Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.sadistic.pl/aston-martin-vt91133.htm[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:12_________________________________________________Misiek musi sobie zapodac megafon i ten kawalek jak bedzie wjezdzal na spota musi juz na politechniki wlaczac :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bym wyszedł i pomógł napier**** tego debila co nie potrafi PO LUDZKU z samochodu wysiąść... kurwaaaa jakim trzeba być debilem by przy otwieraniu drzwi za***ać komuś drzwiami.... przecież wychodząc z auta otwieram delikatnie drzwi i patrzę ile mogę otworzyć drzwi a nie ..... machhhhhhhh ciachhhhhh ......... i przyebane... kuwa w oborze Ci ludzie mieszkają czy mózg im zdechł....

Więc podsumowując to jak się nie używa rozumu i nie patrzy tylko pizzzd drzwiami to trzeba nawalić pięści do durnego łba by na przyszłość chociaż chwilkę popatrzył!

A co do pasów to przepisy wszystkiego nie określają i wtedy odwołujemy się do mózgu! Logiczne jest, że jak mamy szerokość pasa na dwa auta to nie stajemy na środku jak pała bo nie ma linii namalowanej jak dla "Downa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew:

no dokladnie zgadzam sie :D plaskacz na jape i kropka :P:D

hehe Pantonik a tak mi sie przypomnialo jak tam moja zorka ?? bida nie ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bida bo ujaaa działa na tym kabelku i zacząłem szukać jakiejś specyfikacji do tego by napisać sterownik pod to amerykańskie badziewie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loooo to chyba szkoda zachodu daj sobie spokoj :D

mysle ze te patalachy zza oceanu cos zj***li i tyle ;)

kupi sie mala jakas extreme zeby mozna bylo do auta podpiac na lato a to sie odstawi

jako zabytek z ameryki :D :D :D [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:24_________________________________________________Ty sie lepiej zastanow nad tematem co poruszylismy w niedziele a nie tak ta kamere olej to :D powaznie mowie :D sral to pies :)

i tak jest stara :D 7 lat ... bez sensu :)[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:25_________________________________________________http://www.sadistic.pl/pierwsza-cysterna-ropy-z-trzebini-vt91019.htm

ehhh to byly czasy :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:28_________________________________________________i znowu cisza :) i tak po 00 do 9ej ehhh ciagle sam ;( ;( ;( ;( :confused4::kox: :kox: :kox: :kox: :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuje sie taki samooooooooooootny ..... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 19:01_________________________________________________

Seba Ty wstawiałeś ten filmik z ta astra co tak zapitala ?

tak :) a co nadziales sie na nia ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz po wymianie uszczelki pod pokrywa silnika i wahacza, troche sie nagimnastykowalem z ta pokrywa bo nie chciala tak latwo wyjsc ale dalem rade :) wahacz juz nie skrzypi az milo smigac po jakims tygodniu zobacze czy mi sie kolo pokrywy olej nie pokazuje i jak bedzie sucho to auto do zimy przygotowane, kacie po swietach zmienimy i w droge dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz po wymianie uszczelki pod pokrywa silnika i wahacza, troche sie nagimnastykowalem z ta pokrywa bo nie chciala tak latwo wyjsc ale dalem rade :) wahacz juz nie skrzypi az milo smigac po jakims tygodniu zobacze czy mi sie kolo pokrywy olej nie pokazuje i jak bedzie sucho to auto do zimy przygotowane, kacie po swietach zmienimy i w droge dalej

heh zazdroszcze drygu do aut ;( kurde no zebym nie wiem jak sie staral to mi nie idzie a tak bym chcial :D eee co ja bede wam opowiadal bo byscie sie posikali ze smiechu :D:P

Tomek :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba u mnie to nie tak latwo szlo pol dnia z tym walczylem najgroszcze ze bez podnosnika to sie umeczy czlowiek jak cholera zdjac ta oslone to wszystko tragedia, ale dalem rade wpadne w niedziele z paczka dla Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

ale sie naebalem z wymiana zarowek h7 :D patologia nromalnie mam dwie lewe albo i pol lewe rece do roboty przy aucie :)

ale udalo sie godzinke mi to zajelo :P

mojemu mechaniorowi zajmuje 10 minut :) juz podglądnęłam jak to robi i raz z małżem nam sie udało samemu sprawnie wymienic we Francji, bo ci kazali nam na caly dzien auto zostawic i by się buliło ze hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba u mnie to nie tak latwo szlo pol dnia z tym walczylem najgroszcze ze bez podnosnika to sie umeczy czlowiek jak cholera zdjac ta oslone to wszystko tragedia, ale dalem rade wpadne w niedziele z paczka dla Ciebie :D

to i ja wpadne z paczka :P

:hi: :hi: :hi:

ale sie naebalem z wymiana zarowek h7 :D patologia nromalnie mam dwie lewe albo i pol lewe rece do roboty przy aucie :)

ale udalo sie godzinke mi to zajelo :P

mojemu mechaniorowi zajmuje 10 minut :) juz podglądnęłam jak to robi i raz z małżem nam sie udało samemu sprawnie wymienic we Francji, bo ci kazali nam na caly dzien auto zostawic i by się buliło ze hej

ja obczailem ze ta niby prostsza czyli od pasazera szybciej mi poszlo jak wypialem caly zaczep zalozylem zarowke potem wpialem koste a potem zaczep gora 5 minet wiecej sie nameczylem bo skrecilem wszystko mowie za***iście a tu sie okazalo ze zapomnialem tych zaslepek od kloszy pozakladac i wszystko od nowa rozkrecanie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no mowilem ze gamon samochodowy jestem to wlasnie tak jest no a jak zalozylem zarowki i odpalilem auto ?? i wszystkie klucze mi spadly srubki i wszystko co bylo na pokrywie ?? heheh no ja tak robie wlasnie sie smiejcie sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no mowilem ze gamon samochodowy jestem to wlasnie tak jest no a jak zalozylem zarowki i odpalilem auto ?? i wszystkie klucze mi spadly srubki i wszystko co bylo na pokrywie ?? heheh no ja tak robie wlasnie sie smiejcie sie :D

:polew: :polew: :polew: :polew: z tymi zaślepkami to dałeś ciała :decayed:

Sebek ale nie każdy musi mieć dryga do wszystkiego jeden ma do tego a drugi do tamtego dlatego ludzie powinni sobie pomagać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba nie martw sie ja pewnie bym tak samo zrobił jak Ty :P

chciałem wymienić zarowke a dokładniej sprawdzić czy mam klucz zeby lampe odkręcić wszyscy przestrzegali zebym srubki nie stracił wiec srubka jest ale koncowka mi spadła :D:D:D[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 20:47_________________________________________________o widze DJ jest :D:D:D:D dobrze ze nie pojechałeś do Jarka bo to z lekka przegięcia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no ta ale ubolewam nad tym ze choc troche nie mam wiedzy ani umiejetnosci jakbym chcial miec ale bede nad tym pracowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...