Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wsyzstkiego naj :D

i teraz stopka jest w pytke :D:good: :good: :good:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 21:00_________________________________________________ja tam czekam na Mariano :D :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to czekaj

Opublikowano
  • Autor

a bede bede :D:kox:

Opublikowano

Jestem jestem :wink4:

Opublikowano

Hej Misiek:)

Opublikowano

Hej Misiek:)

Siema byku :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Hej Misiek:)

Siemano Amster :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kimi:)hejka-Misiek-wkrótce zawitam do łodzi:)a właściwie do miasta Zgierz:)pozdrowienia dla Twojej żonki i dla żonki Kimi'ego:)

Opublikowano

Kimi:)hejka-Misiek-wkrótce zawitam do łodzi:)a właściwie do miasta Zgierz:)pozdrowienia dla Twojej żonki i dla żonki Kimi'ego:)

:notworthy::good::wink4::naughty:

Opublikowano

Kimi Admin:)pięknie-a ja nadal nowicjusz haha

Opublikowano

Michał ty w Zgierzu będziesz prywatnie czy służbowo :?: :?: :?:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 22:02_________________________________________________w sumie czy służbowo czy prywatnie na "flaszunię" zapraszam :naughty::tongue4::good:

Opublikowano

prywatnie :)Misiek prywatnie i generalnie flaszunia obowiązkowa:)

Opublikowano

prywatnie :)Misiek prywatnie i generalnie flaszunia obowiązkowa:)

tylko potrzebuję konkret datę aby być dostępny :naughty: :naughty: :naughty: bo generalnie weekendy mam zaklepane do 2014 :polew: :polew: ale pewnie gdzieś cię wcisnę :polew: :polew: :polew::wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

prywatnie :)Misiek prywatnie i generalnie flaszunia obowiązkowa:)

i poprosze cie wtedy o wiadomosc jak bedziesz z ZGR :decayed: pogadamy bo musze sie dowiedziec wielu info :kox: moze tez jakas fleszunie przytacham co by sie gadaka kleila :gwizdanie: :kox::naughty::decayed:
Opublikowano

Kimi:)hejka-Misiek-wkrótce zawitam do łodzi:)a właściwie do miasta Zgierz:)pozdrowienia dla Twojej żonki i dla żonki Kimi'ego:)

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

sam się wcisnę:)myślę ,że w weekend 3-4 grudnia:)

Opublikowano

sam się wcisnę:)myślę ,że w weekend 3-4 grudnia:)

akurat 2 grudnia mam egzamin :gwizdanie:
Opublikowano

OK-WIĘC OGŁASZAM OGŁASZAM OGŁASZAM:)

WEEKEND 3-4 GRUDNIA JESTEM W MIEŚCIE ZGIERZ:))))))

Opublikowano

OK-WIĘC OGŁASZAM OGŁASZAM OGŁASZAM:)

WEEKEND 3-4 GRUDNIA JESTEM W MIEŚCIE ZGIERZ:))))))

:drunk::boobs:
Opublikowano

KLYSEK -2-TO PIĄTEK:)WIĘC OPIJEMY TWÓJ EGZAMIN-CHYBA ŻE CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEC COŚ NA TEN TEMAT:)TO NA PRIV LUB TEL:)[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 22:17_________________________________________________TRZEBA WYBRAĆ MIEJSCE JUMP'Y HEHE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.