Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry :>

pierwsze skrobanie szybek zaliczone :naughty:

fajnie..... :gwizdanie:

:pociesz::buziak::pociesz::buziak: Siemanko Aneczko :>

u nas jeszcze nie skrobiemy ale tylko patrzeć :confused4:

Jak tam Ci bez nas :decayed: :?:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 07:55_________________________________________________

BTW

Fajny Avatar :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jak myślisz...

;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( cały czas

Opublikowano

a jak myślisz...

;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( cały czas

Będzie gitez majonez :good: przyzwyczaisz się, to tylko kwestia czasu.

Ale jak by było Ci bardzo ciężko to podlatuj na weekend :drunk: :drunk: :drunk::dance: :dance: :dance::banan2: :banan2: :banan2::seksiasty: :seksiasty: :seksiasty:

Opublikowano

daj spokój ile można pić?????????????????????

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

daj spokój ile można pić?????????????????????

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

no troszkę można :wink4: - szczególnie w weekendy :naughty: :naughty: :naughty:

Tymczasem :witch: do pracuni.

Miłego dzionka dla wszystkich :hi:

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 06:52_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225363.0 :naughty:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 07:09_________________________________________________czym smiga nowy kolega z LDZ :gwizdanie:

to po tą sztuczkę z profilu byliście wczoraj :?: :?: :?:

Jeśli tak to :evil: ogień piekielny - niektórzy się :slina: :slina: :slina::wink4: :wink4: :wink4:

nie tamta to B5 1.8 T ale chyba raczej juz nie bedzie kupowana :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

bry :>

pierwsze skrobanie szybek zaliczone :naughty:

fajnie..... :gwizdanie:

:hi: :hi: :hi:

nom a avaarek fajny :D

musze cos zadzialac z banersem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

bry :>

pierwsze skrobanie szybek zaliczone :naughty:

fajnie..... :gwizdanie:

:hi: :hi: :hi:

nom a avaarek fajny :D

musze cos zadzialac z banersem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no co Ty nie powiesz :gwizdanie:

hejka Sebuś :wink4:

Opublikowano

:hi: :>

panie i panowie w końcu się doczekałem i po wielu tygodniach walki najpierw z reklamacją poprzednich i czekaniem, w końcu przyszły nowe troszkę inne lampki na tył :evil:

zagościły LEDziki :evil::radocha:

fotka poglądowa na szybko z telefonu po montażu :)

ooooled.jpg

:naughty:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

kanu, jest kox :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 09:56_________________________________________________

Ciekawe, czy to ta ST .... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225363.new#new

Opublikowano

:hi: :>

panie i panowie w końcu się doczekałem i po wielu tygodniach walki najpierw z reklamacją poprzednich i czekaniem, w końcu przyszły nowe troszkę inne lampki na tył :evil:

zagościły LEDziki :evil::radocha:

fotka poglądowa na szybko z telefonu po montażu :)

ooooled.jpg

:naughty:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

czy ktoś może posiada lub wie gdzie można kupić przekaźnik

Opublikowano
  • Autor

zaczyna sie :D

http://wyborcza.pl/1,75248,10454749,Palikot__zdjac_krzyz_w_sali_obrad_Sejmu.html

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 11:08_________________________________________________

czy ktoś może posiada lub wie gdzie można kupić przekaźnik

znowu bedziesz jakies bomby zdalnie dopalal ?? :D:decayed:

Opublikowano

hehehee... to jest + Palikota... jak wszedł do sejmu będzie wesoło..... myślę, że będzie lepszy niż Leper z Samobroną :D

Opublikowano

Kaczor już szuka haków na Palikota i jego posłów :D

Opublikowano

siema :hi: :hi: :hi:

kanu lampki :good:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 11:47_________________________________________________

Kaczor już szuka haków na Palikota i jego posłów :D

bedą jaja :evil:
Opublikowano

kacze jaja :)

no cóż ale dobrze wyszło, że zagłosowałem na partie Palikota :)

Opublikowano

kacze jaja :)

no cóż ale dobrze wyszło, że zagłosowałem na partie Palikota :)

To tak jak ja :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

BTW, ciekawe, czy Kolega smieciuch od S4 B6 się odezwie :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano
  • Autor

pewnie nie :D

Opublikowano

pewnie nie :D

:D:D:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.