

looz;) Oby faktycznie tylko wężyk był uszkodzony:) STP nie lałeś przypadkiem? Korekcje do sprawdzenia na zimnym silniku - dopiero jak tam się będą kosmicznie rozjeżdżały, to zobaczymy, o co kaman.

Opublikowano
  • Autor

nie nei lalem bo nie kupilem jutro kupie zalac go tak bez jazdy czy dopiero w piatek jak bede ruszal ??

wogole szczerze mowiac jest jakas szansa ze cos to da ??[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 23:49_________________________________________________no i zostalem sam ja i moj kulawy delfin ktory dzis nie zaznal szczesci i stoi na noc w tak c**jowym miejscu ze sam jestem ciekawy czy rano jeszcze bedzie :confused4:

Opublikowano

spokojnie Sebek... delfinek do wyleczenia ;)

Opublikowano
  • Autor

kurde i nadal jestem sam no :D a zaczalem rozpracowywac pewien temat :D

i musze powiedziec ze jeden drink 70%/30 soczku :D robi robote :P hyhyhyhy

niby jeden a tak sponiewieral :D:kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 00:53_________________________________________________a zwracam honor :) nie jestem sam :) pw lap tam ladnie :)

Opublikowano

aaaa już złapałem :)

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 01:03_________________________________________________wiem ze sie podobalo wiec lapcie :D

Kimiasz zeby byla motywacja :D :D :D [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 01:07_________________________________________________a tymczasem lece w kokon Panto jak w dym ... :decayed: :decayed: :decayed::hi:

Opublikowano

spoko.... dobrej nocki :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 01:25_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 01:03_________________________________________________wiem ze sie podobalo wiec lapcie :D

Kimiasz zeby byla motywacja :D :D :D [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 01:07_________________________________________________a tymczasem lece w kokon Panto jak w dym ... :decayed: :decayed: :decayed::hi:

kurde jakie numery...... :polew: wymiękam :kox:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

i już Poniedziałeczek :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:witch: do roboty, miłego dzionka dla wszystkich :good: :good: :good:

:hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi: a ja juz po robocie ale w domu mam sporo papierkowej roboty
Opublikowano

znaczy się w ulu siedzisz :decayed:

Opublikowano

DJ jak tam czujniczki :mysli: bo w sumie zapomniałem się wczoraj spytać :cool1: :?:

Opublikowano

o kurde...specjalnie wrzuciłem je do auta, żeby nie zapomnieć Ci oddać :wallbash: Problem w tym, że są srebrne, a kolega ma czarne b8 :confused4:

Opublikowano

o kurde...specjalnie wrzuciłem je do auta, żeby nie zapomnieć Ci oddać :wallbash: Problem w tym, że są srebrne, a kolega ma czarne b8 :confused4:

spoko w takim razie pamiętaj na następnym spocie i będzie gitez majonez :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.