Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Seba, no mnie też jest smutno, ale pociesza mnie myśl, że jak już operacja WP się zakończy, znów będę co tydzień :D

BTW, myślę, że raz na jakiś czas uda mi się przyjechać, tzn. wtedy, gdy będę dłużej w Łodzi, tak, jak za tydzień. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czaje czaje :) wiesz albo zrobimy spota o 17ej na kaliskim :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Z Kaliskiego już nie będę jeździł, bo Kaliska przejęła cały ruch z/do Warszawy.

Teraz będę dygał z Widzewa o 20:36 :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz wiem z ktorym wachaczem mam problem z lewym dolnym tym blizej zderzaka uszczelka poszla na wachaczu :) i mam uszczelke do wymiany pod pokrywa silnika bo tam mi sie poci troche i nalezy to zrobic przed zima dlatego jutro sie za to biore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dobry.

Chris - masz tutaj rację, to nie jest ważne czy to a4, a5 czy a6, ważne, żeby jeździło i się nie psuło. Ale widzisz każdy facet ma jakąś zajawkę i przyjemnie byłoby jeździć remikowozem (btw. minąłem się z nim dzisiaj :kox: kurde to auto jest niesamowite!)

Ale dzisiaj miałem akcję w pracy to szok. Jadę sobie służbówką (opel combo :shocked:) i nagle na Piłsudskiego naprzeciw central I złapałem kapcia. No to go na chodnik, znalazłem klucza, lewaros i jedziemy z koxem. Okazuje się, że klucz gówno warty, te krzyżaki too ... No to go zostawiłem i czekałem na kumpla. Kumpel podjeżdża drugim combo, zabieramy towar i jeździmy po klientach. Nagle na ul. Nawrot combo zgasło <- co się okazało? Skończył się gaz, zapaliło się immo i d*pa z jazdy :) Także w przeciągu godziny zepsuły się dwa samochody. -> "nie lubię poniedziałków" pasuje tutaj jak pięść do szczęki.

Dj. U mojej Narzeczonej (:) ) wejdę na forum to pogadamy na ten i owy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...