Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

normalne jest to że BLB trzeba dłużej kręcić żeby zapalił? bo mojego trzeba i wydaje mi się że to za długo :)

Długo, tzn ile? Ze 2 sek trzeba - ten typ tak ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

normalne jest to że BLB trzeba dłużej kręcić żeby zapalił? bo mojego trzeba i wydaje mi się że to za długo :)

Długo, tzn ile? Ze 2 sek trzeba - ten typ tak ma...

a mi się wydaje, że warto podjechać do ASO na upgrade softu silnika.... bo pewnie jakiś stary siedzi... przyjemność ta to coś ok 200zł

w pierwszych wersjach softu sterownika były skopane mapy startowe, które później poprawiono[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 00:44_________________________________________________Ooooooooo kuwa Steve Jobs nie żyje....... :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 02:00_________________________________________________http://www.npr.org/2011/10/05/123826622/apple-visionary-steve-jobs-dies-at-56

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 02:02_________________________________________________ :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne jest to że BLB trzeba dłużej kręcić żeby zapalił? bo mojego trzeba i wydaje mi się że to za długo :)

Długo, tzn ile? Ze 2 sek trzeba - ten typ tak ma...

a mi się wydaje, że warto podjechać do ASO na upgrade softu silnika.... bo pewnie jakiś stary siedzi... przyjemność ta to coś ok 200zł

w pierwszych wersjach softu sterownika były skopane mapy startowe, które później poprawiono[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 00:44_________________________________________________Ooooooooo kuwa Steve Jobs nie żyje....... :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 02:00_________________________________________________http://www.npr.org/2011/10/05/123826622/apple-visionary-steve-jobs-dies-at-56

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 02:02_________________________________________________ :kawa:

Faktycznie :mysli: z tym BLB - wczoraj nawet miałem okazję posłuchać jak kręci ta maszyna i też mi się wydawało, że zdecydowanie za długo :mysli: :mysli: :mysli:

Jobs ;( ;( ;( szkoda bardzo mądrego, charyzmatycznego wizjonera, któremu wiele osób dużo zawdzięcza ;( :( ;( :(

XXI wiek latamy w kosmos, na świecie wymyślają niestworzone rzeczy a nie potrafią wymyślić jakiegoś porządnego lekarstwa na raczysko :wallbash: :wallbash: :wallbash:

BTW

:hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

true Mario

ja dzis sie budzilem co godzina doslownie jestem nie wyspany jak cholera i ciagle slyszalem jakies stuki puki

mowie no kurde zglupialem chyba ;) gdzies kolo 4 slyszalem jak cos spadlo w mieszkaniu no to sie zerwalem

laze szukam i nic ni widu ni slychu pomyslalem ze mam haluny po zupce krewetkowej ktora zjadlem

wieczorem heheh :) kolo 6ej znowu cos mnie obudzilo otwieram oczy i mignely mi szpiczaste uszy i taki zakrecony ogon

mowie kurde co jest cos tu za***rdala :D pale swiatlo lukam za wyro a tam maly rudy zwiniety kocur heh

od poniedzialku sie szwedal po chalupie a przelazl od sasiadki po balkonie heh niezla pier**la ani nie mialczal

ani nic heh :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne jest to że BLB trzeba dłużej kręcić żeby zapalił? bo mojego trzeba i wydaje mi się że to za długo :)

Długo, tzn ile? Ze 2 sek trzeba - ten typ tak ma...

chyba więcej, jak zimny to ze 4s...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam all

Powiedzcie co myślicie o tych samochodzikach.

http://otomoto.pl/audi-a4-C20962692.html

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8t-97r-okazja-i1840868147.html

http://moto.allegro.pl/audi-a4-quattro-1-8-turbo-i1847428556.html

Szukam powoli drugie autka. a kupno jak się pozbędę tigry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

rkwon, ja miałem kiedyś taką samą sytuację, tylko że do mnie przelazł przez balkon taki mały, czarny młody kotek. O 4 rano wlazł na łóżko i PRZESZEDŁ MI PO TWARZY. :decayed: :decayed: :decayed:

Myślałem, że się zesram ze strachu, w życiu się tak nie przestraszyłem i tak szybko nie obudziłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wszystkiego najlepszego :D :D :D :D i sto lat :D:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:51_________________________________________________

