Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w tamtym watku zaraz noze poleca ;):D[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 19:50_________________________________________________

jeszcze raz wielkie dzięki dla Bartek1605 :hi:

na spota zapraszamy ...

wpadnę

no i prawidlowo niedziela 18 normalnei real albo cos innego pod dachem jak bedzie zimno :)

ale to ustalimy w niedziele

:polew:

jednak coś tam śmierdzi :cool1:

tez mi sie cos wydaje ze grube nici tam byly do szycia uzyte ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale nie nam to oceniac :wink4:

chyba ze ktoś lubi być piegowaty :polew:

Opublikowano
  • Autor

o tak mi sie zucilo

317472_10150346796524086_6280019085_8306391_716820613_n.jpg

Opublikowano

jakimi nićmi.... ??? jasno widać kto ma rację.... a Malik nie odpowiedział na temat tylko popitolił wątkami i "dalej nie chce mi się dyskutować...."

echhhh... nawet na forum są układy i układziki.... dobrze, że koleś się broni... byłby głupi jakby tematu nie nagłośnił....

Opublikowano
  • Autor

zgadzam sie i nie widze argumentacji ze drugie konto i napisal to jak mial niby to zrobic skoro z tamtego nic nie mogl pisac...

bez sensu ... i dalej sie trzymaja screenow no kurde az sie prosi wyslac screena w ktorym ktorys kto tak broni screenow napisal

cos obrazliwego na mnie no :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

qrde juz mi sie nie chce czytac tego wszystkiego :D

Opublikowano

jakimi nićmi.... ??? jasno widać kto ma rację.... a Malik nie odpowiedział na temat tylko popitolił wątkami i "dalej nie chce mi się dyskutować...."

echhhh... nawet na forum są układy i układziki.... dobrze, że koleś się broni... byłby głupi jakby tematu nie nagłośnił....

jasne że tak i nie ma co się mieszać

ale Malik powinien to wyjaśnić :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a ja i tak nie wiem o co poszlo :P

Ty to tam spij lepiej albo pracowniko dogladaj bo widze ze krzywow fuge klada :D:polew: :polew: :wink4::decayed:

Opublikowano

a ja i tak nie wiem o co poszlo :P

o butelke soku marchwiowego

Opublikowano

ojcowie zalozyciele ahahahah rodzina Soprano k**wa..... i maja monopol na a4

Opublikowano

chłopaki trochę namieszali i żaden się nie chce do tego przyznać bo pewnie honor nie pozwala :polew:

ale wątek frekwencje ma :>

Opublikowano

wpłynąłem na zmianę regulaminu :naughty::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jak o ojcach mowa :polew:

Opublikowano

stare :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

wpłynąłem na zmianę regulaminu :naughty::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

szacun tez jestem za :D

Opublikowano

wiem ale ci ojcowie zalozyciele mnie rozwalili :polew:

Opublikowano

i tak powstała śmietanka towarzyska

Opublikowano

teraz się pozabijają na PV :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:56_________________________________________________

wpłynąłem na zmianę regulaminu :naughty::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

powinieneś dostać wyróżnienie :P
Opublikowano

Ponton na prezydenta...jak kabel odzyska oczywiscie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.