Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

na wybory trzeba iść :wink4:

chociażby po to by zużyć kartę do głosowania :>

a ja pieprze w czapke i nie ide glosowac :gwizdanie:

nie pier$ol tylko idź weź kartę do głosowania i napisz na niej że ich pieprzysz w czapkę :polew: :polew: :polew:

i być dumny że wyraziłeś swoje zdanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

na wybory trzeba iść :wink4:

chociażby po to by zużyć kartę do głosowania :>

a ja pieprze w czapke i nie ide glosowac :gwizdanie:

nie pier$ol tylko idź weź kartę do głosowania i napisz na niej że ich pieprzysz w czapkę :polew: :polew: :polew:

i być dumny że wyraziłeś swoje zdanie :naughty:

albo namaluje fiuta i napisze ze na niego bede glosowal bo jest najbardziej konkretny :decayed: jak to mialo miejsce na wyborach prezydenckich gdzie moj sasiad lekki alkus wyrazil swoja opinie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda mi to jeszcze tyle lat pracy zostalo ze naprawde:D i tak pewnie emeytury nie dozyje jak tak pojdzie:)

Panton to na kogo glosowac?:D ja chyba machne na Palikota :) gorzej nie bedzie a chociaz zabawnie:D

Klysek szacun dla sasiada:D

Moze wszyscy napiszmy na katach ze pieprzymy ich w czapke:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda mi to jeszcze tyle lat pracy zostalo ze naprawde:D i tak pewnie emeytury nie dozyje jak tak pojdzie:)

Panton to na kogo glosowac?:D ja chyba machne na Palikota :) gorzej nie bedzie a chociaz zabawnie:D

Klysek szacun dla sasiada:D

Moze wszyscy napiszmy na katach ze pieprzymy ich w czapke:D

sasiad konkret typas jest :decayed: kiedys przyjechala policja na interwencje a on bach pasta czarna do laczkow i caly radiowoz we fiuty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: wiecej siedzial w wiezniu niz w domu :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy myślicie, że co? pomrzecie po 50-tce? ni kuta ! nie ma tak dobrze, ktoś na te dzieciaki musi zaiwaniać, bo ja to na emerytów obecnych dopłacam, póki co , moja emerytura wg najnowszego newsa z zus to..........uwaga.....uwagaaaaa....330 zł ! starczy na parę flaszek i aby do kolejnej !

Dlatego kombinuję jak tu zdobyć inna emeryturę.....zagraniczną hahaha a najlepiej to samemu zakisić kasę, bo po ZUS-ie nie ma co spodziewać się cudownych inwestycji, które pomnożą nasze składki.

Co do wyborów.......nie wiem co powiedzieć....żadne POPiS...no i Pan wesołek nie ma szans u mnie, bo sytuacja śmieszna nie jest a kabarety to ja kocham ale w celach rozrywkowych, z drugiej strony....jak nie pojde to wygra jakiś PiS, bo babcie zawsze chodza do wyborów a wtedy chyba w trybie ekspresu stąd prysnę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... żaden POPiS..... lub jego odłamy typu Palikot (PO).....PJN (PiS)........oczywiście nie zagłosuje na SLD bo nie lubię czerwonych braci a jak widzę Kalisza to mnie zbiera na wymioty....

dlatego z czystym sumieniem swój głos oddam na ==> Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke :good:

[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 16:02_________________________________________________ps: a dlatego, że poprzednie ekipy miały szansę PiS,PO i jego odłamy/koalicjanci i efekt chyba wszyscy widzimy chociażby na stacjach paliw...... a Korwin jako jedyny chce ciąć koszty przez ruszenie biurokracji, która w tym kraju jest wyjątkowo rozrośnięta i nie ludzka.... ja wiem, że zaraz odezwą się głosy, że to nie wina urzędników tylko przepisów itp.... więc trzeba te przepisy zmienić... uprościć i tyle a nie dostawiać kolejne stołki "bo mamy za dużo pracy i się nie wyrabiamy".... kolejny temat, którego nawet Prawy i Sprawiedliwy Kaczyński z Ziobro się nie czepił to "wymiar sprawiedliwości" szeroko rozumiany.... jeżeli ktoś z tym nie miał styczności to nie wie jakie to wielkie gówno śmierdzące na odległość.... prokuratorzy, sędziowie + chore przepisy (celowo stworzone) i postępowania sądowe/administracyjne, które ciągną się w nieskończoność to kolejny temat do ruszenia.... bo mamy taki burdel w tym kraju, że chyba szkoda pisać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem dzisiaj tej pannie dowód i umowę, przy okazji sobie trochę pogadaliśmy - śmieszna dziewczyna, taka niezależna, etc - nie mój typ, ale na kawę bym się mógł umówić w zasadzie :wink4: Rozwaliło mnie jej zdanie "ja myślałam, że jak pójdę na politechnikę, to na moim kierunku będzie pełno facetów, a tu zonk!" :polew: jeszcze dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy na jej temat:) A tak na marginesie... PZU nawet nie chce mi rzeczoznawcy wysłać - wszystko załatwione na telefon i chyba mi odszkodowanie wypłacą w przeciągu kilku dni... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny stwierdzam "Małe dzieciaki są Zajebiaszcze !!!!!!!!!" :polew: :polew: :polew:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie odniose do tego co Pantonik napisal :)

wedlug mnie to jeden c**j :) czy sie zaglosuje na tego czy na tamtego uwazam ze wszyscy pra do stolka zeby napchac jape i tyle

gadanie gadaniem nikt nie realizuje swojego programu wyborczego zrobione sa tylko po to zeby na kogos glosowac bo obiecuje

ze bedzie tak super ze inni sa c**jowi a on jest ten prawy i uleczy polske gowno prawda dopcha sie napakuje kiermany i nic

sie nie zmieni ...

DJ kurde wezno moze nie ja ale ta sytuacje jakos wykorzystaj sensownie :D kawka kawka imprezka i sie zobaczy czy warto dalej

ale pobawic sie mozna nie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...