Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :hi: :hi: :hi:

Kamil, na wysokości lamp - jak otworzysz tylną klapę - masz 2 okrągłe zaślepeczki plastikowe (jedna po prawej stronie, jedna po lewej) wydłubujesz ją malutkim śrubokręcikiem a pod nim masz imbusika (jak dobrze pamiętam "6" :mysli: ) odkręcasz go, wyciągasz lampę, wyjmujesz listwę z żaróweczkami wymieniasz i po robocie :good:

lampaavantb6rearnq9.jpg

Zrobić coś samemu przy własnym :audi::a4fan: "Bezcenne" :decayed: :decayed: :decayed::wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:

jo :) ta najlepiej zrob sobie rynienke np z plastikowej butelki i wetknij ja w dziurke :) zeby te srubeczki Ci nie uciekly w obudowe :) bo bedziesz pozniej rwal pol auta :)[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 08:43_________________________________________________

Zrobić coś samemu przy własnym :audi::a4fan: "Bezcenne" :decayed: :decayed: :decayed: :wink4

:good: :good: :good: :good:

siema Frugo :)[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 08:44_________________________________________________widzielista w lodzi takiego zuczka ??

http://www.sadistic.pl/zuk-tuning-vt89551.htm

robimy moze jakies zdjecia przy sobocie ? Mario bo my musimy sprawdzic to z rozmyciami kiedys :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spac zwiedzac :)

Pantonik jak tam udalo sie rozwinac kabelek ? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed::naughty:

taaa ale bez efektu dlatego nic nie pisałem.... powalczę jeszcze jak nie dzisiaj w nocy to jutro - nie chcę tak łatwo skapitulować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka z wieczorka :wink4:

Seba jak najbardziej foty trza pokombinować :wink4: :wink4: :wink4:

Ogłoszenie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Pilnie potrzebny spec od lodówek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spac zwiedzac :)

Pantonik jak tam udalo sie rozwinac kabelek ? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed::naughty:

taaa ale bez efektu dlatego nic nie pisałem.... powalczę jeszcze jak nie dzisiaj w nocy to jutro - nie chcę tak łatwo skapitulować ;)

hehe spoko :)

jak cos to dasz cyne na spocie :)

Siemka z wieczorka :wink4:

Seba jak najbardziej foty trza pokombinować :wink4: :wink4: :wink4:

Ogłoszenie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Pilnie potrzebny spec od lodówek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

tylko pytanie gdzie bo parking real odpada :P [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 19:29_________________________________________________a co Ci z lodowka tak na marginesie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba lodówka chodziła i w pewnym momencie coś stuknęło i przestała - dokładnie nie wiem bo mnie nie było :confused4: :confused4: :confused4:

DJ jeszcze się nie rozmroziła ale wszystko na dobrej drodze :confused4: :confused4: :confused4:

BTW Nie mam oprogramowania do Aristona :no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...