Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy w Klubie smol :hi: :hi: :hi:

Choć odnoszę wrażenie, że Panton i Kłysiu już Cię poznali :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i na dobrej feldze..... bo wiadomo... do audi musi być felga :D:D:D:D:D:D:D:D:D

najlepiej BBS-y :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Panton obiecuje zadnego papierosa nie za pale szkoda furki

Opublikowano

nie znam smol'a ale B5 1.8T :good: :good: :good:

tylko aby mu sie check nie palił

polift pełny.... 1.8T..... :naughty:

wow :good:
Opublikowano

Witamy w Klubie smol :hi: :hi: :hi:

Choć odnoszę wrażenie, że Panton i Kłysiu już Cię poznali :D

nawet przezylismy super wycieczki :gwizdanie: vectrolotem :kox:
Opublikowano

Witamy w Klubie smol :hi: :hi: :hi:

Choć odnoszę wrażenie, że Panton i Kłysiu już Cię poznali :D

nawet przezylismy super wycieczki :gwizdanie: vectrolotem :kox:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

No a polift 1.8T to jest taka prawie że eSa :kox: :kox: :kox:

Quattro? :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Witamy w Klubie smol :hi: :hi: :hi:

Choć odnoszę wrażenie, że Panton i Kłysiu już Cię poznali :D

nawet przezylismy super wycieczki :gwizdanie: vectrolotem :kox:

chociaż początki były ciężkie ale po 30km można się przyzwyczaić nawet do tej sportowej zawiechy :naughty::D

Opublikowano

Chłopaki ja musze w koncu cos zjesc od rananic tylko ryta głowa zeby byla dobra a4 :>

Opublikowano

Kimiasz no bez Q właśnie..... :confused4: ;(

Opublikowano

Witamy w Klubie smol :hi: :hi: :hi:

Choć odnoszę wrażenie, że Panton i Kłysiu już Cię poznali :D

nawet przezylismy super wycieczki :gwizdanie: vectrolotem :kox:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

No a polift 1.8T to jest taka prawie że eSa :kox: :kox: :kox:

quattro? :cool1: :cool1: :cool1:

oska :disgust:
Opublikowano

Chłopaki ja musze w koncu cos zjesc od rananic tylko ryta głowa zeby byla dobra a4 :>

profil uzupełnij i możesz iść :gwizdanie:

Opublikowano

hahaah vectolot . Zawiecha sportowa :polew:

Opublikowano

Chłopaki ja musze w koncu cos zjesc od rananic tylko ryta głowa zeby byla dobra a4 :>

no zjedz zjedz bo az mokry jestes z podniecenia :kox:
Opublikowano

Chłopaki ja musze w koncu cos zjesc od rananic tylko ryta głowa zeby byla dobra a4 :>

profil uzupełnij i możesz iść :gwizdanie:

Właśnie kurna :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:34_________________________________________________

Aha, no i na spocie w niedzielę obecność obowiązkowa :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Chłopaki ja musze w koncu cos zjesc od rananic tylko ryta głowa zeby byla dobra a4 :>

profil uzupełnij i możesz iść :gwizdanie:

Właśnie kurna :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:34_________________________________________________

Aha, no i na spocie w niedzielę obecność obowiązkowa :cool1: :cool1: :cool1:

obiecal ze bedzie jezdzil na spoty :gwizdanie:
Opublikowano

Chłopaki ja musze w koncu cos zjesc od rananic tylko ryta głowa zeby byla dobra a4 :>

profil uzupełnij i możesz iść :gwizdanie:

Właśnie kurna :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:34_________________________________________________

Aha, no i na spocie w niedzielę obecność obowiązkowa :cool1: :cool1: :cool1:

obiecal ze bedzie jezdzil na spoty :gwizdanie:

:good: :good: :good:

Opublikowano

mariuszzgierz nie czaj sie zapraszamy :kox: co cie gnebi kolego :cool1:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

mariuszzgierz nie czaj sie zapraszamy :kox: co cie gnebi kolego :cool1:

:nabijasie:

Nowy, boi się :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mariuszzgierz nie czaj sie zapraszamy :kox: co cie gnebi kolego :cool1:

:nabijasie:

Nowy, boi się :naughty: :naughty: :naughty:

ze bedzie wkupne placil :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.