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

rkwon, ja miałem kiedyś taką samą sytuację, tylko że do mnie przelazł przez balkon taki mały, czarny młody kotek. O 4 rano wlazł na łóżko i PRZESZEDŁ MI PO TWARZY. :decayed: :decayed: :decayed:

Myślałem, że się zesram ze strachu, w życiu się tak nie przestraszyłem i tak szybko nie obudziłem :D

heheh no ten tez po balkonie wlazl tyle ze wylezc nie mogl bo mamy takie sliskie ustrojstwo na balustradzie

i nie mogl sobie poradzic :)

Marcin skad Ty takie fajne cukiereczki wynajdujesz :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo ? ;)

Nie było :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

frugodh Wszystkiego NAJ NAJ :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin skad Ty takie fajne cukiereczki wynajdujesz :D :D :D

jedni cykaja foty, maluja obrazy, osiagaja sukcesy sportowe. ja znajduje dziewoje ;) it's a gift ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

true Mario

ja dzis sie budzilem co godzina doslownie jestem nie wyspany jak cholera i ciagle slyszalem jakies stuki puki

mowie no kurde zglupialem chyba ;) gdzies kolo 4 slyszalem jak cos spadlo w mieszkaniu no to sie zerwalem

laze szukam i nic ni widu ni slychu pomyslalem ze mam haluny po zupce krewetkowej ktora zjadlem

wieczorem heheh :) kolo 6ej znowu cos mnie obudzilo otwieram oczy i mignely mi szpiczaste uszy i taki zakrecony ogon

mowie kurde co jest cos tu zasuwa :D pale swiatlo lukam za wyro a tam maly rudy zwiniety kocur heh

od poniedzialku sie szwedal po chalupie a przelazl od sasiadki po balkonie heh niezla pier**la ani nie mialczal

ani nic heh :kox:

LOL.......... wesoło :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 10:26_________________________________________________

XXI wiek latamy w kosmos, na świecie wymyślają niestworzone rzeczy a nie potrafią wymyślić jakiegoś porządnego lekarstwa na raczysko :wallbash: :wallbash: :wallbash:

bo w medycynie nie ma developerów..... ile jest tam wariatów / pasjonatów co biorą temat na warsztat i developują w swoim kierunku (?)

Jak żyję to jeszcze nie spotkałem za***iście logicznie myślącego lekarza (a miałem i mam styczność z prof med np. z Kopernika), który by w pełni wykorzystywał swój rozum..... na medycynie zabija się kreatywne, logiczne myślenie... tam każdy dziobie tomy książek na pamięć by skończyć studia... później kolejne dziobanie i klepanie na pamięć by zrobić specjalizację..... i tak to środowisko wygląda.... w rodzinie mam lekarzy po WAM po cywilnej medycynie i często się śmieje, że bym zrobił automat - taki kiosk elektroniczny, gdzie przechodzi się przez formularz a na koniec zostaje postawiona diagnoza i wydrukowana recepta. Sory ale taki automat byłby przy podstawowych chorobach o wiele lepszy niż nie jeden lekarz.

Tyle w temacie z mojej strony.....

[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 10:33_________________________________________________

:hi:

Wszystkiego najlepszego... dużo zdrowia!! i niech Ci się firemka rozwija co by dobrze sypała $$$$$ :naughty::decayed::good:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 10:34_________________________________________________

normalne jest to że BLB trzeba dłużej kręcić żeby zapalił? bo mojego trzeba i wydaje mi się że to za długo :)

Długo, tzn ile? Ze 2 sek trzeba - ten typ tak ma...

chyba więcej, jak zimny to ze 4s...

Panie Marat zrób Pan tak jak wcześniej napisałem.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za życzenia :decayed: :decayed: :good: ale w sumie z czego się cieszyć, że człowiek rok starszy :shocked: . No i dzisiaj pierwszy dzień byłem na nowej uczelni- powiem Wam że zajęć mam mniej niż na zaocznych miałem o dziwo, drugie spostrzeżenie to mnóóóóstwo ładnych dziewczyn. Uniwerek to jest jednak to[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 14:05_________________________________________________WITO poczekaj trochę to od dj sobie b57 kupisz ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...