Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze trzeba dodac zapis,zeby takich gamoni jak Ty nie rejestrowac :good:

Jak nie widzisz powodow dla ktorych kara jest taka, a nie inna to juz mi sie nie chce z toba dyskutowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

To jeszcze trzeba dodac zapis,zeby takich gamoni jak Ty nie rejestrowac :good:

Jak nie widzisz powodow dla ktorych kara jest taka, a nie inna to juz mi sie nie chce z toba dyskutowac...

Bieniu masakra :confused4: nie wiem czemu sie tak spinasz itd. i nazywasz innych gamoniami itp. skoro o jakies wlasnie takie spinki poszla cala akcja ze jeden drugiego obraza a mysle ze jako "rozowy" klubowicz powinienes dawac lepszy przyklad :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za obraza prosze Cie....

JA to w ogole nie wiem w czym problem :)

Winni zostali ukarani i co tu wiecej klawiature strzepic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Klysiu kolega jako klubowicz powinien panowac nad emocjami i dawac przyklad innym...

Skoro klubowicz zachowuje sie w taki sposob nie powinno byc pretensji za PW tamtego kolegi skoro nie byl klubowiczem...

Chyba ze oplacenie skladki uprawnia do obrazania ludzi na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze oplacenie skladki uprawnia do obrazania ludzi na forum?

Żeby była jasność składki klubowe zostały zlikwidowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za obraza prosze Cie....

JA to w ogole nie wiem w czym problem :)

Winni zostali ukarani i co tu wiecej klawiature strzepic??

jaka by nie byla zawsze jest :gwizdanie: no ale.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze trzeba dodac zapis,zeby takich gamoni jak Ty nie rejestrowac :good:

Jak nie widzisz powodow dla ktorych kara jest taka, a nie inna to juz mi sie nie chce z toba dyskutowac...

:confused4: kolejny pokazał jaki poziom sobą reprezentuje. Każdy ma prawo do własnego zdania i wyrażania go publicznie. WYzwiska w stosunku do kogokolwiek w tej sprawie są mocno nie stosowne, wszystko da się załatwić bez emocji na spokojnie a jak nie potrafisz Bieniu uszanować czyjegoś zdania lub masz z tym problem to po prostu nie wchodź na nasz łódzki wątek i nie obrażaj innych uzytkowników
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze trzeba dodac zapis,zeby takich gamoni jak Ty nie rejestrowac :good:

Jak nie widzisz powodow dla ktorych kara jest taka, a nie inna to juz mi sie nie chce z toba dyskutowac...

Oczywiście, że taki zapis może być... wtedy przy rejestracji akceptuję regulamin. Jeżeli akceptuję to zgadzam się z zapisami, które w nim są i jest OK. Jeżeli byłby zapis o który zapytałem się wcześniej to nie byłoby tematu ale jeżeli takiego zapisu nie ma to na jakiej podstawie sprawa została załatwiona w taki sposób? Ta sytuacja pokazuje, że regulamin forum można sobie wydrukować i powiesić w kibelku a każdego poranka się nic podcierać - tyle jest warty (?)

Nie chcesz dyskutować bo zabrało merytorycznych argumentów..... rozumiem.

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 10:45_________________________________________________

A co to za obraza prosze Cie....

JA to w ogole nie wiem w czym problem :)

Winni zostali ukarani i co tu wiecej klawiature strzepic??

Jak nie wiesz w czym problem to nie powinieneś zabierać głosu w dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kurde biorac pod uwage Wasz staz mozna powiedziec ze jestem tu nowy...mimo wszystko jdnak mam propozycje...

Zakonczmy ten temat przeprosmy sie za brzydkie slowa skierowane do drugiej strony i trudno stalo sie juz nie cofniemy tego, teraz trzeba zrobic wszystko by taka sytuacja nie miala juz miejsca, nic nie zmienimy Szefostwo nie zmieni decyzji z drugiej strony Wy nie zmienic naszego podejscia do zaistnialego zdarzenia. W tym momencie jestesmy jak lewica i prawica i do porozumienia nie dojdziemy lecz zakonczmy ta sprawe w miare przyzwoicie i na poziomie...

Jak sie nie zgadzacie to wiadoma sprawa mozemy sie gryzc tak jeszcze dlugi czas a tu swieto idzie dlugi weekend wiec po co w nerwach chodzic po cmentarzach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le....

W czym problem.

W jednej i drugie sytuacji zostal zlamany regulamin co skutkuje natychmiastowym banem...

Z uwagi na oklicznosci jeden i drugi przypadek zostal potraktowany ulgowo...

