Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a mnie tam sie podoba bardzo :D i mojrzeszki tez :D LUBIE TO!

powiem wiecej odwiedzilem castorame zakupilem sprzet

jutro bede skladal jak wszydko dobrze pojdzie to jutro zloze pierwszy wldz bandzie GLIDE TRACK za 44 zl :D

hehehe ciekawe jak to wyjdzie :P ale zapowiada sie zacnie :P :P :P trzymac kciuki :D[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 02:11_________________________________________________a jak bedzie dzialal dobrze w niedziele robimy testy :D ale tylko i wylacznie pod dachem czyli port albo cos innego :)[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 02:12_________________________________________________noo takze tego ide sie udac do legowiska pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedlugo:) właśnie sobie powróciłem busem z piwka na pietrynie i trzeba jutro znów rano wstać, żeby wsio ogarnąć:) Szkoda tylko, że doba zbyt krótka... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne tyłeczki, nie powiem :naughty: :naughty: :cool1: :cool1: :slina: :slina: :good: :good:

BTW

:hi: :hi: :hi::kawa:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 09:18_________________________________________________

a mnie tam sie podoba bardzo :D i mojrzeszki tez :D LUBIE TO!

powiem wiecej odwiedzilem castorame zakupilem sprzet

jutro bede skladal jak wszydko dobrze pojdzie to jutro zloze pierwszy wldz bandzie GLIDE TRACK za 44 zl :D

hehehe ciekawe jak to wyjdzie :P ale zapowiada sie zacnie :P :P :Ptrzymac kciuki :D[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 02:11_________________________________________________a jak bedzie dzialal dobrze w niedziele robimy testy :D ale tylko i wylacznie pod dachem czyli port albo cos innego :)[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 02:12_________________________________________________noo takze tego ide sie udac do legowiska pozdro :D

:naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :good: :good: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 10:57_________________________________________________Audi Car Configurator on Surface @ IAA 2009[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 11:57_________________________________________________ :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ja lece do casto znowu wracam i montuje rolki zobaczymy co wyjdzie :P moze zrobie fotostory z montazu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przebiegly:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 16:15_________________________________________________ :gwizdanie:

niestety nie skonczylem perpetum mobile ale jestemna dobrej drodze moze jutr sie uda

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich choć nikogo nie ma:)pozdrowienia dla wszystkich ,których znam po dłuższej nieobecnośći:)))))Amsterek

:hi::decayed: typie gdzies ty byl jak cie nie bylo :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak zleciało:)troszkę miałem na głowie-ale powoli sie poprawiło i wracam do życia:)

no to gitarra :decayed::good:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 19:34_________________________________________________bede musial z toba pogadac bo z tego co pamietam to na zestawach latales i tez mysle ze w niedlugim czasie bede zaczynal kariere :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...