Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

powitać :hi: pasek udało się wymienić bez bólu i bez blokady i nawet działa :naughty: furacz złożony, lampy wyczyszczone-efekt piorunujący :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

powitać :hi: pasek udało się wymienić bez bólu i bez blokady i nawet działa :naughty: furacz złożony, lampy wyczyszczone-efekt piorunujący :good:

:good: :good: :good: :good:

Pogratulować Furacza - nie miałem w sumie jeszcze okazji :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 20:12_________________________________________________

a prund masz

Bartek nie osłabiaj mnie :facepalm: :facepalm: :facepalm::nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba lodówka chodziła i w pewnym momencie coś stuknęło i przestała - dokładnie nie wiem bo mnie nie było :confused4: :confused4: :confused4:

DJ jeszcze się nie rozmroziła ale wszystko na dobrej drodze :confused4: :confused4: :confused4:

BTW Nie mam oprogramowania do Aristona :no: :no: :no:

kurde to slabo troche :( moze nie cos nie tak z tym kompresorkiem :/ a to jakies owe jest ?? bo moze po prostu umarlo smiercia naturalna ;)

kurde lipa bez lodowki nawet nie mam jak Cie poratowac bo nie znam nikogo w tym fachu :/ mi sie kiedys w nocy zapalila zamrazarka taka wolnostojaca

no to sie spalila w sumie :/

Mario jakis pomysl na miejsce zdjec ?? z tego co lukalem pogode to pada :/ niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeehhhh :confused4: DJ szkoda, że nie mieszkasz gdzieś bliżej tylko wyebało cię tak daleko ode mnie - był byś potrzebny :confused4: :confused4:

Najprawdopodobniej mam taki sam problem jak w linku poniżej - rozbierałem ten model i też w jednym miejscu jest delikatnie okopcony ;( ;(

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic768967.html[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 20:38_________________________________________________

Seba lodówka chodziła i w pewnym momencie coś stuknęło i przestała - dokładnie nie wiem bo mnie nie było :confused4: :confused4: :confused4:

DJ jeszcze się nie rozmroziła ale wszystko na dobrej drodze :confused4: :confused4: :confused4:

BTW Nie mam oprogramowania do Aristona :no: :no: :no:

kurde to slabo troche :( moze nie cos nie tak z tym kompresorkiem :/ a to jakies owe jest ?? bo moze po prostu umarlo smiercia naturalna ;)

kurde lipa bez lodowki nawet nie mam jak Cie poratowac bo nie znam nikogo w tym fachu :/ mi sie kiedys w nocy zapalila zamrazarka taka wolnostojaca

no to sie spalila w sumie :/

Mario jakis pomysl na miejsce zdjec ?? z tego co lukalem pogode to pada :/ niestety :/

:wallbash: :wallbash: jeśli ma padać to ...ujnia :confused4: nawet się auta nie utrzyma w czystości :kwasny:

Jeśli będzie padało to może IKEA :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano z wieczora :hi: :hi: :hi:

Mario, z tego, co kojarzę, mamy takiego samego Aristona i u mnie podobna akcja była jakieś dwa lata temu. Przyczyną okazał się moduł sterujący znajdujący się pod panelem z tymi diodami kontrolnymi na drzwiach górnej komory. Pan z serwisu powiedział, że te modele tak mają, wykręcił moduł, zabrał, coś tam polutował, przyniósł, założył i gra gitara (tfu tfu, odpukać).

Koszt to o ile pamiętam około 150 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze parkin silvera ?? chociaz sam nie wiem

:mysli: :mysli: :mysli:

Jak ktoś nie widział to może luknąć - niektóre "balie" całkiem fajne :wink4:

strasznie mnie takie filmy kreatywnie nakrecaja ... i chcialbym taki z nami zrobic :/ tylko sprzetu brakuje i miejsc :(

ehhh kurde :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

to moze chociaz zdjecia niech kazdy zuci z jedna propozycje i jakies uzasadnienie Bartek masz zorke moze jakis pomysl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, dawaj ten moduł, to się może zrobi (popatrzyłem na elektrodę i nie powinno być większych problemów;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, dawaj ten moduł, to się może zrobi (popatrzyłem na elektrodę i nie powinno być większych problemów;))

właśnie dlatego napisałem, że cię wywiało daleko - nawet dziś by Ci podrzucił i może jutro po południu by było do odbioru, a tak to niestety d*pa :wallbash: :wallbash: :wallbash: nie ma opcji żeby to jutro ogarnął :no: :no: :no:

Jutro Kacha pójdzie może do jednego gościa od AGD w Zgierzu - zobaczymy co powie i poradzi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczorem

- Dell

- Silver

- parking po przeciwnej stronie Galerii

- Piotrkowska

hmm spoko tyle ze chyba bedziemy potrzebowali dachu

a na Dellu nigdy nie bylem w sumie tzn bylem ale na budowie jak robili wszystko wtedy robilem zdjecia :)

a po zbudowaniu nie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba może te miejsca :naughty: :naughty: tylko trzeba by podjechać i obcenić na żywo :cool1:

http://hodowca.blox.pl/2008/04/Fabryka-Franciszka-Ramischa.html

XIX-wieczny kompleks fabryczny na Tymienieckiego w Łodzi

ewentualnie tereny dawnej Anilany :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, dawaj ten moduł, to się może zrobi (popatrzyłem na elektrodę i nie powinno być większych problemów;))

dokładnie... jak to ten moduł padnięty to temat do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba może te miejsca :naughty: :naughty: tylko trzeba by podjechać i obcenić na żywo :cool1:

http://hodowca.blox.pl/2008/04/Fabryka-Franciszka-Ramischa.html

XIX-wieczny kompleks fabryczny na Tymienieckiego w Łodzi

ewentualnie tereny dawnej Anilany :cool1:

juz myslalem o tym tymienieckiego wczesniej ;)

ciekawe czy tam sie da autem wjechac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, dawaj ten moduł, to się może zrobi (popatrzyłem na elektrodę i nie powinno być większych problemów;))

dokładnie... jak to ten moduł padnięty to temat do zrobienia

Powiem Ci, że nie ma reguły - kupiłem kiedyś pralkę z padniętym modułem po burzy. Myślałem, że wymienię spalone podzespoły i będzie po krzyku - nie przewidziałem, że padł procesor, a nikt nie będzie miał wsadu, żeby zaprogramować nowy. Po prostu nieopłacalna zabawa. Jeśli procek żyje, to reszta modułu do naprawienia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne jest to że BLB trzeba dłużej kręcić żeby zapalił? bo mojego trzeba i wydaje mi się że to za długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze parkin silvera ?? chociaz sam nie wiem

:mysli: :mysli: :mysli:

Jak ktoś nie widział to może luknąć - niektóre "balie" całkiem fajne :wink4:

:good: piękne maszyny :>[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 23:49_________________________________________________nie wiem dla czego ale mam słabość do Skylinów :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...