Co tu wiecej rozumiec i bic piane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko da się załatwić bez emocji na spokojnie

I uważasz, że ten kolega od protestu Panton wypowiada się bez emocji ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko da się załatwić bez emocji na spokojnie

I uważasz, że ten kolega od protestu Panton wypowiada się bez emocji ? :gwizdanie:

Jedna kwestia to emocje przy wyrażaniu poglądów, protestowaniu przeciwko takim praktykom a czymś zupełnie innym są emocje czy sympatie przy rozstrzyganiu sprawy jaka powstała między Malikiem, Łukaszem i Prometeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko da się załatwić bez emocji na spokojnie

I uważasz, że ten kolega od protestu Panton wypowiada się bez emocji ? :gwizdanie:

Absolutnie nie, to co napisałem tyczy się także Pantona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna kwestia to emocje przy wyrażaniu poglądów, protestowaniu przeciwko takim praktykom a czymś zupełnie innym są emocje czy sympatie przy rozstrzyganiu sprawy jaka powstała między Malikiem, Łukaszem i Prometeo.

Jeszcze raz Ci powtarzam kolego cholewo, chcesz, żebym zacytował Ci ile razy pisałeś, że nie będziesz się logował na znak protestu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna kwestia to emocje przy wyrażaniu poglądów, protestowaniu przeciwko takim praktykom a czymś zupełnie innym są emocje czy sympatie przy rozstrzyganiu sprawy jaka powstała między Malikiem, Łukaszem i Prometeo.

Jeszcze raz Ci powtarzam kolego cholewo, chcesz, żebym zacytował Ci ile razy pisałeś, że nie będziesz się logował na znak protestu ?

Dlaczego odbiegasz od tematu? Nie to czy się będę logował czy nie będę jest tematem tej dyskusji. Merytorycznie potrafisz zabrać głos w przedmiocie dyskusji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ogarnijcie się już bo niedługo nie będzie żadnej przyjemności z wchodzenia na to forum, dogadajcie się i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego odbiegasz od tematu? Nie to czy się będę logował czy nie będę jest tematem tej dyskusji. Merytorycznie potrafisz zabrać głos w przedmiocie dyskusji?

Widzisz problem polega na tym, że dyskusja została zakończona. Decyzje zostały podjęte, konsekwencje wyciągnięte.

Dlatego też nie ma o czym dyskutować.

Doskonałym podsumowaniem tej dyskusji było PW wysłane przez tego trola Prometeo do LukaszaR.

I wiesz co? Ty wyglądasz mi na takiego, co byłby w stanie wysłać takie samo PW do adminów po ewentualnym zbanowaniu. tak maja trole.

Czy jeszcze cos trzeba Ci wytłumaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kurde biorac pod uwage Wasz staz mozna powiedziec ze jestem tu nowy...mimo wszystko jdnak mam propozycje...

Zakonczmy ten temat przeprosmy sie za brzydkie slowa skierowane do drugiej strony i trudno stalo sie juz nie cofniemy tego, teraz trzeba zrobic wszystko by taka sytuacja nie miala juz miejsca, nic nie zmienimy Szefostwo nie zmieni decyzji z drugiej strony Wy nie zmienic naszego podejscia do zaistnialego zdarzenia. W tym momencie jestesmy jak lewica i prawica i do porozumienia nie dojdziemy lecz zakonczmy ta sprawe w miare przyzwoicie i na poziomie...

Jak sie nie zgadzacie to wiadoma sprawa mozemy sie gryzc tak jeszcze dlugi czas a tu swieto idzie dlugi weekend wiec po co w nerwach chodzic po cmentarzach:)

Tak czytam i uważam , że to dobra propozycja. Bo ta dyskusja zmierza w złym kierunku i tylko nakręcacie się niepotrzebnie przeciwko sobie. Ja tworząc ten klub , miałem na celu stworzenie miejsca gdzie będzie grono fajnych ludzi i będzie można sobie w przyjemnej atmosferze pogadać. A takie sytuacje jak tak , nie wprowadzają zdrowej atmosfery. Podjęto jakieś kroki , jednym się to spodobało , a innym nie. Macie prawo wyrazić swoje zdanie , ale nie trzeba od razu się kłócić. Na pewno na przyszłość zostaną z tej sytuacji wyciągnięte jakieś wnioski. A co do regulaminu , to jeżeli macie jakieś uwagi do niego lub propozycje zmian to piszcie do mnie śmiało. Będziemy wspólnie pracować nad tym , a by był on jak najlepiej sformułowany :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...