Spociki Łódzkie

Seba_LDZ

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no i milutko bylo na obronie widze :D:good:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 23:51_________________________________________________pozytywnie to najwazniejsze ;) ja na swoja druga obrone jak wlazlem pierwszy bylem mniej zestresowany no bo w koncu druga w trakcie obrony mi powiedzieli ze w sumie to nic to nie zmienia czy cos powiem czy nie bo i tak dostaje celujacy :) heheheh wiec sobie pogadalismy a co tam jak tam i wogole :)

w kazdym razie Prezesie gratki jeszcze raz i liczymy ze jutro ogarniesz temat sporu tak jak powinien byc ogarniety :D :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

• Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Seba_LDZ

• klysek

• bartek1605

• Kimi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak tak zajmę się tym jutro , bo dzisiaj za późno , żeby dzwonić po ludziach :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

swinstwa odrazu a pamietam jak brales ostatnio to mowiles nareszcie nareszcie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew:

nie spimy walczymy ogien na tloki i jaaaaaaaaaaaaaazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :naughty:

dobra kierunek LDZ :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 07:22_________________________________________________zobaczymy jai czas wylot mysle ze punk 8 ;) [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 07:22_________________________________________________ :hi:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 07:22_________________________________________________ :witch:

:polew:

Czy to było wtedy jak korzystałeś z niewidzialnego kibelka ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

20110507190141.jpg

20110507190141.jpg

ja tez widziałem tam kibel :decayed: chyba prezes jednak z toba cos nie jest do konca ok :gwizdanie: :kox: i malo tego bozadzwon do brata bo on tez widzial tam kibelek :decayed:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 08:11_________________________________________________wogole to :siema: typasy widze sie troche uruchomili wszyscy :gwizdanie: ale co racja to racja sprawieldiwości tutaj nie ma wiec dzisiaj do godz. 23.00 malymi kroczkami bede usuwal forum wiec prosze sie pozegnac z kolegami i koleznakami :decayed: bo za 11 h i 50 min nie bedzie forum i mozecie zapisac sie do klubu DAEWOO :polew: :polew:

wiec: :beksa: zegnam panstwa :thankyou2:

No panowie oby do 15:D

Jak skasujesz Klysiu forum to przejdziemy do klubu milosnikow bmw zeby Ci na zlosc zrobic:D

To tam tez sie skasuje i bede kasowal wszystki po koleji az zostanie wam tyleko DAEWOO :naughty:

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

A ja dzisiaj szkolonko do 16 i bujaaaamy się 7 godzinek w TLK, a potem CZTERY DNI WOLNEGO :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

W niedzielę na spota przyjadę PIERWSZY i odjadę OSTATNI :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Wczoraj obiecałem , że wyjaśnimy sprawę z Malikiem. Zapewne za chwilę Łukasz się tu pojawi i coś napisze :hi: I tak naprawdę w tej sprawie to Łukasz jest najbardziej poszkodowany , bo został wjebany na minę i teraz musi się z tego tłumaczyć :thumbdown: A kolegę Prometeo znowu poniosło i nawrzucał Łukaszowi oraz poprosił o usunięcie konta.