Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba czy ty kiedyś orientowałeś się w temacie zamknięcia schowka w którym jest trójkąt :mysli: czy jest to dostępne jako część zamienna :?: (chodzi mi o pokrętło)

o to chodzi :mysli:

wycinek_etki.jpg

chyba tak, ale spytałem tak luźno - póki co nie potrzebuję :gwizdanie: :cool1::wink4:

jeżeli tak to 16 zeta w ASO[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:10_________________________________________________gdy byś potrzebował :>
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oleum i filtr to 15 min roboty pod blokiem :polew:

chyba że masz osłone pod silnikiem

Opublikowano

za 16 zeta to się w sumie nie opłaca kleju na to kupować :wink4:

Opublikowano

oleum i filtr to 15 min roboty pod blokiem :polew:

chyba że masz osłone pod silnikiem

to wtedy 16 min :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

oleum i filtr to 15 min roboty pod blokiem :polew:

chyba że masz osłone pod silnikiem

nopewnie ze mam :decayed: co ty myslisz :tongue4: a poza tym wrlac sie pod blokiem wsrod tych moherowych babek :kwasny::( to daje 15 min i juz zajezdza straz wiejska ze olej pod blokiem jest wymieniany :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Seba czy ty kiedyś orientowałeś się w temacie zamknięcia schowka w którym jest trójkąt :mysli: czy jest to dostępne jako część zamienna :?: (chodzi mi o pokrętło)

o to chodzi :mysli:

wycinek_etki.jpg

chyba tak, ale spytałem tak luźno - póki co nie potrzebuję :gwizdanie: :cool1::wink4:

jeżeli tak to 16 zeta w ASO[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:10_________________________________________________gdy byś potrzebował :>

:hi: za info :wink4:

Opublikowano

Wy to macie przesrane w tym mieście :tongue4: ja to normalnie legalnie biorę brykę na wózek widłowy spuszczam oliwe i nie muszę za nic płacic :tongue4:

Opublikowano

Seba czy ty kiedyś orientowałeś się w temacie zamknięcia schowka w którym jest trójkąt :mysli: czy jest to dostępne jako część zamienna :?: (chodzi mi o pokrętło)

o to chodzi :mysli:

wycinek_etki.jpg

chyba tak, ale spytałem tak luźno - póki co nie potrzebuję :gwizdanie: :cool1::wink4:

jeżeli tak to 16 zeta w ASO[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:10_________________________________________________gdy byś potrzebował :>

skarbnicaq wiedzy :kox:

mogl bys mi podac wyniki lotka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

do maszynki na xp virtualbox styknie czy cos innego polecacie ?

Opublikowano

Seba czy ty kiedyś orientowałeś się w temacie zamknięcia schowka w którym jest trójkąt :mysli: czy jest to dostępne jako część zamienna :?: (chodzi mi o pokrętło)

o to chodzi :mysli:

wycinek_etki.jpg

chyba tak, ale spytałem tak luźno - póki co nie potrzebuję :gwizdanie: :cool1::wink4:

jeżeli tak to 16 zeta w ASO[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:10_________________________________________________gdy byś potrzebował :>

skarbnicaq wiedzy :kox:

mogl bys mi podac wyniki lotka :decayed:

7,18,22,23,46,49

ale kasiora na połowe :naughty:

Opublikowano

Seba czy ty kiedyś orientowałeś się w temacie zamknięcia schowka w którym jest trójkąt :mysli: czy jest to dostępne jako część zamienna :?: (chodzi mi o pokrętło)

o to chodzi :mysli:

wycinek_etki.jpg

chyba tak, ale spytałem tak luźno - póki co nie potrzebuję :gwizdanie: :cool1::wink4:

jeżeli tak to 16 zeta w ASO[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:10_________________________________________________gdy byś potrzebował :>

skarbnicaq wiedzy :kox:

mogl bys mi podac wyniki lotka :decayed:

7,18,22,23,46,49

ale kasiora na połowe :naughty:

:good::notworthy::decayed:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:24_________________________________________________lece w kokon jak to Mariano mowi :decayed:
Opublikowano
  • Autor
kuzyn%20arek.jpg
Opublikowano
  • Autor
:rolleyes:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:55_________________________________________________Pantonik daj znaka jak bedziesz ;)[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:55_________________________________________________dobra czas sie wziasc do pracy :P szkoda czasu :D
Opublikowano

na brode dzisiaj trąbiłem na kopcińskiego. nawet nie spojrzał... ;(

Opublikowano

na co :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ktoś ma nową etkę podrzucić?[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 23:50_________________________________________________na moją trzecią żonę :decayed:

Opublikowano

a co potrzebujesz do tego paździocha :decayed:

Opublikowano

tak. ćwiartke mi źle przypasowali z przystanku i teraz muszę coś dopasować z ori golfa najlepiej. :decayed:

Opublikowano

tera to tylko 3 wiadra szpachli pomogą :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.