Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no trzeba

a co dolega

zauważyłem ze mi kopcić i dziwnie buczy

kolor, na bucie czy niezależnie, odczuwalne obniżenie mocy

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dj. U mojej Narzeczonej (:) ) wejdę na forum to pogadamy na ten i owy temat.

Dj gada z laskami :polew:

Opublikowano

no trzeba

a co dolega

zauważyłem ze mi kopcić i dziwnie buczy

kolor, na bucie czy niezależnie, odczuwalne obniżenie mocy

kolor raczej ciemny , spadku mocy nie odczuwam
Opublikowano

:hi: Dobry.

Chris - masz tutaj rację, to nie jest ważne czy to a4, a5 czy a6, ważne, żeby jeździło i się nie psuło. Ale widzisz każdy facet ma jakąś zajawkę i przyjemnie byłoby jeździć remikowozem (btw. minąłem się z nim dzisiaj :kox: kurde to auto jest niesamowite!)

Ale dzisiaj miałem akcję w pracy to szok. Jadę sobie służbówką (opel combo :shocked:) i nagle na Piłsudskiego naprzeciw central I złapałem kapcia. No to go na chodnik, znalazłem klucza, lewaros i jedziemy z koxem. Okazuje się, że klucz gówno warty, te krzyżaki too ... No to go zostawiłem i czekałem na kumpla. Kumpel podjeżdża drugim combo, zabieramy towar i jeździmy po klientach. Nagle na ul. Nawrot combo zgasło <- co się okazało? Skończył się gaz, zapaliło się immo i pupa z jazdy :) Także w przeciągu godziny zepsuły się dwa samochody. -> "nie lubię poniedziałków" pasuje tutaj jak pięść do szczęki.

Dj. U mojej Narzeczonej (:) ) wejdę na forum to pogadamy na ten i owy temat.

:polew: :polew: :polew: a kto lubi poniedziałki :wink4:
Opublikowano

Dj. U mojej Narzeczonej (:) ) wejdę na forum to pogadamy na ten i owy temat.

Dj gada z laskami :polew:

z kolesiami na koncie laski[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 19:03_________________________________________________

no trzeba

a co dolega

zauważyłem ze mi kopcić i dziwnie buczy

kolor, na bucie czy niezależnie, odczuwalne obniżenie mocy

kolor raczej ciemny , spadku mocy nie odczuwam

moge wieczorkiem podpiąć i cuś zrobić

Opublikowano

Dj. U mojej Narzeczonej (:) ) wejdę na forum to pogadamy na ten i owy temat.

Dj gada z laskami :polew:

z kolesiami na koncie laski[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 19:03_________________________________________________

no trzeba

a co dolega

zauważyłem ze mi kopcić i dziwnie buczy

kolor, na bucie czy niezależnie, odczuwalne obniżenie mocy

kolor raczej ciemny , spadku mocy nie odczuwam

moge wieczorkiem podpiąć i cuś zrobić

to kiedy i gdzie mogli byśmy się spotkać?
Opublikowano
a kto lubi poniedziałki

Ehh daj spokój. Nie zawadzał mi w stosunku do całego tygodnia. Jednak dzisiaj dał mi ostro popalić. Ja tu skaczę na krzyżaku a ludzie na przystanku stoją i się patrzą na pajaca to mu co chwilę gęba wystaje z nad paki. Jakbym na trampolinie skakał :D wreszcie się wyrobił i mogłem sobie pokręcić .. Do tego jeszcze zapomniałem komórki z firmy, a na pace towar dla klientów buahahah. No było dobrze. Jak cały tydzień taki ma być, to ja skaczę z bloku prosto na łeb (ale najpierw zmienię koła w OOOO)

Chrisie Twoja laleczka jest prawdziwa perełka. Skąd ją masz ?:)

Opublikowano

Dell na zamkniętym odcinku koło 18

Opublikowano

Dell na zamkniętym odcinku koło 18

ok , mam rozumieć ze jutro
Opublikowano

może być jutro, ja tam latam codziennie

Opublikowano

może być jutro, ja tam latam codziennie

to ja jurto podjadę ok 18
Opublikowano

ok

Opublikowano

Siemano z wieczora :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:56_________________________________________________

Chrisie Twoja laleczka jest prawdziwa perełka. Skąd ją masz ?:)

e tam perełka :decayed: ale ją lubięi staram sie dbać o nią :wink4:

Przyprowadziłem ją z kraju wolnej miłości i :pali: marihuany :naughty:

Opublikowano
Przyprowadziłem ją z kraju wolnej miłości i
Strzelam: Grecja ? :embarrassed: nie no śmieję się Holandia uuu, kawał drogi.

Opowiesz mi coś więcej na jej temat. Kurde ten kolor to chyba jeden z najbardziej nadających się do naszych laleczek. Twój avant to jest cudo. Bardzo mi się podoba. Kolory raczej te same, wyposażenie chyba te same. Ty masz grzanie pod dupeczkę? W niedzielę pooglądam sobie ją dokładniej, ale bynajmniej nie po to by szukać dziury w całym - po prostu ponapawam się jej pięknem.

Opublikowano
Ty masz grzanie pod dupeczkę?

chriss ma "grzanie dupeczką" :D

Opublikowano
  • Autor

no trzeba

a co dolega

zauważyłem ze mi kopcić i dziwnie buczy

kolor, na bucie czy niezależnie, odczuwalne obniżenie mocy

kolor raczej ciemny , spadku mocy nie odczuwam

oj tam normalne w dieslu napewno przesadzasz ;) hyhyhy :) przeplywka moze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a ze ja jestem glownym specjalista tutaj wiec stawiam na to :P

Opublikowano

o kutwa o tym nie pomyślałem :mysli:

Opublikowano
grzanie dupeczką
Tzw. system Serałnd (surround) kurde, a że avant to "dźwięk" ładnie się roznosi :)
Opublikowano

(btw. minąłem się z nim dzisiaj)

true... :cool1: jadę sobię jadę. skręcam sobie skręcam. a tutaj jakaś twarz mi się śmieje do mnie znajoma z półdostawczaka. to sobię pomachałem i też się kielczę. a co! pzdr :decayed::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.