Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

qrde no...kilka osob mi mowi, zeby to auto skladac, pojezdzic miesiac-dwa i opitolic, a ja nadal graty kompletuje do "swapa"... sam juz nie wiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz DJ gdybym widział to bym doradził ale furacza nie widziałem i się nie wypowiem :decayed:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 21:17_________________________________________________albo się wypowiem :decayed: znaczy się jak bardzo furmanka była przekoszona to do żyda a jak nie to swap :cool1:

no i byśmy potem nie musieli co spota checka gasić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde no...kilka osob mi mowi, zeby to auto skladac, pojezdzic miesiac-dwa i opitolic, a ja nadal graty kompletuje do "swapa"... sam juz nie wiem :mysli:

jak dobrze zrobisz to pojeździsz :wink4: a jak będzie woda się lała do środka to poprawisz i sprzedasz tak jak ja :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy musi mieć dryga do wszystkiego jeden ma do tego a drugi do tamtego dlatego ludzie powinni sobie pomagać

Chris, jakie Ty masz podbudowujące myśli dzisiaj :D to już druga jaką czytam hehe.

A ja auto dj widziałem :gwizdanie: No jest tam trochę roboty ale trafił swój na swego. jak ktoś tak ogarnia auta to będzie w stanie sobie to zrobić. A to uszkodzenie poszło na dach dj? bo już nie pamiętam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili juz praktycznie jest wyprostowana - teraz trzeba to pomierzyc i skladac dalej:)

musisz złapać jakąś C5 na podnośnik i mierzyć a potem swoją :tongue4:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 21:46_________________________________________________a zawsze możesz zrobić na oko :naughty: jak będą 4 ślady to powiesz przy sprzedaży że to quattro i tak musi być :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o dziwo - geometria po wymianie zwrotnicy i wahaczy oraz calego wozka jest ok:) Stoje na rozdrozu, czy kupowac ori czesci, skladac to i sprzedac, czy jednak przerabiac... Wtedy szybciej trzeba sie pozbyc mojego obecnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę humoru :naughty:

Caryca Katarzyna szukała wytrawnego kochanka, lecz żaden z kandydatów nie wytrwał dłużej niż 50 orgazmów. Katarzyna była niepocieszona. Wkrótce jednak dowiedziała się ze w dalekiej syberyjskiej puszczy mieszka młody drwal, który może zaspokoić każda kobietę. Udała się Katarzyna do owego drwala i mówi:

- Albo zaspokoisz mnie 100 razy, albo mój kat zetnie ci głowę.

Drwal się zgodził i wspólnie z caryca odliczali kolejne orgazmy drwala:

- 1, 2, 3, ..50, ........,90, ..... Katarzyna już nie wytrzymuje, ale drwal mówi miało być 100, to będzie 100, i liczą dalej. Gdy doszło do 99 orgazmu Katarzyna kłamiąc krzyczy:

- 100!

- Nie, 99 mówi drwal.

- 100, według moich rachunków jest już setny raz.

- Caryco, mówi drwal, ja jestem człowiek prosty, ale uczciwy, pogubiliśmy się w rachunkach,więc zaczynamy od nowa!

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zboki :)

roboty sie mowi :P[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 05:20_________________________________________________amazonka Was obudzi

316690_10150345787899086_6280019085_8300630_114190675_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhehe skoda ze nie kiszona :D[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 08:28_________________________________________________co taka posucha dzisiaj ze nikogo nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...