Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Siema miśki. Mam prośbę. Zaświecił mi się czek, skasujemy go na spocie w niedzielę?

A wiecie, że ten pieprzony adapter mi nie działa i dupka wielka.

Nie jestem w stanie na 100% stwierdzić, czy będę w niedzielę, ale jakby coś, to możesz po południu do mnie dryndnąć i podjechać, to Ci podłączę VAG-a :wink4: :wink4: :wink4:

Mój numer: sześć zero osiem trzy zero siedem dziewięć dziewięć zero :wink4:

Adresu nie podaję, bo i tak wiesz, gdzie podjechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> no dobra, bo ja też właściwie nie wiem tak na 100% czy podjadę na spota, bo mam co prawda uczelnię tylko do 15, ale potem mnie kobieta wyciąga na jazdę do portu a wiecie jak to schodzi. To byłbym w domciu tak gdzieś koło 16, zjem coś, dupkę umyję i zadzwonię w takim razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> no dobra, bo ja też właściwie nie wiem tak na 100% czy podjadę na spota, bo mam co prawda uczelnię tylko do 15, ale potem mnie kobieta wyciąga na jazdę do portu a wiecie jak to schodzi. To byłbym w domciu tak gdzieś koło 16, zjem coś, dupkę umyję i zadzwonię w takim razie :)

Git :good:

Jakby co, jesteśmy "yn tacz"[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 21:30_________________________________________________O właaaaśnie, jak tam Panna zareagowała na pierścionek i propozycję nie do odrzucenia ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa no właśnie, właśnie :)

Pojechaliśmy do czarnego stawu (www.czarnystaw.pl) Pan kelner zaprowadził nas na piętro, gdzie było wiele stolików, ale tylko nasz przystrojony białym obrusem, wokół duużo kwiatów, świece, muzyka w tle. Usiedliśmy no i ja wpadłem w panikę, bo nie wiedziałem kiedy się za to zabrać i właściwie jak to zrobić :tongue4: no to zacząłem wymyślać:

najpierw "dobra, jak zamówi to działam" - ona zamówiła jedzenie a ja beton - bez reakcji. Pot zimny zalewa, a ja dalej nic!

No to potem "dobra, jak zje" - no i ja znowu nic :)

Wreszcie jak napiła się troszkę trunku ( :cool1: ) wpadliśmy w miłą gadkę, wreszcie wstałem, potem padłem na kolano, wyznałem jej miłość, spytałem o to o co miałem spytać w tej sytuacji i jaką usłyszałem odpowiedź ? -> "Kamil, wstań!" no to ja wtedy "nie wstanę dopóki mi nie powiesz!" - ona, że "TAK". No to ja radość, pierścień znalazł swe miejsce (k**wa kupiłem lekko za duży :polew: ) wpadliśmy sobie w ramiona, a potem to już poszliśmy do pięknego apartamentu, gdzie spędziliśmy noc.

Tak wyglądały moje oświadczyny :) Dzięki, że spytałeś !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ zapytał pierwszy, na poprzedniej stronie :wink4:

Grunt, że usłyszałeś TAK :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Gratulacje i wszystkiego najlepszego :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak wiem, że pisał pierwszy (wyświetliła mi się wiadomość, że ktoś odpowiedział podczas mojej odpowiedzi) poprawiam się -> DZIĘKI, ŻE PYTACIE :)

Ty, a ja do Ciebie wysłałem smsa, z meldunkiem, odebrałeś go ? (kimi?)

Nic nie doszło :no: :no:

Jeszcze raz: 6 0 8 3 0 7 9 9 0 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4: Dobrze zapisałem tylko zamiast wysłać do Ciebie to dałem do innego kumpla :decayed: hehe

Kimi, ile będzie się należało za usunięcie tego czeka?

Pij, nie pie_rdol..... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:D

Nie pamiętam, z jakiego to filmu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4: hahaha krupnik czy pan tadeusz?:)

Nie no serio pytam

Serio mówię - daj se spokój :cool1:

Dla mnie to żaden koszt :wink4:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:19_________________________________________________Włocławek :gwizdanie:

Za 2 godziny w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...