Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Jak ktoś ma opony zimow do b5 to chetnie kupie lub felgi stalowe
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

melduje ze dolecial ;)

no smol teraz to rozumiem zdjecia :)

:good: :good: :good: :good:

chcieliscie zobaczyc ujecia z samochodziku tu akurat jestna trawie ale na aswalcie bylo tak samo :/

oczywiscie moje dzielo jakby ktos mial watpliwosci ;)

Opublikowano

tego gostka z 0:07 to ja gdzieś widziałem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a co do ujec

PVW - Iron Man Modeling School

tu jest pelno takich ujec jakie chcialem uzyskac :)

i da rade tylko musimy miec czym to nakrecic[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 23:01_________________________________________________

tego gostka z 0:07 to ja gdzieś widziałem :mysli:

no nie gadaj ?? :D:naughty::kox:

Opublikowano

już wiem, "pały" miały list gończy z jego podobizną :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

oj tam oj tam :)[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 23:05_________________________________________________ok widzialem ujecia z dzisiaj :decayed: :decayed: :decayed:

to jest to na bank i jest wypas ale :

1 nie telefonem

2 za nisko

3 obiektyw nie taki no ale to pkt 1

a pozatym wypas :D musze tylko dopracowac slizg po torach i bedzie w pyte

pozniej tylko sprzet i juz

pamietam ze jeden kolega mowil na spocie ze ma kamere full hd ale za cholere nie przypomne sobie jak mial na imie

moze sie sam odezwie wiec prosze o kontakt :)

Misiek a Ty walcz :D te kolka co mowiles moze i beda dobrym rozwiazaniem weno jakies foto zrob tego czy cos i zapodaj :D

ale znowu sie zajaralem :D :D :D

Opublikowano

jak ta małpa :D

Małpa gwałci żabę

Opublikowano

rkwon tyle ze odpoczatku sa takie same zdjecia nic z nimi nie robiłem :>

Opublikowano

za chwile przyjdzie kolorowy i ci je wysadzi

Opublikowano
  • Autor

heheh no to dziwne bo na powiekszeniu teraz tygladaja dobrze a jestli to jest Twoja stopka to masz :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

nie ustawiaj tego po enterech bo zajmuje polowe strony skasuj enetry i zrob link za linkiem :) bedzie w poziomie bedzie o niebo lepiej wygladalo

jesli nie wiesz jak wklej mi na pw stopke cala swoja i ja Ci poprawie :)[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 23:24_________________________________________________musimy skrecic dobre ujecia bo mam juz soundtrack :P:D :D :D [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 23:39_________________________________________________zobaczcie wczoraj obok mnie

http://www.sadistic.pl/ale-vt93380.htm[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 23:51_________________________________________________nom ujecia beda pierwsza klasa tylko musimy miec czym je zrobic a ja juz dogramszyny i mechanizm suwania :D [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 00:33_________________________________________________no nie spijcie no spanie jest przereklamowane :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 00:33_________________________________________________jak zwykle sam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

co zrobisz

Opublikowano
  • Autor

heh no zycie niestety :/[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 04:48_________________________________________________i nadal cisza wstawac i zwiedzac :D:decayed:

Opublikowano

Boże poniedziałek :kwasny:

dobry :hi: i spadam do pracy :thumbdown:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

hej Misiek :wink4:

Opublikowano

Hej Aniu :wink4:

Odnośnie Poniedziałku to mam to samo :kwasny: :kwasny: :kwasny:

BTW

Fajny avatarek :decayed::wink4:

Opublikowano

Hej Aniu :wink4:

Odnośnie Poniedziałku to mam to samo :kwasny: :kwasny: :kwasny:

BTW

Fajny avatarek :decayed::wink4:

kiedyś może będzie nowy....

Seba!!!!!!!!!!!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Co Seba, sama coś wyrezaj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hyhyhy no ja sie polecam :D dawaj wiecej materialow na @ i sie zrobi :D:evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
:hi: witam niestety w poniedzialek a ja spadam znowu do uniejowa tragedia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.