Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no i milutko bylo na obronie widze :D:good:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 23:51_________________________________________________pozytywnie to najwazniejsze ;) ja na swoja druga obrone jak wlazlem pierwszy bylem mniej zestresowany no bo w koncu druga w trakcie obrony mi powiedzieli ze w sumie to nic to nie zmienia czy cos powiem czy nie bo i tak dostaje celujacy :) heheheh wiec sobie pogadalismy a co tam jak tam i wogole :)

w kazdym razie Prezesie gratki jeszcze raz i liczymy ze jutro ogarniesz temat sporu tak jak powinien byc ogarniety :D :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak tak zajmę się tym jutro , bo dzisiaj za późno , żeby dzwonić po ludziach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hyhyyh :D spox :) liczymy na Ciebie

widziales jak bylo w NBA ?? :D Lock down :P:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty:

Opublikowano

Tak tak zajmę się tym jutro , bo dzisiaj za późno , żeby dzwonić po ludziach :decayed:

:good::good::good::good::good:

Opublikowano
  • Autor

:>

Opublikowano

:>

A co Ty taki wesolutki ? Nie pal tego świństwa :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:rolleyes:
Opublikowano
  • Autor

:>

A co Ty taki wesolutki ? Nie pal tego świństwa :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

swinstwa odrazu a pamietam jak brales ostatnio to mowiles nareszcie nareszcie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew:

nie spimy walczymy ogien na tloki i jaaaaaaaaaaaaaazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :naughty:

Opublikowano

Wkońcu jakimś dziwnym trafem za sprawą sił nadprzyrodzonych dotrwaliśmy w komplecie do kolejnego piątku :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

PIĄTUNIO :notworthy: :oklaski: :buhaha:

Opublikowano
  • Autor

dobra kierunek LDZ :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 07:22_________________________________________________zobaczymy jai czas wylot mysle ze punk 8 ;) [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 07:22_________________________________________________ :hi:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 07:22_________________________________________________ :witch:

Opublikowano

:>

A co Ty taki wesolutki ? Nie pal tego świństwa :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

swinstwa odrazu a pamietam jak brales ostatnio to mowiles nareszcie nareszcie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew:

Czy to było wtedy jak korzystałeś z niewidzialnego kibelka ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

20110507190141.jpg

Opublikowano

:>

A co Ty taki wesolutki ? Nie pal tego świństwa :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

swinstwa odrazu a pamietam jak brales ostatnio to mowiles nareszcie nareszcie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew:

Czy to było wtedy jak korzystałeś z niewidzialnego kibelka ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

20110507190141.jpg

ja tez widziałem tam kibel :decayed: chyba prezes jednak z toba cos nie jest do konca ok :gwizdanie: :kox: i malo tego bozadzwon do brata bo on tez widzial tam kibelek :decayed:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 08:11_________________________________________________wogole to :siema: typasy widze sie troche uruchomili wszyscy :gwizdanie: ale co racja to racja sprawieldiwości tutaj nie ma wiec dzisiaj do godz. 23.00 malymi kroczkami bede usuwal forum wiec prosze sie pozegnac z kolegami i koleznakami :decayed: bo za 11 h i 50 min nie bedzie forum i mozecie zapisac sie do klubu DAEWOO :polew: :polew:

wiec: :beksa: zegnam panstwa :thankyou2:

Opublikowano

No panowie oby do 15:D

Jak skasujesz Klysiu forum to przejdziemy do klubu milosnikow bmw zeby Ci na zlosc zrobic:D

Opublikowano

No panowie oby do 15:D

Jak skasujesz Klysiu forum to przejdziemy do klubu milosnikow bmw zeby Ci na zlosc zrobic:D

To tam tez sie skasuje i bede kasowal wszystki po koleji az zostanie wam tyleko DAEWOO :naughty:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

A ja dzisiaj szkolonko do 16 i bujaaaamy się 7 godzinek w TLK, a potem CZTERY DNI WOLNEGO :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

W niedzielę na spota przyjadę PIERWSZY i odjadę OSTATNI :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Wczoraj obiecałem , że wyjaśnimy sprawę z Malikiem. Zapewne za chwilę Łukasz się tu pojawi i coś napisze :hi: I tak naprawdę w tej sprawie to Łukasz jest najbardziej poszkodowany , bo został wjebany na minę i teraz musi się z tego tłumaczyć :thumbdown: A kolegę Prometeo znowu poniosło i nawrzucał Łukaszowi oraz poprosił o usunięcie konta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.